نمایش نتایج 1 تا 40 از 84

نام تاپیک: پروژه های Open Source

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار Hajivandian
    محل زندگی
    تهران

فیلتر تصاویر بر اساس رنگ

نام برنامه : Color Analyzer
    کاربرد : فیلتر تصاویر بر اساس رنگ غالب به کار رفته در آنها.
    تکنولوژی های مورد استفاده :
    استفاده از MultiThreading
    استفاده از دیتابیس Sqlite

تصویر برنامه

سورس کامل برنامه از تاپیک زیر قابل دریافت است
    فیلتر تصاویر بر اساس رنگ
    آخرین ویرایش به وسیله Hajivandian : یک شنبه 05 آذر 1391 در 16:49 عصر

کاربر دائمی آواتار MehdiElexal
    محل زندگی
    پشت میز
    با سلام خدمت دوستان گل

مقدمه اي در موردADO.NET :

به مجموعه کامپوننت هایی که براي دسترسی به داده هاي یک بانک اطلاعاتی در .NET استفاده میشود ADO.NET. گفته میشود و براي دسترسی به داده ها از معماري غیرمتصل استفاده میکند.معماري غیرمتصل به این معناست که ابتدا برنامه به موتور بانک اطلاعاتی موردنظرخود متصل شده و داده هاي مورد نیاز خود را از بانک اطلاعاتی دریافت میکند و آنها را در حافظه کامپیوتر ذخیره میکند.سپس برنامه از بانک اطلاعاتی قطع میشود و تغییرات موردنظر خود را در حافظه انجام میدهد.هر زمان که لازم باشد تغییرات ایجاد شده در بانک اطلاعاتی ذخیره شوند برنامه یک اتصال جدید را به بانک اطلاعاتی ایجاد کرده و از طریق این اتصال تغییراتی را که در داده ها ایجاد کرده بود را در جداول اصلی ایجاد میکند.

linq 2- :

LINQ شامل یکسري عملگرهاي استاندارد است که به شما امکان میدهد برروي انواع منابع داده درداخل زبانهاي سازگار با .NET مانند VB.NET یا C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ کوئریهایی را نوشته واجرا کنید.نام Language Integrated Query که به اختصار LINQ خوانده میشود به این دلیل انتخاب شده است که این Query ها در داخل یک زبان برنامه نویسی مانند سی شارپ نوشته واجرا میشوند.اما منابع داده اي که لینکیو میتواند از آنها استفاده کند میتواند یک شی ایجاد شده یا یک فایل مستندات XML ویا یک بانک SQL SERVER ویا حتی هر منبع داده اي دلخواه باشد.

برنامه پیش روی با استفاده از تکنولوژیی ADO تمام اعمال لازم در دیتابیس اعم از Selecte,Insert,Update,Delete به حالت شی گرایی گنجانده شده
    در تهیه این برنامه سعی شده تا بسیار ساده و روان از این کد ها استفاده شود .
    با تشکر
    محمد مهدی علی واحد

https://barnamenevis.org/showthread.php?489998

آخرین ویرایش به وسیله Mahmoud.Afrad : چهارشنبه 27 خرداد 1394 در 03:19 صبح

کاربر دائمی آواتار hadi vafaii
    محل زندگی
    کرج

تبدیل واحدها

سلام عرض میکنم خدمت اساتید محترم
    دارم یک DLL درست می کنم تا واحد های مختلف مثل وزن دما حرارت طول و..... را به هم تبدیل کنه یه مقداریش را حاظر کردم و اینجا قرار میدم تا استفاده کنین البته سورس را بعد از تکمیل شدن قرار میدم
    همونطور که گفته بودم سورس رو میخواستم بعد از تکمیل شدن قرار بدم اما دوستان گفتن سورس باید از همون اول باشه و به دلیل بعضی از سوء استفاده ها قرار دادن فایل Exe ممنوع و ما هم تابع قوانین خوب سایت هستیم اما بازم میگم فعلا ناقصه

دانلود
    سورس
    آخرین ویرایش به وسیله Mahmoud.Afrad : یک شنبه 20 خرداد 1397 در 10:08 صبح

کاربر دائمی آواتار alexmcse
    محل زندگی
    شیراز

Cool کلاس تبدیل تاریخ شمسی به میلادی

نام کلاس : کلاس تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس
    نوع پروژه : class Library
    نحوه استفاده کردن در فایل پیوست بنام Example وجود دارد
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

مدیر بخش آواتار danialafshari
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است

مدیریت ایمیل

با سلام
    از آنجا که امروزه فن آوری های جدیدی از جمله تلگرام، سامانه پیامکی، تلفن گویا، فکس و... آمده اند بی شک یکی از راه های ارتباطی و ارتباط با مشتریان سامانه ایمیل هست که بدلیل رفتن به سایت باعث سردرگمی مشتریان مبتدی می شود
    از آنجا که وظیفه برنامه نویسان سهل کردن کار با کامپیوتر است به این دلیل تصمیم گرفتم یک سورس برای مدیریت ایمیل قرار بدم که بتونید توی برنامه هاتون استفده کنید
    موفق باشید و التماس دعا
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    لطفاً از پرسیدن سوال در خصوصی خودداری کنید.
    قبل از ایجاد تاپیک، حتماً قوانین سایت را مطالعه فرمایید.
    قوانین پرسش های دانشجویی
    برای درست وارد شدن کد در قالب C#‎‎‎ سایت، ابتدا کد رو درون Notepad.exe کپی سپس از اونجا به سایت در قالب C#‎‎‎ منتفل کنید
    نرم افزار code manager دستیار برنامه نویسان جهت نگهداری کد ها

نقل قول: پروژه یادداشت برداری

در زیر پروژه یادداشت برداری با زبان C#‎. Net را قرار دادیم که میتونید از لینک پایین دریافت کنید. در پروژه یادداشت برداری شما یادداشت های خود را در یک تاریخ و زمان مشخص ثبت کرده و سیستم در زمان مشخص با دادن یک پیام شما را آگاه میسازد و همچنین می توانید از یادداشت های روز خود توسط Stimulsoft Report گزارش تهیه کنید.

امکانت پروژه یادداشت برداری :

برنامه نویسی با معماری سه لایه (DAL:لايه داده ، BLL:لايه کنترل ، UI:لايه کاربر)
    ارتباط با بانک اطلاعاتی توسط ADO.Net
    دیتابیس مورد استفاده SQl Compact
    استفاده از کامپوننت بسیار زیبا DotNetBar و همچنین کامپوننت های ShDateTimePicker و FarsiMessageBox (از کامپوننت هاي بچه هاي سايت برنامه نويس)
    کار با نوتیفیکیشن ها (notification)
    نحوه کار با گزارش ساز فوق العاده Stimulsoft Reports
    note1.jpg

note2.jpg

note_stimulsoft_report.jpg

دانلود پروژه یادداشت برداری با سی شارپ

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید