نمایش نتایج 1 تا 40 از 162

نام تاپیک: AVR

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: AVR

یعنی با mega16 نمیشه این کارو انجام داد راستش من تازه واردم و زیاد نمیتونم برنامه های سخت رو بنویسم میتونید یکم واضح تر توضیح بدید که در نهایت با این ای سی میتونم یا نه میخوام اگه لطف کنید من رو تو نوشتن برنامه یاری کنید ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار SamaPic
    محل زندگی
    مشهد مقدس

Post نقل قول: AVR

نقل قول نوشته شده توسط r-electronic مشاهده تاپیک
    یعنی با mega16 نمیشه این کارو انجام داد راستش من تازه واردم و زیاد نمیتونم برنامه های سخت رو بنویسم میتونید یکم واضح تر توضیح بدید که در نهایت با این ای سی میتونم یا نه میخوام اگه لطف کنید من رو تو نوشتن برنامه یاری کنید ممنون میشم
    با سلام.
    نه بامگا 16 نمی شه.مگا 16 یک سری امکانات در اختیار افراد قرار می دهد ولی فقط برای شروع کار خوب است.
    هر آی سی را بهر کاری ساخته اند.شما می توانید به بروشور این محصول رجوع کنید تا بهتر بتوانید آی سی مورد استفاده را پیدا کنید.
    البته اگر شما بیشتر توضیح می دادید که دقیقا چه کار انجام می دید ، می شد راهنمایی بیشتری انجام داد.
    موفق باشید.

نقل قول: AVR

میتونین بگین باید چکار کنم و با چه ای سی این کارو انجام بدم ببینین من میخوام برنامه ای بنویسم که روی پورت A میکرو یکسری led چشمک بزنه و روی پورت B و D میکرو یکسری دیگه LED با یه برنامه دیگه چشمک بزنه یه برنامه فلاشر ولی میخوام این دو برنامه مختلف روی این دو پورت بصورت همزمان اجرا بشه یعنی دو پورت مستقل از هم کارکنن حالا میتونین راهنمایی کنین با چه ای سی و برنامش چطوری میشه

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •