نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: backup گيري از Database بصورت localhost

backup گيري از Database بصورت localhost

من بصورت (localhost) با sqlServer 2005 كار ميكنم و ميخوام توي C#‎ از بانك اطلاعاتيم backup بگيرم
    البته هيچ username و password ي براي sql يا database تعريف نكردم و ميخوام به همين شكل از ديتابيس backup بگيرم
    ضمنا كد هاي مختلفي رو نگاه كردم كه همشون username و Password و نام سرور ميخواد ولي من ميخوام بصورت localhost از پايگاه پشتيبان تهيه كنم .لطفا بهم كمك كنيدو ممنون ميشم

کاربر دائمی آواتار article
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: backup گيري از Database بصورت localhost

string q = "BACKUP DATABASE databasename TO DISK=" source;

کاربر دائمی
    محل زندگی
    آستارا-تهران

کاربر گرامی بنده تو این زمینه در حال نوشتن کلاسی با smo هستم که ورودی این کلاس فقط connectionString خواهد بود و برای ساخت پایگاه داده و backup گیری و restore و موارد دیگر می تونید ازش استفاده کنید.روی تمام ورژن های sql server 2005 هم کار میکنه. بزودی کامل کرده و برات می فرستم.

کاربر دائمی آواتار zoofa
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط mohsen_csharp مشاهده تاپیک
    کاربر گرامی بنده تو این زمینه در حال نوشتن کلاسی با smo هستم که ورودی این کلاس فقط connectionString خواهد بود و برای ساخت پایگاه داده و backup گیری و restore و موارد دیگر می تونید ازش استفاده کنید.روی تمام ورژن های sql server 2005 هم کار میکنه. بزودی کامل کرده و برات می فرستم.
    دوست عزيز من هم به اين كلاس احتياج دارم
    اگه زحمتي نيست زودتر درستش كنيد
    با تشكر

دوستان گرامي من هم اين مشكل رو دارم و هيچ نام كاربري و رمزي به پايگاه داده و يا جدول اختصاص ندادم و مي خوام به همين شكل كه هست توي C#‎ از پايگاه دادم backup بگيرم

ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد.

Post نقل قول: backup گيري از Database بصورت localhost

سلام meysam جون
    من اين سورس رو قبلا ديدم و تست كردم ولي نتونستم ازش جواب بگيرم . ضمنا اين سورس مربوط به sql2000 هستش .
    لطفا بيشتر راهنماييم كنيد...
    ممنون ميشم

سلام .
    مرسي من تونستم از اين فايلي كه گذاشتي استفاده كنم و backup بگيرم .ولي هر كاري كردم نتونستم Restore كنم .. Error زير رو ميده

The tail of the log for the database "myData" has not been backed up. Use BACKUP LOG WITH NORECOVERY to backup the log if it contains work you do not want to lose. Use the WITH REPLACE or WITH STOPAT clause of the RESTORE statement to just overwrite the contents of the log.
    RESTORE DATABASE is terminating abnormally.
    Changed database context to 'master'.

لطفا راهنمايم كنيد
    متشكرم

نقل قول نوشته شده توسط babak7788 مشاهده تاپیک
    سلام .
    مرسي من تونستم از اين فايلي كه گذاشتي استفاده كنم و backup بگيرم .ولي هر كاري كردم نتونستم Restore كنم .. Error زير رو ميده

The tail of the log for the database "myData" has not been backed up. Use BACKUP LOG WITH NORECOVERY to backup the log if it contains work you do not want to lose. Use the WITH REPLACE or WITH STOPAT clause of the RESTORE statement to just overwrite the contents of the log.
    RESTORE DATABASE is terminating abnormally.
    Changed database context to 'master'.

لطفا راهنمايم كنيد
    متشكرم

با تغيير كد به شكل زير مشكل حل شد
    string command = "ALTER DATABASE myData SET SINGLE_USER with ROLLBACK IMMEDIATE " +
    " use master " +
    " RESTORE DATABASE myData FROM DISK='" + strFileName + "' WITH REPLACE"

ميثم جون ممنونم ، دستت درد نكنه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    آستارا-تهران

ببخشید دوستان اگه یکم دیر شد
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=153480

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •