نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: چگونه می توان تشخیص داد که مقدار یک فیلد از یک جدول از نوع nvarchar است یا از نوع uniqueidentifier ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

چگونه می توان تشخیص داد که مقدار یک فیلد از یک جدول از نوع nvarchar است یا از نوع uniqueidentifier ؟

سلام
    یک فیلدی با مقدار مثلا "8976fde6-ea89-4f78-b2a1-33b0917a036a" و یا مثل این مقدار را چگونه تشخیص بدم که نوع آن uniqueidentifier است یا nvarchar ؟ شاید بگین از ظاهرش ، ولی اینطور نیست چون میتونم یک کاراکتر از اون رو کم و یا زیاد کنم، یا اینکه بهتره سوالم رو این شکلی مطرح کنم:
    از لحاظ ظاهری فرق بین نوع uniqueidentifier و نوع string چیه؟ من الان می تونم مقدار 8976fde6-ea89-4f78-b2a1-33b0917a036a رو در یک فیلدی از نوع string قرار بدم.

کاربر دائمی آواتار shahab_ksh
    محل زندگی
    تو اطاقم

نقل قول: چگونه می توان تشخیص داد که مقدار یک فیلد از یک جدول از نوع nvarchar است یا از نوع uniqueide

Try

Ctype

Error !

کاربر دائمی آواتار parvizwpf
    محل زندگی
    TEH

نقل قول: چگونه می توان تشخیص داد که مقدار یک فیلد از یک جدول از نوع nvarchar است یا از نوع uniqueide

ببینید من میگم بهتره بگید چیکار میخواید کنید تا اینکه برید تو بحث نوع اونها.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط shahab_ksh مشاهده تاپیک
    Try

Ctype

Error !
    من تو خود sql میخوام بیبینم !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط parvizwpf مشاهده تاپیک
    ببینید من میگم بهتره بگید چیکار میخواید کنید تا اینکه برید تو بحث نوع اونها.
    من به یک Error ای یا بهتر بگم log ای برخورد کردم که وقتی برنامه روی سرور هست و یک سری کاربر دارن باهاش کار می کنن گهگاهی (نه همیشه) پیغام زیر رو می بینم :

The 'ID' property on 'EntityBase' could not be set to a 'String' value. You must set this property to a non-null value of type 'Guid'

فکر می کنم یک یا چند رکورد از اطلاعات یک جدول مشکل داره، تو برنامم try,catch هم گذاشتم ولی وقتی برنامه رو ، روی سیستم خودم (local) اجرا می کنم هیچ خطایی رو نشون نمیده.

کاربر دائمی آواتار shahab_ksh
    محل زندگی
    تو اطاقم

من تو خود sql میخوام بیبینم !
    پس تو تالار مخصوص Sql سوال مطرح کنید که در اون سطح جواب بدن

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 34
    آخرین پست: جمعه 27 بهمن 1391, 23:09 عصر
  2. چگونه می توان تشخیص داد کدام HyperLink کلیک شده است
    نوشته شده توسط bitcob589 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 8
    آخرین پست: شنبه 11 شهریور 1391, 14:46 عصر
  3. پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 23 فروردین 1389, 12:27 عصر
  4. پاسخ: 8
    آخرین پست: پنج شنبه 29 بهمن 1388, 11:19 صبح
  5. چگونه مي توان ليبلي ايجاد كرد مقدار ديتابيس را وارد كرد
    نوشته شده توسط sheida-peyravi در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 01 مهر 1387, 23:55 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •