نمایش نتایج 1 تا 40 از 76

نام تاپیک: اصل مهم - فشرده سازی صفحات وب در ASP.NET 2.0

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z
    از پست جناب Manager هم استفاده کردم ولی همانطور که جناب راد فرمودند عملا کاری انجام نمی داد چون اصلا جلوی Compression را می گرفت .
    دقیقا اصلا برای همین ایجاد شد که جلوی Compression فایل های ناخواسته گرفته بشه. من دیگه با نوشته شما به شک افتادم نکنه اشتباه کرده باشم، ولی دیدم که dll که تهیه کردم به خوبی کار می کنه و حجم صفحات را چیزی در حدود 80% کاهش می ده. من مجددا dll رو آپلود می کنم، مطمئن هستم که مشکلتون حل می شه.

دانلود

کاربر تازه وارد آواتار RezaKia
    محل زندگی
    فعلاً اتاق خوابم، پای میز کامپیوترم

HttpCompress

سلام،

من مدت زیادی هست دارم با برنامه HttpCompress کار میکنم. برنامه جالب خوبی است اگر:

1. هیچ کدی تو پروژه نداشته باشی که State صفحه رو عوض کنه.
    2. هیچ کدوم از کدهای پروژه IHttpModule و IHttpHandler رو تغییر ندن.
    3. هیچ نوع Page Content Proxy نداشته باشی.
    4. به هیچ وجه تقاضای ارتباط دوسویه یا Streaming نداشته باشی.

اگر این ها در پروژه شما نباشد، که قضیه حله. نسخه اصلی این رو از سایت سازنده اون بگیرید رایگان هم هست.

دو تا دایرکتوری داره، یکی VB و دیگری هم #C. راحت با اضافه کردن دوخط کد به Web.Config و اضافه کردن Dll به Bin تمام کارها بعهده خودشه.

اما اگر تو پروژه از این تکنیکهای لازم و حرفه ای استفاده کرده باشید، مجبورید مثل من تمام این کارها رو مدیریت کنید.

در ضمن خود توسعه دهندگان HttpCompress اعلام کردند این قابلیت فقط برای پروژه های کوچک و غیر حرفه ای طراحی شده. و همچنین این تکنیک امکلن حذف عناصر اصلی صفحه از جمله فاصله اندازها، کدهای کنترل و ... را دارد.

لذا بهتر است این گونه تکنیک ها را با احتیاط و نه برای هر پروژه های استفاده کنید.

قطعاً لازم است از حرکت زیبای آقای راد برای شروع این بحث تشکر کنم.

موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط RezaKia مشاهده تاپیک
    سلام،

من مدت زیادی هست دارم با برنامه HttpCompress کار میکنم. برنامه جالب خوبی است اگر:

1. هیچ کدی تو پروژه نداشته باشی که State صفحه رو عوض کنه.
    2. هیچ کدوم از کدهای پروژه IHttpModule و IHttpHandler رو تغییر ندن.
    3. هیچ نوع Page Content Proxy نداشته باشی.
    4. به هیچ وجه تقاضای ارتباط دوسویه یا Streaming نداشته باشی.

اگر این ها در پروژه شما نباشد، که قضیه حله. نسخه اصلی این رو از سایت سازنده اون بگیرید رایگان هم هست.

دو تا دایرکتوری داره، یکی VB و دیگری هم #C. راحت با اضافه کردن دوخط کد به Web.Config و اضافه کردن Dll به Bin تمام کارها بعهده خودشه.

اما اگر تو پروژه از این تکنیکهای لازم و حرفه ای استفاده کرده باشید، مجبورید مثل من تمام این کارها رو مدیریت کنید.

در ضمن خود توسعه دهندگان HttpCompress اعلام کردند این قابلیت فقط برای پروژه های کوچک و غیر حرفه ای طراحی شده. و همچنین این تکنیک امکلن حذف عناصر اصلی صفحه از جمله فاصله اندازها، کدهای کنترل و ... را دارد.

لذا بهتر است این گونه تکنیک ها را با احتیاط و نه برای هر پروژه های استفاده کنید.

قطعاً لازم است از حرکت زیبای آقای راد برای شروع این بحث تشکر کنم.

موفق باشید.
    من هم حرف های ایشون رو تایید میکنم طبق تجربه هایی که داشتم برای پروژه های حرفه ای این عمل به خوبی صورت نمیگره اما برای پروژه های کوچک واقعا کاربردی هست .

کاربر دائمی آواتار mp2009
    محل زندگی
    فارس - بوشهر
    نقل قول نوشته شده توسط manager مشاهده تاپیک
    دقیقا اصلا برای همین ایجاد شد که جلوی Compression فایل های ناخواسته گرفته بشه. من دیگه با نوشته شما به شک افتادم نکنه اشتباه کرده باشم، ولی دیدم که dll که تهیه کردم به خوبی کار می کنه و حجم صفحات را چیزی در حدود 80% کاهش می ده. من مجددا dll رو آپلود می کنم، مطمئن هستم که مشکلتون حل می شه.

دانلود

ممنون دوست عزیز . میشه بگید چه جوری توی web.config اونو فراخونی بکنیم؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •