مشاهده دست آورد نظرسنجی: ادامه کار این تاپیک؟

رای دهنده
181. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

179 98.90%
  • خیر

2 1.10%
نمایش نتایج 1 تا 40 از 156

نام تاپیک: اطلاعیه: آموزش نرم افزارهای مدیریت شبکه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    منتظر تایید آدرس ایمیل آواتار javadonline
    محل زندگی
    javad2395@kashan.com
    سلام آقا ممنون از لطفتون . ببینم این نرم افراری که میگین کار monitoring را هم انجام میده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    من تشکر کیکنم از این تاپیک بی نظیر. حقیقتش خیلی چیزا هست که ما خیلی دنبالشیم و ناگهان یه جایی پیداش میکنیم که انتظارشو نداریم. این برنامه که توی این تاپیک معرفی شده برای من همین حکم رو داره.
    من مشکلمو میگم اگه راه حلی هست بهم بگید خیلی ممنون میشم.
    جایی که من کار میکنم هم DOMAIN داره و هم WORKGROUP و از اونجا که من یوزر پسورد ادمین DOMAIN رو دارم ، مشکلی نیست و میتونم به همه کامپیوترها متصل بشم ولی مشکل اصلی من توی WORKGROUP هست که وقتی میخوام بهشون کانکت کنم از من یوزر پسورد میخواد که من هم ندارم . حالا برای این مشکل راه حلی هست یا نه؟

نقل قول نوشته شده توسط kheyri
    من تشکر کیکنم از این تاپیک بی نظیر. حقیقتش خیلی چیزا هست که ما خیلی دنبالشیم و ناگهان یه جایی پیداش میکنیم که انتظارشو نداریم. این برنامه که توی این تاپیک معرفی شده برای من همین حکم رو داره.
    من مشکلمو میگم اگه راه حلی هست بهم بگید خیلی ممنون میشم.
    جایی که من کار میکنم هم DOMAIN داره و هم WORKGROUP و از اونجا که من یوزر پسورد ادمین DOMAIN رو دارم ، مشکلی نیست و میتونم به همه کامپیوترها متصل بشم ولی مشکل اصلی من توی WORKGROUP هست که وقتی میخوام بهشون کانکت کنم از من یوزر پسورد میخواد که من هم ندارم . حالا برای این مشکل راه حلی هست یا نه؟
    دوست عزیز
    با سلام
    آقای جعفری زحمت کشیدند و توضیحات مناسبی را ارائه دادند و جای قدر دانی داره

و شما باید یک نکته را مد نظر داشته باشید به خاطر نکات امنیتی می بایستی از یکسر کانال ها عبور کرد که بتونیم کنترل سیستم رو بدست بگریم در غیر این صورت مقوله امنیتی همینطوریش هم زیر سوال هست اون موقع دیگه نور علی نور میشه

و در همین راستا هست که domain نقشش خودش رو نشون میده و این یکی از نیازهای مدیران شبکه است و یکی از دلایل استفاده از domain همین هست که شما بتونید کاربراتون رو manage کنید

پاینده و پیروز باشید

نقل قول: اطلاعیه: آموزش نرم افزارهای مدیریت شبکه

نقل قول نوشته شده توسط javadonline مشاهده تاپیک
    سلام آقا ممنون از لطفتون . ببینم این نرم افراری که میگین کار monitoring را هم انجام میده
    سلام نرم افزار را دانلود کردم اما یا من بلد نیستم یا سیتم های دیگر را شناسایی میکند اما هیچ کاری را نمیتونم بر روی آنها انجام دهم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •