نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: چرا اینقدر سرعت محصولات تولید شده با محصول به اصطلاح خوب مایکروسافت کمه ؟؟؟؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

نقل قول: چرا اینقدر سرعت محصولات تولید شده با محصول به اصطلاح خوب مایکروسافت کمه ؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط اَرژنگ مشاهده تاپیک
    بیزحمت یا یک مثال که کند بودن را نشان بده بفرستید، تا جایی که من برخورد کردم ۹۹ درصد موارد کند بودن برنامه به روشهایی که استفاده شده ربط دارد تا بد بودن محصولات استفاده شده.
    در مورد مفاهیم شئیگرائی، اگر فایده استفاده از مفاهیم شئگرائی را ندیدید دلیلش این است که اشتباه استفاده شدند.

من خودم می دونم مشکل از چیه ولی نمی دونم چطور باید حلش کنم . من از report viewer استفاده می کنم و همین کامپوننت تاخیرش در لود شدن باعث این مشکل شده . اگه بشه یه بار اون رو در فرم مربوطه در هنگام لود اولیه برنامه لود کرد خیلی تاثیر بسزایی در سرعت داره . چون تنها در لود اولیه اون هست که با این تاخیر روبرو هستم .

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول: چرا اینقدر سرعت محصولات تولید شده با محصول به اصطلاح خوب مایکروسافت کمه ؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط migrant مشاهده تاپیک
    من خودم می دونم مشکل از چیه ولی نمی دونم چطور باید حلش کنم . من از report viewer استفاده می کنم و همین کامپوننت تاخیرش در لود شدن باعث این مشکل شده . اگه بشه یه بار اون رو در فرم مربوطه در هنگام لود اولیه برنامه لود کرد خیلی تاثیر بسزایی در سرعت داره . چون تنها در لود اولیه اون هست که با این تاخیر روبرو هستم .
    بستگی به نوع لود کردنش هم هست، همه داتا را با هم یکجا میگیرید؟
    خود کمپوننت خالی که زمانی نمیبره، اصل کار این است که چطثری لود میشه.
    همه را از داتابیس در یک داتاتیبل و یا داتاست لود میکنه؟ یا از یک داتا ریدر استفاده میکنه؟
    یکجا یکی از روش پرکردن داتاتیبل برایه گزارش گیری استفاده کرده بود که هر بار اجرا میشد سرور حافظه‌اش پر میشد و تقریبا میمرد تا این رپورت را بده بیرون. تازه کسی که این کار را کرده بود تجربه‌کاریش از من بیشتر بود. دیدم روشش معنی نمیده، ورداشتم با داتا ریدر و استریم رپورتش را تبدیل کردم به یک فایل‌سی‌اس‌وی و با اکسل هر کاری که دلشان میخواست با رپورت انجام بدند.
    این رپورت ویور برایه یک رکورد هم همین قدر یواشه یا برایه مقادیر زیادی که داتا باید رپورت کند؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فارس - شیراز یا کازرون

نقل قول نوشته شده توسط اَرژنگ مشاهده تاپیک
    بستگی به نوع لود کردنش هم هست، همه داتا را با هم یکجا میگیرید؟
    خود کمپوننت خالی که زمانی نمیبره، اصل کار این است که چطثری لود میشه.
    همه را از داتابیس در یک داتاتیبل و یا داتاست لود میکنه؟ یا از یک داتا ریدر استفاده میکنه؟
    یکجا یکی از روش پرکردن داتاتیبل برایه گزارش گیری استفاده کرده بود که هر بار اجرا میشد سرور حافظه‌اش پر میشد و تقریبا میمرد تا این رپورت را بده بیرون. تازه کسی که این کار را کرده بود تجربه‌کاریش از من بیشتر بود. دیدم روشش معنی نمیده، ورداشتم با داتا ریدر و استریم رپورتش را تبدیل کردم به یک فایل‌سی‌اس‌وی و با اکسل هر کاری که دلشان میخواست با رپورت انجام بدند.
    این رپورت ویور برایه یک رکورد هم همین قدر یواشه یا برایه مقادیر زیادی که داتا باید رپورت کند؟
    سلام و ممنون از توجهتون
    من یه دیتا ست دارم که report رو به اون ربط می دهم و در هنگام اجرا هر کدو م از ریپورت ها رو خواستم data sourcesh رو به report viewr ربط می دهم .

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط migrant مشاهده تاپیک
    من هم از این استفاده می کنم ولی هرگز کندی سرعت نداشتم ، روی ایندکس گذاری فیلدها بیشتر دقت کنید حتما سرعتتان بالا می رود

کاربر دائمی آواتار ezamnejad
    محل زندگی
    جلوي مانيتور

نقل قول نوشته شده توسط linux مشاهده تاپیک
    من هم از این استفاده می کنم ولی هرگز کندی سرعت نداشتم ، روی ایندکس گذاری فیلدها بیشتر دقت کنید حتما سرعتتان بالا می رود
    با سلام
    من فكر نميكنم اين مشكل از ايندكس گذاري باشه . اين مشكل روي سيستمهايي كه سرعت بالايي دارند حس نميشه در عوض روي سيستمهايي كه سرعت نسبتا پاييني دارند در دفعه اول حتي اگر يك ركورد هم به آن ارسال بشه سرعت بسيار پاييني براي لود داره و واقعا عذاب آور خواهد بود .
    كامپوننتهايي مثل stimul report يا active report گزينه هاي بهتري براي گزارش سازي هستند بهتره آنها را هم امتحان كنيد .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •