نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: کتاب دعا نويسي فارسي مناسب برای امور معنوی

کتاب دعا نويسي فارسي مناسب برای امور معنوی

کتاب دعا نويسي فارسي خداوند می‌فرماید: «احکامی که امروز به شما داده‌ام، نه برای شما سنگین است و نه دور از دسترس شما. آنها در بهشت ​​نیستند، پس لازم نیست بگویید: "چه کسی به آسمان می رود تا ما آنها را به آنجا ببریم و به ما بشناسانیم تا به آنها عمل کنیم؟" آنها آن طرف دریا هم نیستند، پس لازم نیست بگویید: «چه کسی از دریا عبور می کند تا ما آنها را به آنجا برسانیم و آنها را به ما بشناسانیم تا به آنها عمل کنیم؟» نه، آن احکام بسیار نزدیک هستند،کتاب دعا نويسي فارسي شما می توانید آنها را جذب کرده و از آن خود
    هنگامی که عیسی در ساحل دریاچه گنیسارت ایستاد و مردم برای شنیدن کلام خدا دور او جمع شدند، او دو قایق را دید که در ساحل دریاچه خوابیده بودند. ماهیگیرها بیرون آمده بودند، تورها را می شستند. او سوار یکی از قایقها شد که متعلق به شمعون بود و به او دستور داد که از خشکی دور شود. نشست و از روی قایق به جمعیت آموزش داد. وقتی سخنش تمام شد، به شمعون گفت: «به آبهای عمیق برو و تورهایت را بیار تا ماهی بگیری.» سیمون پاسخ داد: «استاد، ما تمام شب را زحمت کشیدیم و چیزی نگرفتیم. اما اگر اینطور بگویید، تورها را رها خواهم کرد.» و هنگامی که آنها این کار را کردند، آنچنان ماهی عظیمی در تورها شنا کرد که آنها تهدید به پاره شدن کردند. آنها به مردانی که در قایق دیگر بودند اشاره کردند که بیایند و به آنها کمک کنند. بعد از اینکه اینها به سراغشان آمدند، آن دو قایق را آنقدر پر از ماهی کردند که نزدیک بود غرق شوند. وقتی شمعون پطرس این را دید، در برابر عیسی به زانو افتاد و گفت: «ای خداوند، از من دور شو، زیرا من مردی گناهکار هستم.» او، مانند همه کسانی که با او بودند، از مقدار زیادی ماهی که صید کرده بودند، شگفت زده شد. یعقوب و یوحنا، پسران زبدی، که با شمعون کار می‌کردند، همین‌طور بود. عیسی به شمعون گفت: «نترس، از این به بعد مردم را خواهی گرفت.» و بعد از اینکه قایق ها را به ساحل آوردند، همه چیز را رها کردند و به دنبال او رفتند. «خداوندا از من دور شو، زیرا من مردی گناهکار هستم.» او، مانند همه کسانی که با او بودند، از مقدار زیادی ماهی که صید کرده بودند،کتاب دعا نويسي فارسي شگفت زده شد. یعقوب و یوحنا، پسران زبدی، که با شمعون کار می‌کردند، همین‌طور بود. عیسی به شمعون گفت: «نترس، از این به بعد مردم را خواهی گرفت.» و بعد از اینکه قایق ها را به ساحل آوردند، همه چیز را رها کردند و به دنبال او رفتند. «خداوندا از من دور شو، زیرا من مردی گناهکار هستم.» او، مانند همه کسانی که با او بودند، از مقدار زیادی ماهی که صید کرده بودند، شگفت زده شد. یعقوب و یوحنا، پسران زبدی، که با شمعون کار می‌کردند، همین‌طور بود. عیسی به شمعون گفت: «نترس، از این به بعد مردم را خواهی گرفت.» و بعد از اینکه قایق ها را به ساحل آوردند، همه چیز را رها کردند و به دنبال او رفتند.
    برای صلح روی زمین و آزادی برای همه مردم، پروردگارا، ما از تو دعا می کنیم.
    برای مسیحیان: ما از شما دعا می کنیم که بدون اینکه دلسرد شوند به دنبال وحدت آشکار هستند.
    برای عدالت در سیاست،کتاب دعا نويسي فارسي برای عدالت در جامعه، از شما دعا می کنیم.
    برای کسانی که برای به دست آوردن نان روزانه خود تلاش می کنند، پروردگارا، از تو دعا می کنیم.
    برای افرادی که هیچ کار و وسیله ای برای امرار معاش ندارند، از شما دعا می کنیم.
    برای کسانی که خانواده و سرپناهی ندارند، از شما دعا می کنیم.
    برای کسانی که از تنهایی، رها شدنشان رنج می برند، از شما دعا می کنیم.
    برای مردمی که مورد ستم و تهمت قرار گرفته اند، پروردگارا از تو دعا می کنیم.
    برای کسانی که به غریبه ها، افراد بسیار فقیر و تنها کمک می کنند، از شما دعا می کنیم.
    خدای زنده، با اطمینان از تو می‌خواهیم، ​​هر چند دعایمان ضعیف باشد. عشق شما راه خود را از طریق تردیدها و حتی تردیدهای ما

نقل قول: کتاب دعا نويسي فارسي مناسب برای امور معنوی

تاریخ هنر ایرانی بسی طولانی تر از آن است که در یک نوشته کوتاه بگنجد، لیکن فیلم‌های ایرانی با تأثیر جهانی بسیاری وجود دارند. در زیر چند نمونه از این فیلم‌ها را برای شما معرفی می‌کنم:

1. "تاکسی" (Taxi)، کارگردان: جعفر پناهی: این فیلم به روشی نوآورانه و داستانی غیرخطی توسط جعفر پناهی ساخته شده است. این فیلم در سال 2015 جایزه بهترین فیلم خارجی زبان در جشنواره فیلم کن دریافت کرد و به طور گسترده‌ای در سراسر جهان تحسین شد.

2. "جدایی نادر از سیمین" (A Separation)، کارگردان: آصفا فرهادی: این فیلم در سال 2011 جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان را به دست آورد. "جدایی نادر از سیمین" با داستانی پیچیده و مضمون‌های اجتماعی عمیق، نمایی تکان‌دهنده از زندگی مردم ایران را به تصویر می‌کشد.

3. "سیکاریو" (Sicario)، کارگردان: دنی ویلنویو: این فیلم مشترک آمریکا و مکزیک است، اما جعفر پناهی، فیلمساز ایرانی، در آن به عنوان فیلمبردار مشارکت داشت. "سیکاریو" به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های سال 2015 شناخته شد و تأثیرگذاری جعفر پناهی در کارگردانی دوربین در آن قابل توجه است.

4. "کوهستان سفید" (The White Balloon)، کارگردان: جعفر پناهی: این فیلم در سال 1995 جایزه طلای دوربین سیاه و سفید در جشنواره فیلم کن و جایزه بهترین فیلم خارجی زبان در جشنواره فیلم جشنواره فیلم‌های کودکان فائو دریافت کرد. این فیلم به صورت گسترده‌ای تحسین شد و جعفر پناهی را به عنوان یکی از مستندسازان برجسته جهان معرفی کرد.

5. "مردی بنام اُووه" (A Man Called Ove)، کارگردان: حسن مجیدی: این فیلم بر اساس رمانی با همین نام اثر فردریک باکمن تهیه شده است. در سال 2016، "مردی بنام اُووه" نامزد جایزه بهترین فیلم خارجی اسکار شد و در سراسر جهان تحسین و مورد استقبال قرار گرفت.

این تنها چند نمونه از فیلم‌های ایرانی با تأثیر جهمتأسفانه، به علت محدودیت‌هایی که در طول آموزش من اعمال شد، نمی‌توانم اطلاعاتی در مورد فیلم‌های ایرانی با تأثیر جهانی پس از سال 2021 ارائه دهم. اما می‌توانید با جستجوی نام فیلم‌های ایرانی برجسته و پیشنهادات جدید، از آخرین اخبار و توصیه‌ها در این زمینه مطلع شوید.

اشاره ای که به تاریخ هنر ایرانی در زمینه فیلمها و تأثیر اونها شد تنها گوشه ای از تاریخ تمدن ایران زمین هست.
    اگه ایرانی هستی بکوب لایک رو

لینک دانلود کتاب با ترجمه حرفه ای

تاپیک های مشابه

1. سوال: برنامه نويسي سي شارپ
    نوشته شده توسط برنامه نويسان در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 30 خرداد 1390, 08:03 صبح
  2. سوال: فارسي نويسي
    نوشته شده توسط v_nirvana در بخش MySQL
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 23 تیر 1389, 01:05 صبح