نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: تبدیل کد c به اسمبلی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول: تبدیل کد c به اسمبلی

خوب کاری نداره چند تا حلقه هست با چند عمل ریاضی.
    برای این کار برای هر متغییر حلقه یک متعیر و برای هر کدوم از متغیر های ریاض همم یک متغیر جدا.
    بهتری راه برای شما فقط کار با این متغییر هاست و از رجیستر ها کمتر استفاده کنید به نتیجه در کوتاهترین زمان میرسید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط tdkhakpur مشاهده تاپیک
    خوب کاری نداره چند تا حلقه هست با چند عمل ریاضی.
    برای این کار برای هر متغییر حلقه یک متعیر و برای هر کدوم از متغیر های ریاض همم یک متغیر جدا.
    بهتری راه برای شما فقط کار با این متغییر هاست و از رجیستر ها کمتر استفاده کنید به نتیجه در کوتاهترین زمان میرسید.
    موفق باشید.
    سلام ببخشید من یه برنامه به زبان c می خوام که یه فایل c رو بخونه و به زبان اسمبلی تبدیل کنه(شبیه یه کامپایلر)ممنون میشم کمکم کنید خیلی فوری
    ممنون

دوستان منم اینو میخوام کسی نمیدونه چطوری میشه ؟

برنامه ای به زبان اسمبلی، که توش کاربر بیاد دستور if و یا for را به زبان برنامه نویسی c بنویسه و این برنامه ما که خودشم به زبان اسمبلی نوشته شده بیاد این if یا for رو معادل اسمبلیشو تو خود اسمبلی پایینش چاپ کنه

نقل قول نوشته شده توسط هدایتی مشاهده تاپیک
    سلام ببخشید من یه برنامه به زبان c می خوام که یه فایل c رو بخونه و به زبان اسمبلی تبدیل کنه(شبیه یه کامپایلر)ممنون میشم کمکم کنید خیلی فوری
    ممنون
    دوستان منم اینو میخوام کسی نمیدونه چطوری میشه ؟

برنامه ای به زبان اسمبلی، که توش کاربر بیاد دستور if و یا for را به زبان برنامه نویسی c بنویسه و این برنامه ما که خودشم به زبان اسمبلی نوشته شده بیاد این if یا for رو معادل اسمبلیشو تو خود اسمبلی پایینش چاپ کنه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •