نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: فراخوان برای تمامی Cracker ها

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Arrow فراخوان برای تمامی Cracker ها

فراخوان برای تمامی Cracker ها :

با عرض سلام و خسته نباشید ، از تمامی دوستان و بزرگواران بخش امنیت اطلاعات سایت برنامه نویس درخواست می نمایم که برنامه مربوط به این خبر را از لینک موجود در همین صغحه دریافت کرده و برنامه را به نحوی کرک نمایند که نرم افزار با دریافت هر گونه کد اشتباه پیغام مناسب را به کاربر نمایش دهد ، لازم به ذکر است که فایل اجرایی برنامه تحت پلتفرم دات نت 2 برنامه نویسی شده است لذا قبل ار اجرای برنامه حتما" دات نت فریم ورک 2 را بر روی سیستم خود نصب نمائید.
    پیشاپیش از وقتی که برای امتحان وضعیت قفل نرم افزاری صرف می نمائید متشکرم.

خاطر نشان می شوم که بعد از کرک نمودن نرم افزار ، به برنامه امتیازی از 0 تا 100 جهت میزان سختی کرک آن بدهید.
    متشکرم

لینک دانلود فایل :
    http://atropatsoft.webng.com/PE.rar
    حجم فایل : در حدود 2.5 مگابایت

آخرین ویرایش به وسیله whitehat : یک شنبه 19 خرداد 1387 در 20:24 عصر

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

نقل قول: فراخوان برای تمامی Cracker ها

]چقدر شما عجله مي كنيد از دو سه روز پيش مرتب كرك مي مي گذاريد . بهتر نيست يك وقفه اي در كارتان ايجاد كنيد و يك تجديد نظر كلي در نوع حفاظت خود قرار دهيد .

پيشنهاد و استاندارد : سايتهايي استاندارد كه امنيت قفلها و نرم افزارها را مي سنجند فقط فايلهايي را مي پذيرند كه از پكرهاي تجاري در آنها استفاده نشده است . هر چه پكر مورد استفاده معروف تر باشد زودتر الگوريتم شكسته شدنش پخش مي شود .
    شما اگر مي خواهيد امنيت برنامه هاي خود را بسنجيد . نبايد برنامه را پك كنيد فرض شما بايد بر اين باشد كه البته فرض هم نيست مطمئنا فايل شما UnPack مي شود . حالا بعد از ان پك شدن چه كاري انجام بديد كه ديگه برنامه كار نكنه با روشهاي مختلفي كه و جود دارد يك نگاهي به تاپيكهاي آموزشي بندازيد و سعي كنيد درس بگيريد . باكدهاي مختلف امنيت فايل خود را بعد از آن پك شدن تامين كنيد

تا بعد از طرف يك دوست . . . همين و بس

امتياز : 0
    اميدوارم نخواي 4 تا ليچار بارم كني ولي واقعيتو گفتم ديگه !
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

از پیشنهاد شما بسیار ممنونم.
    ولی خدمتتون عرض کنم که بنده حقیر با نام Gladiyator به عنوان کراکر در یکی از شهر های ایران فعالیت می کنم ، عضو رسمی گرون امنیتی Unreal RCE هم هستم. اگر Crack me و یا امثال اینها رو در ایم تاپیک ها قرار می دم ، اول به خاطر اینه که دارم رو یه پروزه نرم افزاری کار می کنم و احتیاج دارم تا امنیت اون رو تامین کنم.
    خوب به نظر شما آیا بهترین راه استفاده از نظرات برادرانی همچون آقای JOKER و یا خود شما نیست.
    من که اادعای علامه دهر بودن ندارم ، خوب خیلی چیزها هست که بلد نیستم ، آیا باید همون جوری بمونم.
    کاری که من می کنم در واقع استفاده از اطلاعات ارزشمند افرادی همچون شماست.
    شما و بقیه دوستان هم اگر به برنامه های کوچک و البته ضعیف بنده توجهی بنمائید بسیار ممنون می شم.

با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

آقای Fh_Prog می شه بگی چطوری این کارو می کنی ، لااقل اسم برنامه های مورد استفاده رو بگو

جناب Nima NT فايلهاي .NET رو با همان CodeVeil فشرده سازي كن.

چون با بقيه محافظها با استفاده از ابزار GenericDumper يا اصلا Dump مستقيم از حافظه قابل استخراج هستند.

ولي حداقل CodeVeil كارش تخصصي‌تر هست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

آقا دمت گرم ، لااقل یکی پیدا شد در راه خدا یه اطلاعاتی به مابده.
    واقعا" مرسی

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    آقای Fh_Prog می شه بگی چطوری این کارو می کنی ، لااقل اسم برنامه های مورد استفاده رو بگو
    يك دامپر معمولي (حالا هر كدوم كه داري)
    ويك HexEditor
    همين.

چون با بقيه محافظها با استفاده از ابزار GenericDumper يا اصلا Dump مستقيم از حافظه قابل استخراج هستند.
    آیا برنامه هایی که ofuscat شده اند هم dump میشوند؟

نقل قول نوشته شده توسط Mrs.Net مشاهده تاپیک
    آیا برنامه هایی که ofuscat شده اند هم dump میشوند؟
    Obfuscation مبحث ديگه اي هست كه ربطي به پك كردن نداره. در دات نت به معني به هم ريختن كدهاي IL هست جوري كه Diassembler نتونه يك كد تميز و خوانا رو توليد كنه. اين روش كلا براي از بين بردن خوانايي برنامه و رشته هاي داخل اون استفاده ميشه و براي از بين بردنش بايد كدهاي اضافي رو به هر شكلي حذف كرد يا از حالت درهم ريخته خارج كرد.با دامپ كردن هميشه Obfuscation از بين نميره و خيلي از مواقع اين كدهاي خراب براي هميشه در فايل باقي ميمونن. به نظر من يك Obfuscation قوي در دات نت ميتونه فوقالعاده امنيت برنامه رو بالا ببره.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با سلام خدمت استاد محترم
    از فرمایشات جناب عالی حسابی استفاده کردم , می شه در مورد استفاده در مورد Strong Names ( اگه املاش درست باشه ) هم یکمی توضیح بدی یا اینکه منابع لاتین معرفی کنی .
    ممنون می شم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •