مشاهده دست آورد نظرسنجی: ادامه کار این تاپیک؟

رای دهنده
181. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

179 98.90%
  • خیر

2 1.10%
نمایش نتایج 1 تا 40 از 156

نام تاپیک: اطلاعیه: آموزش نرم افزارهای مدیریت شبکه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Arrow

و اما قسمت هیجان انگیز Processes:
    اگر بر روی این گزینه کلیک کنید شما می‌توانید Task Manager کامپیوتر مقصد رو ببینید. بله درست است شما می‌توانید Task Manager کامپیوتر دوستتان را از روی کامپیوتر خود ببینید با همان امکانات ولی در شکلی تقریبا متفاوت.
    شما می‌توانید هر برنامه‌ای را که بخواهید ببندید یا به اصطلاح آن را End Task کنید. بدین ترتیب که بر روی ان Task کلیک راست کرده و گزینه End Task رو انتخاب می‌کنید. البته شما می‌توانید از پنجره‌ای که باز شده درصد CPU اشغال شده را نیز در بالای فرم ببینید همچنین CPU ای که هر برنامه گرفته رو جلو آن خواهید دید. همچنین شما می‌توانید درصد حافظه ای که هر برنامه از سیستم گرفته است را با جزئیات کامل ببینید فقط کافی روش کلیک راست کرده و گزینه Memory Details رو انتخاب کنید. شما همچنین قادر خواهید بود از روی کامپیوتر خود یک فایل را از روی کامپیوتر مقصد برایش اجرا کنید بدین ترتیب که بر روی یکی از آیتم‌های لیست کلیک راست کرده و گرژزینه Run رو زده و بقیه‌اش هم که کاری نداره همه می‌فهمند. البته این توضیح رو هم بدم که این امکان برای من که همیشه به صورت ناقص کار کرده اگر کسی تونست از این امکان استفاده کنه یعنی برنامه بر روی کامپیوتر مقصد اجرا شد یه ندایی به من بده. برای من همیشه برنامه اجرا میشه ولی قابل استفاده نیست. خوب بگذریم.
    شاید خیلی ها بگویند که در این لیست اسم برنامه نوشته نمی‌شود و فقط نام فایل اجرایی آن نوشته می‌شود. بله این درست است چون این پنجره در اصل تب Process مربوط به پنجره End Task است و به اونایی که با فایل‌های اجرایی برنامه‌ها کمتر سروکار دارند شاید نتوانند از این پنجره استفاده کنند. اما اصلا نگران نباشید. اون هم راه حل داره. کافیه از آیکن‌هایی که پایین فرم هستند آیکن سوم رو (View Running Applications) است رو بزنید. اون وقت پنجره ‌ای باز میشه و اسم برنامه‌هایی که در حال اجرا هستند رو بهتون نشون میده. اگر عمری باقی بود در پست بعدی یه مثال جالب و کاربردی براتون می‌زنم.
    هم منتظرم و هم منتظر باشید!!!

نقل قول: اطلاعیه: آموزش نرم افزارهای مدیریت شبکه

باسلام
    وقتی آیکن سوم رو (View Running Applications) رو می زنم پیغام dameware nt utilities service not installed would you like to install it now? وقتی می زنم yes هیچ اتفاقی نمی افته. لطفا من را راهنمایی نمایید؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •