نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: دانلود معدل سنج بوشهر بویز نوشته شده با دلفی 2010 و کامپوننت محبوب آلفا کنترل

Thumbs down دانلود معدل سنج بوشهر بویز نوشته شده با دلفی 2010 و کامپوننت محبوب آلفا کنترل

معدل سنج بوشهر بویز ورژن 2

نرم افزاری که می خوام براتون معرفی کنم یک نرم افزار ساده است که توی محیط برنامه نویسی دلفی 2010 و با کامپوننت های مختلف نوشته شده که با ورود نمرات و تعداد واحد های مربوط به هر درس مقابل نمره آن و با کلیک بر روی دگمه نمایش از چگونگی معدل خود با خبر شوید

همچنین دارای پوسته های زیبایی جهت سلیقه های مختلف و زره بین برای نمایش بهتر و نزدیکتر اعداد و ارقام و نوشته ها
    شما می تونید محیط برنامه را با پوسته های مختلف مشاهده کنید

نمایی از زره بین نرم افزار

نقل قول: دانلود معدل سنج بوشهر بویز نوشته شده با دلفی 2010 و کامپوننت محبوب آلفا کنترل

خوبه اما بهتر بود سورس هم قرار میدادید.

Thumbs down نقل قول: دانلود معدل سنج بوشهر بویز نوشته شده با دلفی 2010 و کامپوننت محبوب آلفا کنترل

نقل قول نوشته شده توسط vahidch مشاهده تاپیک
    معدل سنج بوشهر بویز ورژن 2

نرم افزاری که می خوام براتون معرفی کنم یک نرم افزار ساده است که توی محیط برنامه نویسی دلفی 2010 و با کامپوننت های مختلف نوشته شده که با ورود نمرات و تعداد واحد های مربوط به هر درس مقابل نمره آن و با کلیک بر روی دگمه نمایش از چگونگی معدل خود با خبر شوید

همچنین دارای پوسته های زیبایی جهت سلیقه های مختلف و زره بین برای نمایش بهتر و نزدیکتر اعداد و ارقام و نوشته ها
    شما می تونید محیط برنامه را با پوسته های مختلف مشاهده کنید

نمایی از زره بین نرم افزار

این هم لینک دانلود سورس برنامه

http://www.4shared.com/file/hOVgOo6L/averagebboyssource.html

نقل قول: دانلود معدل سنج بوشهر بویز نوشته شده با دلفی 2010 و کامپوننت محبوب آلفا کنترل

با سلام به دوستان عزیز. سال نو را به همه کاربران عزیز تبریک میگم.انشا الله سال خوبی داشته باشید.
    ابتدا خواستم تایپیک جدا بزنم ولی دیدم بهتره همینجا سوال کنم.
    این برنامه یه قسمتی داره به نام انتخاب پوسته.
    من از همین روش استفاده کردم ولی جواب نداد .
    می خواستم بدونم آیا از ورژن خاصی باید استفاده کرد تا قابلیت انتخاب پوسته را بشه برای برنامه اضافه کرد.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

اقا شما به نظرم برنامه نويسي را ول كن برو تو كار تبليغات ، به نظرم آينده درخشاني در انتظارت باشه

نو کرتم . من خودم هم می دونم به درد برنامه نویسی خیلی نمی خورم ولی دارم سعی خودم را می کنم.
    جدی بعد کلی کلنجار رفتن راهش را پیدا کردم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •