نمایش نتایج 1 تا 18 از 18

نام تاپیک: اثر انگشت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار kiosksoft
    محل زندگی
    تهران - کردستان - خامسان

نقل قول: اثر انگشت

دوست عزیز

در ایران دانش فنی ساخت دستگاه تشخیص اثر انگشت وجود نداره , همه از سنسورهای آماده استفاده میکنند و فقط drive میکنند . بعضی سنسورها از dll و بعضی ها از command reference های ارائه شده توسط سازندگان استفاده میکنند. براحتی با یک میکرو میشه یک سنسور رو راه اندازی کرد.

این هم اطلاعات بیشتر در مورد سنسورها
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=164256

نقل قول نوشته شده توسط kiosksoft مشاهده تاپیک
    دوست عزیز

در ایران دانش فنی ساخت دستگاه تشخیص اثر انگشت وجود نداره , همه از سنسورهای آماده استفاده میکنند و فقط drive میکنند . بعضی سنسورها از dll و بعضی ها از command reference های ارائه شده توسط سازندگان استفاده میکنند. براحتی با یک میکرو میشه یک سنسور رو راه اندازی کرد.

با عرض سلام و خسته نباشید

من دانشجوی الکترونیک هستم و میخواهم برای پروژه روی finger print کار کنم

برای این منظور به اطلاعات و راهنمایی شما نیازمندم
    در صورت امکان شماره ای برای تماس به من بدهید و اگر برایتان مقدور نیست از طریق همین سایت مزاحمتان شوم

بی نهایت از شما سپاس گزارم

نقل قول نوشته شده توسط kiosksoft مشاهده تاپیک
    دوست عزیز

دانش فنیش هست. یه سری بزنید به این آدرس: www.behinco.com

کاربر دائمی آواتار kiosksoft
    محل زندگی
    تهران - کردستان - خامسان

Wink نقل قول: اثر انگشت

نقل قول نوشته شده توسط electrocomp مشاهده تاپیک
    دانش فنیش هست. یه سری بزنید به این آدرس: www.behinco.com

دوست عزیز

دانش فنی دستگاه LiveScan رو فعلا فقط دو کشور روسیه و فرانسه در اختیار دارند، دانش فنی آن در این کشورها وجود دارد و بقیه کشور ها از استفاده میکنند و یا توسعه میدهند.

از یکی دو سال پیش فرانسه، ایران را بعلت استفاده از این دستگاه برای انگشت نگاری عده ای آمریکایی ، در یکی از بنادر جنوب، تحریم کرد!

الان شرکت هایی که خدمات LiveScan را در ایران ارائه میدهند کلیه ماژول ها را از روسیه خریداری کرده و با از DLL های نرمافزاری فقط توسعه میدهند! ( قسمت های جعبه ای آن هم تو ایران ساخته میشه!!)

اما در مورد شناسایی افراد از طریق قرنیه چشم ، کلیه دوربین ها و تجهیزات سخت افزاری ، از کشورهای خارجی وارد میشود ، هیچکدام از این تجهیزات در ایران ساخته نمیشود ، بلکه فقط با استفاده از امکانات نرم افزاری توسعه داده میشوند . (نرم افزار شناسایی فرد از طریق قرنیه چشم با دلفی نوشته شده است)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •