نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: دوره آموزش سئو چکاوک شهر

Thumbs up دوره آموزش سئو چکاوک شهر

مدت دوره سئو
    من سال گذشته در دوره سئو و بهینه سازی شرکت چکاوک شهر شرکت کردم. زمان تکمیل دوره سئو در شرکت چکاوک شهر 7 ماه است؛ یعنی دقیقا 210 روز. البته شما می توانید دوره را زودتر تکمیل کنید. در صورتی که تمایل به همکاری با این شرکت را دارید، دوره کارآموزی شما زودتر شروع می شود.

پنل کاربری
    از زمانی که در دوره ثبت نام می کنید، پنلی در دسترس شما قرار می گیرد. این پنل دارای امکانات متنوعی هست و شامل بخش پیشخوان، دوره های من، اطلاعات کاربری، ورود به کلاس آنلاین، سابقه پرداخت، ارسال تیکت و خرید هاست و دامنه می باشد. در ادامه هر بخش را توضیح می دهم.

پیشخوان
    در این بخش نام و تاریخ عضویت شما مشاهده می شود. ویدئوی راهنمای استفاده از پنل کاربری در این قسمت قرار دارد. آدرس کانال و ربات تلگرام، کد تخفیف سایت استادشو و تعداد روزهای سپری شده را می توانید از این بخش ببینید. به علاوه، می توانید از آخرین مطالب سایت استفاده کنید.

دوره های من
    وقتی روی این بخش کلیک می کنید، نام دوره‌ای را که در آن ثبت نام کردید، مشاهده می کنید. اگر روی نام دوره کلیک کنید، سرفصل‌های دوره را به صورت طبقه بندی شده می توانید ببینید؛ یعنی در هر جلسه چه مواردی آموزش داده می شود. با کلیک روی دکمه کشویی هر جلسه، محتوای دروس آن مشخص می شود. با انتخاب هر درس، ویدئوی آن برای شما باز می شود و می توانید از آن استفاده کنید. ویدئوها با کیفیت بالا ضبط شده اند و هر چیزی که لازم است بدانید، در آنها گفته شده است. برخی از ویدئوها عملی هم هستند؛ یعنی می توانید آموزش کار با افزونه ها را به صورت عملی یاد بگیرید.

آزمون ها، تکالیف و گواهینامه دوره
    در صفحه قبل، اگر به جای کلیک روی نام دوره، روی دکمه کشویی کلیک کنید، آزمون های هر جلسه و تکالیفی که ارسال می کنید را می توانید ببینید. حتی اگر نمی خواهید در آزمون استخدامی شرکت کنید، می توانید پس از تکمیل دوره از همین قسمت گواهینامه دوره را چاپ کتید.

ورود به کلاس آنلاین
    یکی دیگر از بخش های پنل کاربری، ورود به کلاس آنلاین است. 16 ساعت آموزش آنلاین به صورت گروهی با استاد دوره خواهید داشت. استاد دوره سئو چکاوک شهر بسیار در این حوزه مسلط است و شما می توانید از تجربیات استاد استفاده کنید.

ارسال تیکت
    بخش دیگر پنل کاربری، ارسال تیکت است. شما در این بخش می توانید هرسوالی که درباره پنل و انجام تمرین ها دارید با تیکت ارسال کنید. سوالات مربوط به درس را از خود استاد در ربات تلگرام بپرسید.

اطلاعات کاربری
    در این بخش، اطلاعات خودتان مثل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، ایمیل و آدرس پستی را وارد می کنید و اسکن عکس پرسنلی و کارت ملی را بارگذاری می کنید.

سابقه پرداخت
    اطلاعات مربوط به پرداخت دوره ای که ثبت نام کردید را از این بخش می توانید مشاهده کنید.

خرید هاست/ دامنه
    از آنجایی که برای انجام تمرین دوره باید روی سایت کار کنید، در صورت تمایل می توانید هاست و دامنه مورد نیاز را از شرکت چکاوک شهر تهیه کنید.
    اینها بخش های موجود در پنل کاربری هستند. غیر از پنل کاربری در سایت چکاوک شهر، کانال تلگرام هم هست که می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید. اطلاعات مفیدی از اخبار سئو، بروزرسانی های گوگل و ترفندهای سئو در کانال موجود است. همچنین سوالاتی که کاربران دیگر درباره دوره می پرسند و جواب مرتبط در کانال قرار گرفته است. اگر آن سوال ها، سوال شما هم هست ، خیلی می تواند به شما کمک کند.

تجربه شخصی
    تجربه من از دوره سئو و بهینه سازی بسیار خوب بود. با توجه به مواردی که در این مطلب اشاره کردم، از زمانی که در دوره ثبت نام کردم، همه چیز منظم انجام شد. کلاس‌های آنلاین به طور منظم برگزار می شدند. اگر قرار بود یک جلسه کلاس برگزار نشود، از قبل به من اطلاع می دادند و کلاس جبرانی برگزار می شد. کیفیت مطالبی که در کلاس ها و ویدئوها گفته می شد بالا بود و استاد دوره هیچ چیزی را ناگفته نمی گذاشت. از طریق ربات تلگرام هم می توانستم سوالاتم را از استاد بپرسم و ایشان به تمام سوالات من پاسخ دادند. همه اینها نقش مهمی در قبولی من در آزمون استخدامی داشت.

پیشنهاد من
    اگر به حوزه سئو علاقه مند هستید ولی تا به حال در دوره ای شرکت نکرده اید، دوره سئو و بهینه سازی در شرکت چکاوک شهر می تواند به شما کمک کند که دانش تخصصی لازم را به دست بیاورید. به علاوه، با انجام تمرین ها و کار روی یک سایت آزمایشی روی مباحث مسلط می شوید و بهینه کردن یک سایت را به صورت عملی تجربه می کنید. هر چند با توجه به بروزرسانی های گوگل، برای افرادی که می خواهند در این حوزه کار کنند، یادگیری سئو همچنان ادامه دارد ...

نقل قول: دوره آموزش سئو چکاوک شهر

من برای اولین تجربه سئو خود سایت https://www.kooshacompressor.com/ سئو کردم خداروشکر نتیجه ش خوب شده البته در دوره دانشگاه شریق آقای صفاکرم شرکت کردم.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 8
    آخرین پست: شنبه 08 اسفند 1394, 17:30 عصر
  2. فیلم آموزشی بهینه سازی سایت آموزش SEO آموزش سئو
    نوشته شده توسط alii00114 در بخش آگهی‌ها
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 26 فروردین 1394, 23:42 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 03 آبان 1393, 13:32 عصر
  4. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 17 آذر 1389, 08:48 صبح

برچسب های این تاپیک