سلام
از اینکه اینجا سوال خودمو مطرح میکنم پوزش می خوام، هرچی بیشتر گشتم کمتر پیدا کردم:

واسه وب سایتی که دارم می نویسم ، می خوام از asp.net configuration استفاده کنم و خیلی خودمو درگیر مسایل امنیتی نکنم و این کار را به عهده ویزارد بگذارم
مشکلی که پیش میاد اینه که این ویزارد یه دیتابیس با access تولید میکنه و دیتابیس برنامه من هم sql server هست . در نتیجه یه برنامه دارم با دو تا دیتابیس که یکی از نوع اس کیو ال سرور و دیگری از نوع اکسس هست. حالا می خوام بدونم اصلا در محیط های کاری یه همچین سایتی معقوله ؟ راهی هست که از این ابزار یا مشابه اون استفاده کنم و دیتابیس تولید شده از نوع sql server باشه و اونو در دیتابیس برنامه ادغام کنم که برنامه دیگه 2 تا دیتابیس لازم نداشته باشه. یا security provider رایگانی هست که بشه از اون برای این منظور استفاده کرد؟

یکی از دوستان عزیز لطف کردن و جواب دادن و کتاب هم معرفی کردن ولی جواب ایشون و کتاب معرفی شده برای کسی هست که در سطح متوسط و پیشرفته است ولی من در این زمینه مبتدی هستم و ترجیح میدم فعلا روی یادگیری و تمرین asp.net وقت بگذارم و بعد وارد این ریزه کاریها بشم

از راهنماییهاتون پیشاپیش متشکرم