نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نرم افزارهای چند لایه ... !

نرم افزارهای چند لایه ... !

کسی در مورد نرم افزارهای چند لایه اگر چیزی می‌دونه یا مطلبی داره ممنون می‌شم یه خبری بده ... !

منظورتون از نرم افزارهای چند لایه همون متد برنامه نویسی چندلایه است یا چیز دیگه ای رو میگید؟

سلام دوست عزیز بله منظورم همون متد برنامه نویسی چند لایه هست . راستش مطلب برای تحقیق لازم دارم . البته فوری ( برای استاد دیگه ... چه میشه کرد ! البته خودم هم بی علاقه به این موضوع نیستم . ) اگر مطلب سراغ داری ممنون می‌شم برام بزاری یا میل کنی :
    hamidgorji_2003@yahoo.com
    ممنون !

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z
    تو سایت در موردش بحث شده بگردید پیدا می کنید..

ما که چیز بدرد بخوری پیدا نکردیم تو سایت . اگر کسی می‌تونه لطفاً راهنمایی کنه .
    من تو سایت MICROSOFT هم جستجو کردم اما مطلبی مستقیماً در این رابطه نداره !

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z
    والا من یه بار یه تاپیک راجع به این موضوع دیدم. بعد نظرم رو گفتم :
    به نظر من نرمافزار های چند لایه یه دیدگاه لایه لایه (حالا یا به صورت حلقوی یا عمودی ...) نسبت به یه سیستم نرم افزاریه .. مثلا شما می تونید یه لایه UI جهت ظاهر یه نرم افزار ,یه لایه Core یا لایه میانه که کارهای اصلی و محاسباتی و .. را انجام می ده و همچنین در پایان یه لایه دسترسی به DB تعریف کنید. به این سیستم می گن سیستم نرم افزاری سه لایه .

حالا می تونید لایه های دیگه رو هم اضافه کنید مثلا لایه مجوزهای دسترسی و کنترل کاربر و یا Security و ... این سیتستم ها به صورت یک سری استاندارد ها مثل استاندارد نرم افزار های 3لایه ای یا 5لایه ای در اومده..

اگر تحقیق کنید مطمئنا مطالب زیادی راجع به این موضوع وجود داره..

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •