نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

کاربر تازه وارد

کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

خواهش می کنم اگر کسی جواب سوالم رو می د ونه به من کمک کنه .
    برای کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی
    آیا انتخاب شهر در شانس قبولی فرد تاثیر دارد؟
    به عنوان مثال من اولویت اول را تهران انتخاب کنم و همچنین رتبه ام از دوستم بهتر است
    و دوستم انتخاب اول را بیرجند زده باشد. آیا در کنکور دولتی ممکنه به دلیل انتخابم قبول نشوم و دوستم قبول شود ؟
    و اینکه اگر اولویت اول را شهر خودمون را انتخاب نکنیم آیا سهمیه منطقه بومی را از دست می دهیم ؟

اگر کسی در کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی کامپیوتر قبول شده . درصدهایی که زده رو به من بگه .
    ممنون از لطفتون

100%

به عنوان مثال من اولویت اول را تهران انتخاب کنم و همچنین رتبه ام از دوستم بهتر است
    و دوستم انتخاب اول را بیرجند زده باشد. آیا در کنکور دولتی ممکنه به دلیل انتخابم قبول نشوم و دوستم قبول شود ؟
    بله!
    بستگی به تراز اون دانشگاه داره.
    فرض کن افرادی دانشگاه شریف رو برای ادامه ی تحصیل انتخاب کنند. اگر ظرفیت پذیرش این دانشگاه تکمیل بشه و فرضا تراز آخرین نفر 15000 باشه، اگر نفر بعد از اون 14999 باشه در این دانشگاه پذیرفته نمیشه و تراز اون با انتخاب های بعدیش سنجیده میشه.
    اگر بیشترین تراز دانشگاه بیرجند 8000 باشه، فردی که رتبه ی 7900 رو آورده و انتخاب اولش دانشگاه بیرجند بوده، خیلی راحت در این دانشگاه قبول میشه!
    و اینکه اگر اولویت اول را شهر خودمون را انتخاب نکنیم آیا سهمیه منطقه بومی را از دست می دهیم ؟
    تا اونجا که بنده اطلاع دارم، دانشگاه دولتی (بالعکس دانشگاه آزاد)، سهمیه ی بومی نداره!

اگر کسی در کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی کامپیوتر قبول شده . درصدهایی که زده رو به من بگه .
    همون طور که عرض کردم بستگی به تراز دانشگاه داره.
    در کنکور دولتی و در مقطع کاردانی به کارشناسی، معمولا درصدها بالای 70 باید باشه.

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار DataMaster
    محل زندگی
    مشهد الرضا
    تا اونجا که من اطلاع دارم تاثیری نداره بلکه انتخابراساس تراز بدست آمده در کنکور انجام میشه
    مگر اینکه شما محدودیت در تعداد انتخاب داشته باشید
    کنکور ناپیوسته با کنکور سراسری متفاوت هست

در مورد درصد ها هم بگم باید خودت رو خفه کنی واقعا ، هر چند که سال گذشته واقعا ظرفیت پذیرش چند برابر شد

کاربر تازه وارد
    تا سال گذشته کرمان کاردانی به کارشناسی کامپیوتر هم روزانه اشت و هم شبانه . ولی به جای افزایش ظرفیت سال گذشته فقط شبانه پذیرش اشت . و دانشگاههای دیگه هم افزایش ظرفیتی نداشتند
    آقای بهروز این چیزهایی رو که شما گفتید رو من در مورد دانشگاه آزاد شنیدم نه دولتی. شما از صحبت خودتون اطمینان دارید؟
    و تا جایی هم که شنیدم شبانه دانشگاهها سهمیه منطقه بومی داره؟
    از راهنماییتون ممنون

اطلاعات بنده تا 3 سال پیش که درست بود! حالا اگر Out of Date شده شرمندتم بخدا!

نه توی دولتی شما اگه رتبه‌ات از دوستت بالاتر باشه اول تمام اولویت‌های شما بررسی می‌شه و اگه توی هیچ کدوم از انتخاب‌ها قبول نشدی اونوقت نوبت دوستت می‌رسه
    بر خلاف آزاد که اول تمام کسایی که تراز لازم رو کسب کنن انتخاب می‌شن و بعد به ترتیب انتخاب اول همه بررسی می‌شه یعنی ممکنه شما رتبه‌ات بالاتر از کس دیگه‌ای باشه ولی چون شما تو انتخاب دوم یه رشته/محل رو زدی و اون توی انتخاب اول ، اون قبول بشه و شما نه...

کاربر تازه وارد
    overFlow شما اطمینان دارید از صحبتتون . این موضوع برای من یک امر حیاتیه .

کاربر دائمی آواتار sjj
    محل زندگی
    ایران
    نقل قول نوشته شده توسط Behrouz_Rad مشاهده تاپیک
    100%
    تا اونجا که بنده اطلاع دارم، دانشگاه دولتی (بالعکس دانشگاه آزاد)، سهمیه ی بومی نداره!
    موفق باشید.
    البته تا اون جایی که بنده اطلاع دارم در دانشگاه دولتی ، شبانه (بالعکس روزانه) 80 درصد سهمیه بومی داره!

نقل قول نوشته شده توسط oVERfLOW مشاهده تاپیک
    نه توی دولتی شما اگه رتبه‌ات از دوستت بالاتر باشه اول تمام اولویت‌های شما بررسی می‌شه و اگه توی هیچ کدوم از انتخاب‌ها قبول نشدی اونوقت نوبت دوستت می‌رسه
    بر خلاف آزاد که اول تمام کسایی که تراز لازم رو کسب کنن انتخاب می‌شن و بعد به ترتیب انتخاب اول همه بررسی می‌شه یعنی ممکنه شما رتبه‌ات بالاتر از کس دیگه‌ای باشه ولی چون شما تو انتخاب دوم یه رشته/محل رو زدی و اون توی انتخاب اول ، اون قبول بشه و شما نه...
    کاملآ درسته
    شک نداشته باش

کاربر تازه وارد
    تا اینجا که فهمیدم که شبانه سهمیه منطقه بومی داره .
    حالا برای اینکه من از این سهمیه استفاده کنم باید حتما این انتخاب در اولویت اول باشه ؟

کاربر دائمی آواتار the Dead
    محل زندگی
    iN Hell
    برای ادبیات معارف و زبان عمومی چه کتابهایی رو توصیه میکنین
    من که رفتم کانون گرفتم چطوره؟

کاربر تازه وارد
    تمام کتاب های انتشار گسترش علوم پایه عالی هستند . تالیف کلیشمی . زبان هنوز مطالعه ای نداشتم که معرفی کنم
    راستی شما می د ونید برای دوره های شبانه اگر بخواهیم از سهمیه منطقه بومی استفاده کنیم
    ایا بایدحتما اون رو در اولویت اول بنویسیم یا نه؟

کاربر تازه وارد
    ادبیات تالیف کلیشمی
    زبان عمومی تالیف حبیب وند
    معارف هنوز نمی د ونم باید معارف بخونم یا اندیشه اسلامی

کاربر دائمی آواتار the Dead
    محل زندگی
    iN Hell
    نقل قول نوشته شده توسط nazaninn مشاهده تاپیک
    تمام کتاب های انتشار گسترش علوم پایه عالی هستند . تالیف کلیشمی . زبان هنوز مطالعه ای نداشتم که معرفی کنم
    راستی شما می د ونید برای دوره های شبانه اگر بخواهیم از سهمیه منطقه بومی استفاده کنیم
    ایا بایدحتما اون رو در اولویت اول بنویسیم یا نه؟
    یه چیزی که میدونم اینه که حماقت که انتخاب اول شبانه بزنین چون تمام انتخابهای بعدیت هم باید شبانه باشه ولا دستگاه بقییه رو نمیخونه

کاربر تازه وارد
    این چه حرفیه . ما براساس دلخواه خودمون شهر رو انتخاب می کنیم . چنین چیزی غیر ممکنه
    می تونی بری تو قسمت پرسش و پاسخ سازمان سنجش این سوال رو پیدا کنی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •