نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: جند دسته هستند که در حال تخریب سایت برنامه نویس هستند

کاربر دائمی آواتار pouyansaraf
    محل زندگی
    بندرانزلی-کرمان-بندرعباس-رشت-منچستر

جند دسته هستند که در حال تخریب سایت برنامه نویس هستند

دسته اول: کسانی که بجای پاسخ و اینکه وقتشان را برای پاسخگویی به مطالب بگذارند جستجو در گوگل را پیشنهاد میدهند و به صورت تمسخر آمیز جستجو کردن را به رخ آدم میکشند
    جواب اینکه حتما جستجو شده و چیزی پیدا نشده است
    دسته دوم اینکه با جوابهای نامربوط و به تنش کشیدن پست مسیر پست را به بیراهه میکشند
    جوابی ندارم.
    لطفا راحل را به من پیشنهاد دهید تا پست ها و سوالاتم به مسیر اشتباه نرود.
    فکر کنم مسئولش مدیر تالار هست ولی چند وقته دیگه شبیه سابق مدیریت نمیشه.
    من واقعا سی شارپ و وی بی رو از سایت برنامه نویس یادگرفتم سال های قبل از 90
    اون موقع دوستان خیلی فعال بوده اند.
    مرا راهنمایی کنید
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: png er1.PNG‏ (46.8 کیلوبایت, 67 دیدار)
    آخرین ویرایش به وسیله pouyansaraf : سه شنبه 09 تیر 1394 در 10:24 صبح

نقل قول: جند دسته هستند که در حال تخریب سایت برنامه نویس هستند

سلام
    هیچ شخصی دنبال تخریب نیست ، کافیه سوالتون رو واضح و دقیق مطرح کنید و البته از ادبیات مناسب برای گفتگو استفاده کنید.

موفق باشید.
    قوانین سایت برنامه نویس [ به سوالات از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود ]

کاربر دائمی آواتار masoud_pnu
    محل زندگی
    کرمانشاه

البته جناب آشتیانی شما درست میفرمایید.منتها ببنید،یه وقتی هست کاربری میاد فرضا در بخش طراحی وب،راجع به C++‎‎‎‎‎‎‎‎‎ سوال میپرسه!خب این کاملا بی ربطه سوالش.یاطرف کلا تازه کار و تازه وارده،خب توسط کاربران به بخش مربوطه هدایت میشه.یا راه های دیگری طی میشه.
    اما یه موقعی هست،طرف واقعا کارش لنگه.در جای خودشم سوال پرسیده.منتها عوض اینکه جواب بشنوه،فورا با این پاسخ ها مواجه میشه:"یه سرچ میزدی تو انجمن پیدا میکردی،تو گوگل سرچ میکردی،قبلا مطرح شده تو انجمن"و پاسخ هایی از این دست.
    اولا که ماشالا انجمن انقققدر بزرگ هست که اگه طرف بخواد 80 صفحه رو اول بگرده،دیگه کل کارش کنسل میشه!!ای بسا اصلا هم تو انجمن مطرح نشده باشه اون موضوع!اگرم بخواد از سرچ استفاده کنه،شاید نحوه طرح سوالش متفاوت باشه و به نتیجه نرسه.
    سرچ گوگل هم با توجه به تجربه بنده زمانی کاربرد داره که به زبان انگلیسی مسلط باشی.وگرنه بنده جز این فروم،واقعا سایت بدردبخور دیگری در وب فارسی نمیشناسم.حالا اگه طرف انگلیسیش خوب نباشه تکلیف چیه؟؟
    به عقیده بنده اگر سوالی در جای خودش پرسیده شده،دوستان جواب بدن.اگر لینکی میشناسن که طرف رو به جواب میرسونه،ارائه بدن.مطمئنا کسی که دنبال یه سواله،اولین کاری که میکنه سرچ گوگله!پس پیشنهاد این کار چندان عاقلانه نیست.
    از این نظر با جناب صراف موافقم.خب وقتی من کاربر از نحوه پاسخگویی سرخورده بشم،دیگه نمیام اینجا.این همون تخریبه دیگه!چیزی که مخصوصا در بخش طراحی وب،توسط چند کاربر به کرات دیدم.متاسفانه دیدی از بالا به پایین دارن و این باعث سرخوردگی کاربران مبتدی (تر) میشه.

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول نوشته شده توسط masoud_pnu مشاهده تاپیک
    البته جناب آشتیانی شما درست میفرمایید.منتها ببنید،یه وقتی هست کاربری میاد فرضا در بخش طراحی وب،راجع به C++‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ سوال میپرسه!خب این کاملا بی ربطه سوالش.یاطرف کلا تازه کار و تازه وارده،خب توسط کاربران به بخش مربوطه هدایت میشه.یا راه های دیگری طی میشه.
    اما یه موقعی هست،طرف واقعا کارش لنگه.در جای خودشم سوال پرسیده.منتها عوض اینکه جواب بشنوه،فورا با این پاسخ ها مواجه میشه:"یه سرچ میزدی تو انجمن پیدا میکردی،تو گوگل سرچ میکردی،قبلا مطرح شده تو انجمن"و پاسخ هایی از این دست.
    اولا که ماشالا انجمن انقققدر بزرگ هست که اگه طرف بخواد 80 صفحه رو اول بگرده،دیگه کل کارش کنسل میشه!!ای بسا اصلا هم تو انجمن مطرح نشده باشه اون موضوع!اگرم بخواد از سرچ استفاده کنه،شاید نحوه طرح سوالش متفاوت باشه و به نتیجه نرسه.
    سرچ گوگل هم با توجه به تجربه بنده زمانی کاربرد داره که به زبان انگلیسی مسلط باشی.وگرنه بنده جز این فروم،واقعا سایت بدردبخور دیگری در وب فارسی نمیشناسم.حالا اگه طرف انگلیسیش خوب نباشه تکلیف چیه؟؟
    به عقیده بنده اگر سوالی در جای خودش پرسیده شده،دوستان جواب بدن.اگر لینکی میشناسن که طرف رو به جواب میرسونه،ارائه بدن.مطمئنا کسی که دنبال یه سواله،اولین کاری که میکنه سرچ گوگله!پس پیشنهاد این کار چندان عاقلانه نیست.
    از این نظر با جناب صراف موافقم.خب وقتی من کاربر از نحوه پاسخگویی سرخورده بشم،دیگه نمیام اینجا.این همون تخریبه دیگه!چیزی که مخصوصا در بخش طراحی وب،توسط چند کاربر به کرات دیدم.متاسفانه دیدی از بالا به پایین دارن و این باعث سرخوردگی کاربران مبتدی (تر) میشه.
    سلام لطفا زود قضاوت نکنید
    من این پست رو برای دفاع میزنم:
    پاسخ ایشون رو من و آقای صبوحی (با احترام) دادیم اما ایشون چون کد کامل میخواست با لحن بسیار بدی کاربران باسابقه برنامه نویس مثلا آقای صبوحی و من رو توهین کرده و از به کاربردن الفاظ زشت هم خودداری نکردند. با این حال من بهشون توصیه کردم که اگر جواب ما ناقص هست توهین نکنند و برن جای دیگه ای سرچ کنن
    جالبه حتی عکسی که ایشون اینجا گذاشته کامل نیست! چون من لینک جواب رو هم در ادامه پیام نوشتم!!!
    نمیدونم چرا ایشون برای اثبات ادعاشون از فتوشاپ بهره برده؟؟؟
    این هم تاپیک مربوطه:
    https://barnamenevis.org/showthread.p...7-%D9%87%D8%A7

d.jpg

کاربر دائمی آواتار masoud_pnu
    محل زندگی
    کرمانشاه

نه نه اشتباه نشه.منظور من شخص ایشان نیست.چون بنده از اتفاقی که افتاده و ایشان چی گفتن اطلاعی ندارم.عرض بنده کلی هست.وگرنه کاملا درسته فرمایش شما.شما یا هرکس دیگری همینکه وقت گذاشتید برای ایشان،حقیقتا از در لطف و دوستی و محبت شما بوده.وگرنه هیچ اجبار و الزامی در پاسخگویی نیست.شما وقت گذاشتی،رفتی چیزی رو یاد گرفتی.وظیفه شما نیست که همینجوری منتقلش کنی.مگر از سر محبت و لطف.
    بحث بنده سر نحوه پاسخ دادن هست.همینکه شما،حتی اگر هم اشتباه جواب بدید،نشانه اینه که برای طرفتون ارزش قائل هستید.اما بارها مشاهده شده بعضی دوستان بدون هیچ بحثی،فورا میگن "اگه سرچ میکردی تو فروم،پیدا میکردی!"خب شما که میدونی هست و سرچ زدی،دیگه یه لینک کپی کردن انققققدر مشکله؟؟!شما stackoverflow رو ببنید.موقع طرح سوال،متوجه میشید که حداقل 5 سوال عینا مشابه هم بهتون پیشنهاد میشه که قبلا سوال شده.ولی باز امکان سوال برای شما وجود داره و بازهم به شما پاسخ میدن.گرچه براتون لینک اون سوالاتم میذارن!چرا؟چون شاید 1درصد سوال شما متفاوت باشه.دیگه مثلا یه سوال،چقدر از حجم دیتابیس رو اشغال میکنه؟آیا ظرفیت سوال سایت پر میشه؟؟!
    عرض بنده اینه.

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: حال... فرصت پویا نمودن سایت برنامه نویس می باشد
    نوشته شده توسط Arash_janusV3 در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 21 اردیبهشت 1392, 12:08 عصر
  2. دعا برای بهبود حال صاحب سایت برنامه نویس
    نوشته شده توسط hr110 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 67
    آخرین پست: جمعه 18 دی 1383, 13:29 عصر
  3. سایت برنامه نویس هک شده؟؟؟؟؟؟
    نوشته شده توسط Fh_prg در بخش امنیت در شبکه
    پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 17 بهمن 1382, 21:28 عصر
  4. نقاط ضعف امنیتی سایت برنامه نویس
    نوشته شده توسط Inprise در بخش امنیت در شبکه