صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 117

نام تاپیک: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات

کاربر دائمی آواتار emami.sie
    محل زندگی
    طبس

برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات (CMMS)

با سلام خدمت دوستان و اساتید
    حدود 2 سال پیش من برنامه ای از اینترنت دانلود کردم به نام Cwork، احتمالا دوستان اسمش رو شنیده باشن و یا ازش استفاده کنن... بعد مطالعه کامل راجع به این نرم افزار متوجه شدم که بسیار منطبق با اصول بیان شده در کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات جناب دکتر شیر محمدی هستش و تصمیم گرفتم ازش توی شرکت استفاده کنم... من روی این نرم افزار طی مدتی که باهاش کار میکردم یکسری تغییرات دادم و یکسری گزارشات و نمودارهای مدیریتی هم بهش اضافه کردم...

از امکانات این نرم افزار:
    (امکان ثبت هر قسمت با جزییات کامل در دسترس می باشد)
    - -تعریف دپارتمان های مختلف سازمان/شرکت
    - -تعریف لوکیشن ها (موقعیت های مختلف) هر دپارتمان
    - -تعریف تجهیزات گوناگون با جزییات کامل (ثبت مشخصات فنی، تعریف مجموعه و زیرمجموعه ها و ...)
    - -معرفی افراد و مشاغل ایشان
    - -گروه بندی تجهیزات
    - -تعریف کدهای خرابی
    - -امکان ثبت چک لیست ها و برنامه ریزی خودکار نرم افزار با توجه به بازه های زمانی تعریف شده
    - - امکان تعریف درخواست کارهای اضطراری، اصلاحی و ...
    - -ثبت لوازم یدکی و مواد مصرفی مورد استفاده در تعمیرات
    - -گزارشات و نمودارهای مختلف (که البته به این قسمت باید چند مورد اساسی اضافه بشه)
    - -انتخاب عکس دلخواه کاربر در فرم اصلی برنامه
    - و.........

از قابلیت های نرم افزار:

- -محاسبه مدت زمان صرف شده برای تعمیرات
    - -محاسبه هزینه تعمیرات
    - -مدت زمان انجام تعمیرات به تفکیک هر شخص
    - -تاریخچه کامل از تعمیرات انجام شده روی تجهیز به همراه مدت زمان آن
    - -تاریخچه کامل از تعمیرات انجام شده در هر لوکیشن به همراه مدت زمان آن
    - -نمایش چک لیست ها و درخواست کارهایی که در یک تاریخ مشخص باید انجام شوند
    - -فیلترهای بسیار کامل و سریع روی درخواست کارها
    - -سرچ های سریع و آسان در نرم افزار
    - -امکان انتقال اطلاعات به اکسل
    - - ارائه زمانبندی چک لیست ها براساس تجهیزات و یا لوکیشن
    - - نمایش تجهیزاتی عمر کارییشان به اتمام رسیده و باید تعویض شوند (براساس تاریخ استارت تجهیز و عمر مفید آن)
    - و.........

البته یکی از مشکلاتی که قابل حل هم هست اینه که تاریخ این برنامه میلادی هستش و من برای شمسی سازی از نرم افزار Edsoft jalali استفاده می کنم... (نمی شه (یا بهتره بگم من نتونستم) از ماژول های شمسی استفاده کنم چون بحث برنامه ریزی چک لیست ها کلا به هم میخوره)
    بهرحال من تمایل دارم این برنامه رو که ادیتش کردم به صورت open source در اختیار دوستان قرار بدم. (البته اگه دوستان تمایلشون رو تو این تاپیک نشون بدن)
    در مورد اجرایی بودنش هم اینو بگم که من دارم از این برنامه تو شرکت استفاده میکنم (البته به صورت تک کاربره) و الان حدود 40.000 رکورد ثبت برنامه شده که البته سرعتش کم شده ولی جواب می ده...
    و اما آموزش نرم افزار و نحوه استفاده اون در واحد نگهداری و تعمیرات (چون یکم پیچیدست و نیاز داره که شما بدونید باید از کجا شروع کنید رو هم در همین تاپیک ادامه خواهم داد) – اگه عمرمون به دنیا باشه... و اینکه مدیریت سایت این اجازه رو بدن چون فکر نکنم اینجا محل مناسبی برای طرح موضوعی جز اکسس باشه...
    این برنامه برای برنامه نویسان هم از حیث ماژولهای کاملش بسیار دیدنیست...

متاسفانه سرعت اینترنتم کمه و حجم برنامه بسیار زیاد – قول میدم در اولین فرصت براتون بذارمش...
    موفق باشید
    یا علی
    آخرین ویرایش به وسیله emami.sie : چهارشنبه 05 بهمن 1390 در 12:26 عصر

کاربر دائمی آواتار royasaz_bam
    محل زندگی
    تگزاس بم

نقل قول: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات

بسیار عالی و منتظر نمونه هستیم در مورد تعداد رکوردها و پایین آمدن سرعت باید بگم در یک نمونه برنامه که در مجمع امورصنفی شهرمان کار میکنه اطلاعات ثبت شده به مراتب بیشتر از مقدار عنوان شده میباشد ولی افت سرعت مشاهده نشده البته این نرم افزار را خودم حدود 7 سال پیش نوشتم که توی این 7 سال حتی یک مورد خرابی یا افت سرعت نداشته و نرم افزار 3 تا 4 کاربر داره نمیدانم شاید تعریف سرعت من با شما متفاوت باشه
    علی الرقم معایب که به اکسس میگیرند از جمله سرعت کم و اینکه بهتره تک کاربره باشه من مشکلی ندیده ام نمی دانم شاید سطح کار ما باشه که مشکل ایجاد نمیکنه به همین خاطر است که میگویند اگر اکسس در جای خود استفاده شود نتنها مشکلی تداره بلکه بسیار مقرون به صرفه و قابل توسعه و راحت می باشد.

دوست عزیز ممنون میشم اگه اینکارو بکنی ذکات علم نشر علمه بازم ممنون

کاربر دائمی آواتار aromega65
    محل زندگی
    تهران

سلام
    اگه امکان داره نمونه فایل رو بزارید

سلام
    مگه این نرم افزار در حالت MDE نبود؟

محل زندگی
    طبس

با سلام مجدد
    در نمونه ضمیمه شده حتما پس از دانلود 4 قسمت ، پارت 1 رو Extract کرده و از برنامه استفاده کنید،‌ بخاطر اینکه اینتر فیس از دیتابیس جدا هستش و باید بهم لینک بشن (البته برای این موضوع فرمهای لازم وجود داره)
    در مورد سئوال دوستم که فرمودند مگه MDE نبود ، باید بگم من از نسخه Free برنامه استفاده کردم و تا حدودی بسطش دادم...
    و درمورد سرعت برنامه: ببینید در این برنامه از ماژولهای متعددی استفاده شده و روی دیتا پروسه های مختلفی صورت میگیره، مثلا شما در شرکت شاید ده ها و یا صدها چک لیست روزانه، هفتگی، 2 هفتگی، ماهانه، 3 ماهه و ... داشته باشید، که این نرم افزار باید برنامه ریزی اونها رو انجام بده و در تاریخ مقرر بهتون نشونشون بده (هر روز این پروسه تکرار میشه) (ما تو شرکت درحال حاضر با حدود 1000 چک لیست داریم کار می کنیم)، این خیلی فرق می کنه که شما فقط یک سری دیتا ثبت برنامه کنید و نهایتا گزارشگیری...
    بهرحال زمان اجرای این پروسیجرها، افت سرعت برنامه، مخصوصا زمان Generate چک لیست ها قابل لمس خواهد بود...
    فعلا برنامه رو ببینید، بعد با هم مفصل صحبت خواهیم کرد - انشاا...
    موفق باشید
    یا علی

با توجه به پیغامهای خصوصی، ایمیلهای مکرر و درخواست دوستان، آموزشی صوتی و تصویری به صورت گام به گام جهت استفاده اصولی و بهینه از نرم افزار توسط اینجانب تهیه شده (البته غیر رایگان) که دوستان درصورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونند از طریق ایمیل با بنده در ارتباط باشند. همچنین جهت استفاده از برنامه با تاریخ شمسی من تغییراتی رو در برنامه دادم که با نرم افزار شمسی سازی رایگان کار می کنه و اون رو هم می تونم در اختیار دوستان قرار بدم.

موفق و مؤید باشید
    یا علی
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله emami.sie : شنبه 21 تیر 1393 در 10:46 صبح

پسورد برای ورود به فایل اکسس چی هستش؟

محل زندگی
    طبس

با سلام
    اول از دوستانی که سایت و یا وبلاگی در این خصوص دارند می خوام که لطف کنن و این نمونه برنامه رو با توضیحات کامل برای استفاده عموم بذارن - با ذکر منبع - (راستش من خودم یه مدت خیلی دنبال یه همچین برنامه ای بودم ولی هرچی تو گوگل سرچ می کردم مورد بدردبخوری رو نمی دیدم و دوست دارم سایر دوستان با همچین مشکلی مواجه نباشن و خیلی راحت از این برنامه استفاده کنن)
    و اما توضیحات تکمیلی در مورد برنامه:
    - برای شمسی کردن تاریخ برنامه همونطور که قبلا گفتم باید از نرم افزار Edsoft jalali (جلالی مالتی پک) استفاده بشه البته نه نسخه قفل شکستش چون توی بحث زمان (date/time) مشکل داره و در این برنامه (CMMS) بحث اصلی زمانه ، پس دوستان در صورتی که بخوان از تاریخ شمسی استفاده کنن باید نسخه اصلی رو از سایت mpico.com خریداری کنن (قیمتی نداره) و در برنامه CMMS تیک گزینه Use Hijri Calendar رو تو تب International بذارن...
    - تا یادم نرفته : کل پسوردهای برنامه 123 هستش اعم از ورود به برنامه، Shift activation و Shift inactivation‌ و قسمت ماژولها (حتما دوستان در صورت استفاده از برنامه این پسوردها رو تغییر بدن و حتما حتما اینترفیس رو به صورت MDE در اختیار کاربرانتون قرار بدید چون گزارشات نموداری رو من به صورت فرم طراحی کردم و براحتی توسط کاربر قابل تغییر هستش، ولی اگه برنامه در حالت MDE باشه کاربر هر تغییراتی رو که بخواد رو نمودار میده و بعد از چاپش بعد از بستن فرم، دوباره به حالت اول برمیگرده)
    - برای اینکه بتونید به محیط طراحی برنامه وارد بشید ابتدا برید توی File و بعد Shift activation و بعد 123 ، بعد برنامه رو ببندید و دوباره بازش کنید (کلید Shift کیبورد رو پایین نگه دارید) تا بتونید به Design برنامه دسترسی داشته باشید...
    - دوستان در صورت استفاده از برنامه حتما منبع اصلی یعنی (Cwork) رو ذکر کنن - البته من در فرمهای اصلی برنامه اون رو گنجوندم... (لطفا پاکش نکنید)
    ببخشید اگه سرتون رو درد آوردم
    موفق باشید
    یا علی
    آخرین ویرایش به وسیله emami.sie : چهارشنبه 05 بهمن 1390 در 08:34 صبح

میشه همه قسمتا رو فارسی کرد ؟

اگه بخوام اینکارو کنم چطور میتونم مفهوم اون قسمت رو بفهمم که بتونم ترجمش کنم

محل زندگی
    طبس

نقل قول نوشته شده توسط farshid_2012 مشاهده تاپیک
    میشه همه قسمتا رو فارسی کرد ؟

اگه بخوام اینکارو کنم چطور میتونم مفهوم اون قسمت رو بفهمم که بتونم ترجمش کنم
    سلام
    چرا نشه؟!... کافیه هر قسمت رو به فارسی ترجمه کنید... اصطلاحاتی که می دونید رو ترجمه کنید و هر جا مشکل داشتید بگید تا کمکتون کنم...
    یا علی

برای work order , employee , assets چه معادل فارسی میتونم بزارم

محل زندگی
    طبس

برای work order , employee , assets چه معادل فارسی میتونم بزارم
    به ترتیب تجهیزات، پرسنل، درخواست کار (البته من اینکار رو پیشنهاد نمیکنم، چون اصطلاحات بکار رفته بسیار راحته و مشخص، و مهم پرینت درخواست کارهاست که پرسنل خط تولید و یا pm با اون سروکار دارن و من فارسیش کردم... نرم افزار نهایتا به تعداد انگشتان دست کاربر خواهد داشت که به نظر من لازمه با این اصطلاحات انگلیسی آشنا باشن)
    بهرحال کار زمانبری خواهد بود براتون و من در خدمتتون هستم...
    موفق باشید
    یا علی

کاربر دائمی آواتار Rasool-GH
    محل زندگی
    خراسان

اقاي امامي خيلي ممنون بابت برنامه . خيلي جامع و جالب هست
    يك سوالي برام پيش اومد در هيچ كدوم از ديتابيسها خبري از ريليشن نيست . من اشتباه ميكنم يا واقعا ريليشن استفاده نشده

محل زندگی
    طبس

نقل قول نوشته شده توسط Rasool-GH مشاهده تاپیک
    اقاي امامي خيلي ممنون بابت برنامه . خيلي جامع و جالب هست
    يك سوالي برام پيش اومد در هيچ كدوم از ديتابيسها خبري از ريليشن نيست . من اشتباه ميكنم يا واقعا ريليشن استفاده نشده
    خواهش میکنم، امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره...
    در مورد روابط (ریلیشن) هم تا جایی که من متوجه شدم در خلال کدهای برنامه و در کوئری ها تعریف شده...

این موضوع رو هم همینجا بگم که من این برنامه رو کاملترین برنامه ای میدونم که تاحالا دیدم و مطمئن هستم برای برنامه نویس های محترم میتونه سورس خیلی خوبی باشه (بخصوص بخش لینک جداول به اینترفیس)، شخصا از این برنامه خیلی الهام گرفتم (شکیل بودن و زیبایی، ترتیب باز شدن فرمها و برگشت به فرم قبل، دسترسی سریع، نظم اشیاء و ...)
    موفق باشید
    یا علی

محل زندگی
    طبس

راستی یه مورد دیگه: ببخشید که اینقدر تیکه تیکه موارد رو می گم (آخه حجم برنامه و موارد موجود در اون خیلی زیاده و من هم هر دفعه یکیش یادم میاد)
    هر جا که در فرمها لیست باکسی هست (در اغلب موارد) با دابل کلیک کردن روی اون می تونید جزئیات مورد انتخاب شده رو ببینید... مثلا در فرمهای Asset، location، Employee، WorkOrders و دیگر فرمها، که البته اطلاعات اصلی و بدرد بخور توی همین قسمته...
    یا علی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا اصفهان

به نام خدا
    با سلام نگاهي هم به اين بيندازيد. اطلاعات اوليه اش را هرچه بدهيد كار مي كند. ظاهرا نسخه فارسي همين برنامه است

محل زندگی
    خراسان

من هرچی بیشتر برنامه رو برسی میکنم بیشتر لذت میبرم
    برای امثال من که تازه وارد هستیم به اندازه چند سال تجربه ارزش داره

با اجازه دوستان میخوام این برنامه رو تو شرکتمون ازش استفاده کنم فقط میخواستم بپرسم چطور میتونم قسمت ادیتشو ببندم و کسی نتونه وارد design بشه

با سلام هر دو فایلها در سیستم من ارور لینک میدهد چرا؟untitled2.JPG

محل زندگی
    طبس

با اجازه دوستان میخوام این برنامه رو تو شرکتمون ازش استفاده کنم فقط میخواستم بپرسم چطور میتونم قسمت ادیتشو ببندم و کسی نتونه وارد design بشه
    سلام
    در پست 8 کامل توضیح دادم... بعد از اینکه اینترفیس رو به حالت MDE تبدیل کردید، برید توی File و Shift inactivation رو فعال کنید...
    یا علی

محل زندگی
    طبس

نقل قول نوشته شده توسط shkeramat مشاهده تاپیک
    با سلام هر دو فایلها در سیستم من ارور لینک میدهد چرا؟untitled2.JPG
    سلام
    بعد از اینکه فایل های دانلود شده رو از حالت زیپ خارج کردید، دو تا فایل اکسس خواهید داشت، یکی CMMSFoc و یکی هم CMMSFoc_db ، که کافیه در فرم data source آدرس CMMSFoc_db رو بهش بدید، حتما کار خواهد کرد...
    موفق باشید
    یا علی

محل زندگی
    طبس

نقل قول نوشته شده توسط RESMAILY مشاهده تاپیک
    به نام خدا
    با سلام نگاهي هم به اين بيندازيد. اطلاعات اوليه اش را هرچه بدهيد كار مي كند. ظاهرا نسخه فارسي همين برنامه است
    سلام
    دقیقا، این نسخه فارسی همین برنامه است و دوستان تغییراتی که توی نسخه عرضه شده توسط Cwork و برنامه ای که ادیتش کردم رو خواهند دید... البته دوستانی که درگیر برنامه تو قسمت نت بشن بیشتر این تغییرات رو لمس خواهند کرد...
    موفق باشید
    یا علی

هر بار که میخوام این برنامه رو اجرا کنم ازم بانک اطلاعاتی شو میخواد که لود کنه ایا راهی هست که این اتفاق یه بار بیوفته و هر سری نپرسه

محل زندگی
    طبس

هر بار که میخوام این برنامه رو اجرا کنم ازم بانک اطلاعاتی شو میخواد که لود کنه ایا راهی هست که این اتفاق یه بار بیوفته و هر سری نپرسه
    سلام
    اگر شما برنامه رو از حالت Zip خارج کنید و در یک آدرس مشخص قرار بدید، بعد از اینکه آدرس دیتابیس رو بهش دادید (البته برای اولین بار که برنامه رو اجرا میکنید خودش آدرس رو تشخیص میده) دیگه تا زمانی که db رو به جای دیگه منتقل نکنید نیازی به لود مجدد اون نخواهد بود...

محل زندگی
    طبس

من هرچی بیشتر برنامه رو برسی میکنم بیشتر لذت میبرم
    برای امثال من که تازه وارد هستیم به اندازه چند سال تجربه ارزش داره
    ممنون دوست عزیز از توجه و اظهار نظرتون، آخه کم کم داشتم از اینکه برنامه رو اینجا گذاشتم ناامید می شدم... (احساس کردم زیاد مقبول دوستان واقع نشده)
    راستش من یه چیزی حدود 3 یا 4 ماه (البته به صورت پاره وقت) روی این برنامه کار کردم، باگ های برنامه رو کاملا حذف و مواردی رو هم بهش اضافه کردم ... نمی خوام از کاری که کردم تعریف کنم، ولی دوستم ندارم بعدا دوستان بگن اینکه فقط یک کپی پیست هستش...
    اگه خدا بخواد یک فایل آموزش برنامه رو هم که با کمک همکارانم به صورت پاور پوینت تهیه کردیم رو براتون خواهم گذاشت (برای آموزش پرسنل نت بسیار عالیه)... فقط حجمش زیاده و فقط بدرد کسایی خواهد خورد که بخوان از اون تو بخش نت (نگهداری و تعمیرات) استفاده کنن...
    موفق باشید
    یا علی
    آخرین ویرایش به وسیله emami.sie : شنبه 08 بهمن 1390 در 12:17 عصر

دوسته عزیز منتظریم که آموزششم بزارین

محل زندگی
    خراسان

من روی برنامهای مشابه دارم کار میکنم با یک سری تفاوت در روال و رویه کنترل
    البته ساده تر از این برنامه است . دلی بسیار جالبه که با این حجم از فیلدها و اطلاعات به این روانی کار میکنه و کوچکترین مشکلی در اجرا نداره (حداقل من تا اینجا چیز خاصی ندیدم )
    برای اموزش هم منتظر هستم داداش

محل زندگی
    خراسان

يك مورد كه تا اينجا توجه منو جلب كرده اينه كه با توجه به اينكه اجرا شدن كدها غير فعال هست باز هم محيط اكسس به شكل استاندارد باز نميشه و تا زماني كه شيفت رو از داخل برنامه فعال نكردم باز هم نتونستم به منوها دسترسي پيدا كنم . اين كار با چه روشي انجام شده ؟

محل زندگی
    طبس

يك مورد كه تا اينجا توجه منو جلب كرده اينه كه با توجه به اينكه اجرا شدن كدها غير فعال هست باز هم محيط اكسس به شكل استاندارد باز نميشه و تا زماني كه شيفت رو از داخل برنامه فعال نكردم باز هم نتونستم به منوها دسترسي پيدا كنم . اين كار با چه روشي انجام شده ؟
    سلام
    منظورتون رو دقيقا متوجه نشدم...
    ولي كاري كه من كردم اينه كه از داخل start up كليه تيك ها رو برداشتم، و دو تا فرم براي فعال كردن و غيرفعال كردن shift گذاشتم، زماني كه شما شيفت رو فعال كنيد ميتونيد وارد محيط design بشيد و اگه شيفت رو غيرفعال كنيد نمي تونيد وارد اين محيط بشيد...
    اگه منظورتون اين موضوع نبوده، يه مقدار واضح تر بفرماييد تا اگه بتونم كمك كنم...
    يا علي

محل زندگی
    طبس

با سلام خدمت دوستان
    اين هم آموزش برنامه (البته اين آموزش فقط براي دوستاني كاربرد داره كه مي خوان از اين نرم افزار در واحد نت (نگهداري و تعميرات) استفاده اجرايي بكنن...
    موفق باشيد
    يا علي

محل زندگی
    خراسان

سلام
    اينجوري بگم كه وقتي نرمافزار رو اجرا ميكنم به شكل تصوير زير باز ميشه براي دسترسي به منوها حتما بايد اين مراحل رو طي كنم ( وارد نرم افزار بشم - اجرا شدن كدها رو فعال كنم - از طريق منوي فايل مربوط به خود نرم افزار شيفت رو فعال كنم ) تا بعد از باز كردن مجدد نرم افزار بتونم به محيط طراحي دسترسي داشته باشم
    اگر دسترسي به منوي بازكردن شيفت وجود نداشته باشه امكان دسترسي به محيط طراحي كلا از بين ميره

اين برام سوال بود . اميدوارم خوب توضيح داده باشم
    ايا با روش ديگه اي ميشه به محيط طراحي رفت
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.JPG‏ (10.9 کیلوبایت, 3037 دیدار)

محل زندگی
    طبس

سلام
    اينجوري بگم كه وقتي نرمافزار رو اجرا ميكنم به شكل تصوير زير باز ميشه براي دسترسي به منوها حتما بايد اين مراحل رو طي كنم ( وارد نرم افزار بشم - اجرا شدن كدها رو فعال كنم - از طريق منوي فايل مربوط به خود نرم افزار شيفت رو فعال كنم ) تا بعد از باز كردن مجدد نرم افزار بتونم به محيط طراحي دسترسي داشته باشم
    اگر دسترسي به منوي بازكردن شيفت وجود نداشته باشه امكان دسترسي به محيط طراحي كلا از بين ميره

اين برام سوال بود . اميدوارم خوب توضيح داده باشم
    ايا با روش ديگه اي ميشه به محيط طراحي رفت
    سلام
    ببینید من کلا با اکسس 2003 کار می کنم و وارد جزییات اکسس 2007 نشدم ... (ولی اگه سرچ کنید مطالبی که من گفتم، معادلش رو می تونید در ورژن 2007 پیدا کنید)
    کاری که من کردم (در پست قبلی هم اشاره کردم) اينه كه از داخل start up كليه تيك ها رو برداشتم، یه منوی سفارشی به نام MEM ساختم و در همون قسمت Start up به عنوان منوبار تعریفش کردم و در نهایت دو تا فرم براي فعال كردن و غيرفعال كردن shift گذاشتم، زماني كه شما شيفت رو فعال كنيد ميتونيد وارد محيط design بشيد و اگه شيفت رو غيرفعال کرده باشید با هیچ روشی (جز فعال کردن شیفت) نمي تونيد وارد اين محيط بشيد...
    موفق باشید
    یا علی

محل زندگی
    خراسان

دقيقا سوال من هم همين مورد هست
    شما شيفت رو با كد نويسي غير فعال كردين . يعني تا زماني كه مجوز براي اجراي كدها صادر نشده قاعدتا نبايد شيفت هم بسته باشه . پس چرا در حالت غير فعال بودن كدها بازهم شيفت كار نميكنه ؟
    يك چيزي اين وسط هست كه شما استفاده كردين و من از وجود اون بي اطلاع هستم . (احتمالا همون نوار ابزار سفارشي هست كه استفاده كردين)
    در مورد تيكهاي استارت اپ هم تفاوت زيادي وجود نداره . و با اونها نميشه دسترسي رو كاملا قطع كرد . در 2003 منوها كاملا حذف ميشن ولي در 2007 بازهم جند منو باقي ميمونه كه در نمونه كار شما اون چند منو هم حذف شده .

محل زندگی
    طبس

دقيقا سوال من هم همين مورد هست
    شما شيفت رو با كد نويسي غير فعال كردين . يعني تا زماني كه مجوز براي اجراي كدها صادر نشده قاعدتا نبايد شيفت هم بسته باشه . پس چرا در حالت غير فعال بودن كدها بازهم شيفت كار نميكنه ؟
    يك چيزي اين وسط هست كه شما استفاده كردين و من از وجود اون بي اطلاع هستم . (احتمالا همون نوار ابزار سفارشي هست كه استفاده كردين)
    در مورد تيكهاي استارت اپ هم تفاوت زيادي وجود نداره . و با اونها نميشه دسترسي رو كاملا قطع كرد . در 2003 منوها كاملا حذف ميشن ولي در 2007 بازهم جند منو باقي ميمونه كه در نمونه كار شما اون چند منو هم حذف شده .
    سلام
    ببینید طبق گفته خودتون:
    من برنامه رو درحالتی گذاشتم تو سایت که شیفتش رو بسته بودم، خوب شما برای اینکه بتونید وارد محیط دیزاین بشید باید پس از ورود به برنامه، از منوی File شیفت رو فعال کنید. خوب شما شیفت رو فعال کردید و برنامه رو بستید، حالا که برنامه رو مجدد باز می کنید، برنامه در حالتی اجرا میشه که کد غیر فعال کردن شیفت در اجرای قبلی به حالت False ذخیره شده...
    و دقیقا همین روال برای غیر فعال کردن شیفت تکرار خواهد شد (یعنی شما با انتخاب Shift inactivation کدهای غیرفعال کردن شیفت رو به حالت True درآروده و برنامه رو می بندید، پس در اجرای مجدد شیفت بسته خواهد بود)...
    (نکته ای که شما باید بهش توجه کنید بسته و باز کردن مجدد برنامه است)
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم...
    یا علی

محل زندگی
    خراسان

شرمنده كه بحث طولاني شد اگه صلاح ميدونيد اين چند پست رو حذف كنيم كه تاپيك شلوغ نشه

با سلام ظاهرا فایل دیتاCworksFoc_db.mdb همراه نیست .

با سلام و تشکر از زحماتتون.بنده با توجه به اینکه به عنوان مسول و ناظر فنی مشغول بکار میباشم .الان چندین وقته که با خودم فکر میکردم که یه برنامه ای تو اکسل برای تعمیر و نگهداری درست کنم که بصورت اتفاقی هنگام سرچ برنامه پروجکت به سایت و تایپیک شما برخوردم و برنامه هارو دانلود کردم و از خوشحالی سر از پا نمیشناسم. امیدوارم بتونم از برنامه بطور صحیح استفاده کنم. واقعا" خسته نباشید و دستتون درد نکنه

سلام اول که ممنون از برنامه خوبتون

1 سوال اگه بخوام توی پرینت workorder اسم شرکت سنگ آهن طبس حذف شه چکار باید بکنم؟؟؟ اصلا امکانش هست؟؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    شیراز

سلام
    ممنون از نرم افزاری که گذاشتید
    راستش من یه دانشجو هستم برا انجام پروژه نت رفتم تو یه کارخونه که از اساس توی نت نابوده
    فعلا چند تا چک لیست دستی براشون درست کردم
    راستش می خواستم از نرم افزار شما الگو بگیرم
    ممنون

کاربر جدید
    محل زندگی
    شیراز

Exclamation نقل قول: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات (CMMS)

سلام
    اول جا داره از نرم افزاری که گذاشتید تشکر کنم
    راستش من نرم افزار رو دانلود کردم ولی اصلا نمی تونم واردش بشم!!!!!!
    کد 123 که برای ورودش لازمه کار نمی کنه
    لطفا بهم کمک کنید

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •