نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: خطای Failed to generate user instance در IIS

کاربر تازه وارد آواتار Engineer_Yasin
    محل زندگی
    خوزستان

Wink خطای Failed to generate user instance در IIS

Failed to generate user instance of SQL Server due to a failure in starting the process for the user instance. The connection will be closed

حتما خیلی از شما با خطای بالا در IIS برخورد کردید خیلی ها براحتی این مشکل را حل می کنند. تو اینترنت هم بگردی تا دلت بخواد رفع این مشکل وجود داره و همه هم تو IIS 6 گفته شده، و به راحتی این مشکل برای IIS 6 و IIS 5 در ویندوز XP حل میشه.
    من 2روز کل سایت ها را گشتم تا این مشکل را حل کنم البته واسه IIS 7 و ویندوز سون
    فقط خواستم دیگه شما واسه این مشکل الکی وقت تلف نکنید

این مشکل با تنظیم Load User Profile در process model حل می شه برای اینکار مراحل زیر را دنبال کنید یا به آدرس داده شده بروید.

On Windows 7 under IIS choose the application pool and select advanced settings. Under process model change "Load User Profile" to yes. It should fix this.

اینم لینک صفحه

واسه رفع این مشکل در ویندوز xp و ویستا و ورژن های دیگه IIS لینک های زیر را پیشنهاد میکنم
    MSDN Mirosoft
    dotnettogo.com

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Canada

نقل قول: خطای Failed to generate user instance در IIS

با سلام

من هم مشکل شما را دارم

یک برنامه ساده Login دارم که از دیتابیس aspnetdb.mdf در App_Data استفاده می کنه
    برنامه ای من روی کامپیوتر خودم درست کار می کند. ولی وقتی که روی سرور می گذارم
    ٍError:
    Failed to generate a user instance of SQL Server due to failure in retrieving the user's local application data path. Please make sure the user has a local user profile on the computer. The connection will be closed.

ConnectionString تنظیمات
    <add name="LocalSqlServer" connectionString="Server=.\SQLExpress;AttachDBFile name=|DataDirectory|aspnetdb.mdf;Persist Security Info=True;Trusted_Connection=Yes;Integrated Security=SSPI;User Instance=True;"/>
    با این تنظیمات روی سیستم من کار می کنه
    ولی روی سرور خیر.
    IIS 7فکر کنم روی سرور
    IISولی دسترسی به تنظیمات
    ندارم
    پشتیبانی سرور به من می گوید که مشکل از برنامه من است ولی برنامه ی من روی سیستم خودم کار می کنه و حتی روی یک سرور مجانی هم اجرا کردم بدون مشکل.
    لطفا راهنمایی کنید؟
    مرسی

آخرین ویرایش به وسیله mehdi99 : یک شنبه 22 آذر 1388 در 01:21 صبح

سلام
    مدیریت محترم سایت. میگم ملت را گرفتیت شما؟ یکساعت تمام الاف عضویت به شکل مسخره ای در سایت کردیت که چی؟ یه لینک بذاری که باز نمیشه؟؟! لازم بود این قدر دنگ و فنگ خرج کنی؟ یه وقت ندزدنت گوگولی..

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •