نمایش نتایج 1 تا 34 از 34

نام تاپیک: مقاله : برنامه چندلایه چیست ؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر تازه وارد آواتار ohh_mid
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: مقاله : برنامه چندلایه چیست ؟

سلام
    برای ادامه من یک DatabaseHelper آماده کردم که می تونه کارهای مربوط به بانک اطلاعاتی رو انجام بده . (راستی من تجربه ویندوزی زیادی ندارم واسه همین بلد نیستم که تو برنامه های ویندوزی کانکشن رو کجا تعریف می کنند منظورم برای تغییرات بعدی کانکشن هست شاید بهتر باشه تو یه فایل متنی گذاشت و از تو همون فایل خوندش یا تو قسمت appsetting مربوط به ویندوز شاید بشه connection رو تعریف کرد خلاصه این چیزیه که به نظرم می رسه اگه راهنماییم کنید ممنون میشم تا بتونیم این قسمت مربوط به database رو برای برنامه های دسکتاپ هم سفارشی کنیم . )

کدها خیلی ساده هستند ولی بازم اگه سوالی بود من در خدمتم . البته اگر کسی نظر بهتری داشته باشه یا از تکنولوژی های جدید مثل Linq بخواد استفاده کنه باعث خوشحالیه .

ضمنا microsoft یه کتاب داره به اسم Application Architecture Guide 2.0 که دیدنش فکر می کنم خالی از لطف نباشه .

می تونیم از همین جا بریم سراغ برنامه اصلی و یه نمونه ساده از معماری چند لایه رو پیاده سازی کنیم ولی می تونیم قبل از شروع یکمی ادویه اش رو بیشتر کنیم !!!
    مثلا می تونیم واسه برنامه مون چیزهای زیر رو هم اضافه کنیم
    1- کلاسی مربوط به encrypt در فضای نام Security
    2- کلاس مربوط به Globalization
    3- کلاس مربوط به استفاده از Resource
    4- کلاسی مربوط به Logger

راستی برای ادامه کار بهتره که یه Solution داشته باشیم و کارهایی که انجام می دیم تو یه Solution باشه این طوری به نظرم مرتب و تر و تمیز تر میشه .

از نظراتتون محرومم نکنید .

دانلود

کاربر دائمی آواتار mohsen_zelzela00
    محل زندگی
    internet && .net

نقل قول: مقاله : برنامه چندلایه چیست ؟

نقل قول نوشته شده توسط ohh_mid مشاهده تاپیک
    سلام
    برای ادامه من یک DatabaseHelper آماده کردم که می تونه کارهای مربوط به بانک اطلاعاتی رو انجام بده . (دانلود
    منطورتون از این جمله چی هست

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •