نقل قول نوشته شده توسط md3848 مشاهده تاپیک
حالا یه موردی، چطوری برای هر کاربر api مخصوص بهشو ایجاد کنم؟ یا این که از یه پسورد یا همون api ثابت برا همه کاربرا استفاده کنم؟ کاربرا نیازی به login شدن یا ساخت حساب برای برنامه ندارد

اینم با کلاسی که شما گفتید - تست کردم جواب داد - بنظر بهتر میاد، ولی کاش میشد وقفه ای چیزی میداشت و ازش استفاده میکردم، مثلا وقفه/event دریافت داده یا همون response :
private static readonly HttpClient client = new HttpClient();private async System.Threading.Tasks.Task<string> SendDataToWebpage_HttpClient()
{
string url = "https://dmf313.ir/IslamicApp/index.php";

var values = new Dictionary<string, string>
{
{ "API", "abcd!" },
{ "Name", "Mahdi" },
{ "Email", "1@2.3" },
{ "Title", "Test Title" },
{ "Message", "Test Message" },
};
var content = new FormUrlEncodedContent(values);

var response = await client.PostAsync(url, content);

var responseString = await response.Content.ReadAsStringAsync();

Debug.WriteLine("response = " + responseString);

return responseString;
}

اسم سایتتون رو دیدم تازه فهمیدم کی هستید مهندس ارادت داریم خدمتتون از پروژه هاتون بهره کافی رو میبریم. همینجا گفتم یه تشکری ازتون بکنم

اگه برنامتون زیاد حساس نیست همون ثابت کافیه مگر اینکه نگران اسپم باشید. اینجور مواقع استفاده ز نام کاربری یا ایجاد یه توکن میتونه راه گشا باشه. ولی در کل این مورد رو بیشتر تو اپلیکیشن ها دیدم استفاده کنن یا سامانه هایی که به مشتریا میدن و بابت خدماتشون هزینه دریافت میکنن. وگرنه وب سرویس های رایگان ندیدم از توکن استفاده کنن. در کل خودتونم میتونید یه الگوریتم بنویسید برای احرراز هویت. مثلا شناسه سخت افزاری شخصی که نرم افزارتون رو خریده و موقع دریافت فیدبک شناسه رو هم چک کنید ببینید مشتریتون این فیدبک رو فرستاده یا نه در کل تو برنامه نویسی n تا راه هست براش(به قول اون دیالوگ معروف *به تعداد آدمها راه برای رسیدن به خدا هست.)

یه توصیه هم چون به صورت ایمیل میخواید بفرستید حواستون به هاست باشه که بعضی از هاست ها محدودیت تعداد ارسال ایمیل داره. همچنین اگه احراز هویت نکنید یا توکن نزارید این آدرس لو بره یه از خدا بیخبری میاد و هی به این وب سرویس درخواست میفرسته و سیستم شروع به ارسال ایمیلهای تکراری میکنه و دامنتون به عنوان اسپم شناخته میشه و دیگه میرید تو بلک لیست مثلا گوگل.