نمایش نتایج 1 تا 20 از 20

نام تاپیک: چگونه بصورت انتخابی همه رکوردهای جداول یک فایل را حذف نماییم ؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: چگونه بصورت انتخابی همه رکوردهای جداول یک فایل را حذف نماییم ؟

نقل قول نوشته شده توسط narpco مشاهده تاپیک
    سلام روز بخیر و ممنون از دقت نظر شما برای اینکه این همه نکته از نوشته های بنده استخراج می کنید که بنده اینو به فال نیک میگیرم و اینکه شما یا دقت مسئله رو مورد مطالعه قرار میدین .....

خیلی ادعای برنامه نویسی ندارم ...اینو دیگه باید تا بحال متوجه شده باشید ولی چون مرتب در حال برنامه نوشتن هستم و چون منبع اموزشی مناسبی هم نداریم الحمدلله باید با ازمون و خطا جلو برم .....سئوالاتی برای م پیش میاد که سعی میکنم اول در منابع فارسی یا انگلیسی بگردم و درنهایت تلاش اگر بجایی نرسیدم از دوستان میپرسم

در هر حال سئوالات من جنبه استفاده عملی تو یک پروزه داره ممکنه برای بعضی مهم باشه بعضی هم نه ....که این مسئله ما نیست ولی بالاخره یک تلاش اولیه بوده که در مسیرش به این سئوال رسیدیم .

اما شما بعنوان یک کننده کار میدونید که وقتی میخواهید به هدفی برسید باید چند روال رو طی کنید تا بهش برسید من هدف برام مهمه و بیان میکنم حالا اگر خودم تونستم مسئله رو حل میکنم نتونستم مزاحم شما میشم ....و اگر سئوالی اینجا مطرح می کنم قطعا بدونید اگر خودم میتونستم ..انجام میدادم و نمی پرسیدم ....اما نکته مهمی که وجود داره اینه که من معتقدم طرح مسئله هم باید بین جمع باشه و نظرات چند نفر دیگه رو هم شنید شاید دیگران راه های بسیار کوتاه تر و عاقلانه تری به دلیل تجربه بیشتر به ما ارائه بدن ...

اما بخاطر این کل موضوع رو یک تاپیک کردم که تجمیعی به آموزش و بررسی چند مطلب مزتبط بهم بپردازیم ....حالا اگر شدنی هست ادامه بدیم ..اگرهم نه که .....حتما خیری توش هست

موضوع لیست باکس که فرمودین رو من خیلی اتفاقی بهش برخوردم .....اصلا نمیدونم چطوری درست میشه لیست باکس + چک باکس ولی گویا ACTIVE X هست که من بلد نیسیتم باهاش کار کنم ....

دلیل خاصی هم برای انتخاب لیست باکس نیست هر چیزی میتونه جایگزینش باشه بشرطی که هدف رو دنبال کنه

و اینکه فرمودین چرا رابطه رو کنترل کنه ...فقط بخاطر کاربر بی اطلاع که نزنه اطلاعات رو بترکونه :)) حداقل پیامی بده که این جدول با جدول دیگری در ارتباط هست مثلا جدول AAA بیشتر داستان اخطار دادن هست اگر فکر میکنید نمیشه حذف می کنیم ...

اول هم عرض کردم این موضوع تو ذهن من یک ایده اولیه بود با بیانش به شما تا حالا 6 مورد ایده جدید شکل گرفته و من از همین لذت میبرم .......حداقل اگر نشد میدونم که راه های دیگری هم برای رسیدن به خدا هست ....

و نکته اخر اینکه ...کار باید شدنی باشه ...نه فقط خواستنی ...حالا هر کدوم که شد انجام میدیم ...امید بخدا ...

و درمورد اون یکی سئوالتون هدف نمایش همه جداول هست با رابطه یا بی رابطه

نام انگلیسی-فارسی -تعداد رکورد و حتی نمایش رکوردهای داخل جدول در یک لیست باکس مجزا اینا همش ایده های عالی هستن ..... بسیار هم ممنونم از دقت نظر شما .....

اول تصویر ضمیحه رو ملاحظه بفرما
    من الآن جداولی که در برنامه شما با هم در ارتباط هستند با کد نویسی استخراج و در لیست باکس فوق قرار دادم
    ادامه در پست بعدی .....
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

تاپیک های مشابه

1. تهییه بکاپ به صورت هفتگی یا ماهانه
    نوشته شده توسط alimooghashang در بخش Backup & Restore
    پاسخ: 6
    آخرین پست: پنج شنبه 26 شهریور 1394, 23:46 عصر
  2. روند کردن یک عدد به صورت بالا و پایین
    نوشته شده توسط pouria_bayat در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 31 فروردین 1394, 08:41 صبح
  3. رسم رشته فارسی به صورت افقی از بالا به پایین