صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 68

نام تاپیک: اولین همایش برنامه نویسان ویژوال فاکس پرو

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

Thumbs up اولین همایش برنامه نویسان ویژوال فاکس پرو

با سلام به همه
    بالاخره با لطف خدا و کمک آقای مفیدی تونستسم جا رو رزرو کنیم.سایت کنفرانس هم آماده شده و الان در حال کار است.
    همه جزئیات در سایت هست .لطفا بطور کامل و دقیق مطالعه کنید.سئوالی بود در خدمتم.
    http://pvfpc.binyazprograms.com
    آخرین ویرایش به وسیله binyaz2003 : دوشنبه 02 مهر 1386 در 12:08 عصر دلیل: اعلام برنامه اصلي همايش
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا
    من میام . دوست دارم در مورد گزارش سازی - و همین righttoleft و اتصال به sql بحث بشه . و انواع راه حلها مطرح بشه . مثلا برای اتصال به sql با کد بحث بشه و .... / در هر صورت من حاضرم بیام اما چرا اینقدر دیر؟ تابستون وقت خوبی است.

بسیار باعث خوشنودیست . من هم همچنین .

جناب بی نیاز !
    از بذل عنایت جنابعالی بسیار متشکریم اما بهتر نیست این چنین همایشهایی در تهران باشد چون فکر میکنم نیمی از دوستان در این سایت در تهران مستقر باشند همچنین خود من که به علت درگیری کاری بسیار زیاد با تمام میل این جانب در چنین همایشهایی ولی متاسفانه امکان شرکت را در کرمان نخواهم داشت.
    با تشکر

محل زندگی
    کرمان
    دوستان توجه کنید که برای جلوگیری از شلوغ شدن بحث جواب سئوالات رو در همان پست اول ویرایش میکنم.
    برای تهران هم که گفتم.حالا اینم یک 5 شنبه و جمعه هست و به کرمان هم اتوبوس ، قطار و هواپیما هست.آب و هوایی عوض کنید بد نیست.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی آواتار reza.palang
    محل زندگی
    میون یهک جفت کروشه
    من فکر میکنم اگه مرکزیت از تهران بیاد بیرون خیلی بهتره.
    ولی توی شهر های نزدیک تر به تهران باشه.

با سلام
    من هم با این پیشنهاد خوب موافقم و در مورد مکان به نظر من در هر شهری که قرار شد انجام بشه زحمت مسئولیت برگزاری و هماهنگی امور این همایش و زحمت تدارکات ان به عهده بچه های همان شهر باشه البته قبلش هزینه انرا اعلام کنند این بدلیل اینکه شرکت کننده ها در ان شهر سرگردان نشوند

بنده هم موافق هستم
    (دقت کنید دوستانی که اشاره به جابجایی شهر موردنظر دارند
    به این نکته دقت کنید که اون موقع دوستان ساکن اون شهر می بایستی زحمت هماهنگی و .... را به عهده بگیرند)

کاربر دائمی آواتار mehran_337
    محل زندگی
    رشت
    بنده هم تهران موافقم .
    اما موارد مورد بحث که خیلی مهم است وبه نظر من درد دل خیلی از برنامه نویسهای فاکس است :

1 - هر جا کار تیمی انجام شود وی بی - دلفی و بقیه بجز فاکس مورد نیاز است و ارجعیت دارند.
    2 - یک دهم زبانهای دیگه مرجع و مقاله و افرادی که بتوانند راهنمایی کنند وجود ندارد.
    3 - باگهایی که در فاکس هست و کاریش هم نمیشه کرد.
    4 - اینکه از اشیا استاندارد استفاده نمی کند و کمی کار پیچیده می شود (editbox همچنان مشکل دارد حتی در عربی)
    5 - دلهره و نگرانی برنامه نویس از بازشدن برنامه و دیتابیس .
    6 - دلهره و نگرانی برنامه نویس از حمایت نشدن توسط شرکتهای بزرگ (مثل مایکروسافت) و تعهدی که در قبال مصرف کننده دارد .
    7 - مبحث تحت وب شدن برنامه های فاکس.
    8 - دردسر با تغییر پوسته منو (نیاز کاربر جلوه های به روز برنامه نویسی است) - اسکین و افکتهای آفیسی که زیبایی برنامه را چند برابر می کند .
    9- همیشه برنامه نویس فاکس با تمام علاقه ای که به فاکس دارد فکرش درگیر تعویض زبان و حرکت به سمت زبانهای روز است .
    10 - همین که در مجموعه میکروسافت ویژوال ها نیست دیدگاه مصرف کننده را کمی منفی می کند و بعضا اعتراف می کنند که تا حالا نمی دانستند فاکس ، ویژوال هم دارد.

به هر حال به نظر من یک همتی باید کرد و این مسائل را بررسی کرد . چون از دید من برنامه نویسی روحیه خاص خودش را می طلبد و فکر برنامه نویس نباید درگیر مواردی نظیر فوق باشد . چرا یک برنامه نویس فاکس نباید بتواند وارد تیم بزرگی شود که در حال انجام فلان پروژه برای فلان بانک کشوری است و خود را آماده زبانهایی امثال سی شارپ و ... می کند.

محل زندگی
    کرمان
    نمیدونم جواب این سئوالات رو باید الان بدم؟
    وب سایت شخصی

محل زندگی
    رشت
    منظورم اینه که این مباحثی که میشه تو سمینار در موردش بحث کرد و حرف دل خیلی هاست

من کرمان نمیتونم بیام ولی علاقه زیادی به شرکت در یک بحث فنی در باب
    تبدیل خودکار کدها از fox 2.X به نسخه های ویندوزی 6-.. دارم

البته فکر کنم توی تهران بشه اسپانسر هم پیدا کرد.

محل زندگی
    کرمان
    شما میشناسید.من گفتم که هر کس میتونه اعلام کنه.
    وب سایت شخصی

تلاشم را میکنم شاید پیدا بشه

متاسفانه اسپانسر برای هرچی پیدا میشه غیر برنامه نویسی تخصصی و پیشرفته رد VFP

محل زندگی
    کرمان
    شما فقط یک سالن برای تاریخ معین شده پیدا کنید بقیه کارها رو بعهده میگیرم البته قیمتم خیلی مهمه.اگر پیدا کردید برای من پیغام خصوصی بفرستید.ممنون.
    وب سایت شخصی

با همکاری یک سازمان دولتی سالن تقریبا مشکلش حله (تقریبا رایگان)فقط موارد ذیل را سریعا مشخص کرده و اطلاع دهید(حدودا تخمین برای تا 100 نفره)
    1- شرکت کنندگان (تعداد - مشخصات عمومی)
    2- مدت زمان مورد نیاز
    3- امکانات مورد نیاز
    4- محدوده زمانی مورد نظر برای تشکیل
    اطلاعات تکمیلی رو هم بعدا دریافت میکنن

محل زندگی
    رشت
    خدا خیرت بده اگه تهران بشه که عالیه . من فکر نمی کنم تعداد به 50 نفر هم برسه . چون تخصصی vfp هم هست کمی خاص تره . البته این نظر منه
    فکر می کنم یه سیستم و یک ویدئو پروژوکتور کفایت می کنه .

محل زندگی
    کرمان
    با سلام و تشکر فراوان از زحماتی که کشیدید.
    1- فکر نکنم بیشتر از 50 نفر شرکت کنند
    2- دو روز از 8 صبح تا 6 بعدازظهر
    3- سیستم صوتی و پروژکتور
    4- 23و24 آبان ماه
    باز هم تشکر میکنم اگذ ممکنه هزینه رو برام خصوصی بفرستید.
    وب سایت شخصی

در مورد پذیرایی چه کار باید کرد؟
    اگر دو روزه باشد اقامت؟؟
    سرفصلهای کلی را هم لطفا بفرمایید.

محل زندگی
    رشت
    به نظر من اقامت هر شخص پای خودش می تونه باشه و لی خب کی بدش میاد یه خوابگاه مجهز!!!!؟

باید برآورد هزینه بشه و خودمون سرکیسه رو شل بکنیم فکر نمی کنم راه دیگه ای باشه مگر یه آدم خیر پولدار عاشق فاکس ...

نقل قول نوشته شده توسط mehran_337 مشاهده تاپیک
    باید برآورد هزینه بشه و خودمون سرکیسه رو شل بکنیم فکر نمی کنم راه دیگه ای باشه مگر یه آدم خیر پولدار عاشق فاکس ...
    من که سراغ ندارم شما دارید بسم الله

محل زندگی
    کرمان
    در همه جا اقامت با خود شرکت کننده است.در ضمن هر شرکت کننده مبلغی رو برای شرکت در کنفرانس باید پرداخت کنه.پس هزینه 2 تا نهار و 2 تا پذیرایی تامین میشه.
    فقط لطف کنید که هزینه ها رو برای من بفرستید.
    موضوعات کلی : مشکلات فارسی ، تبدیل جداول ، برنامه نویسی تحت شبکه (share access , sql server) ، برنامه نویسی تحت اینترنت ، تاریخچه و آینده ویژوال فاکس پرو ، معرفی امکانات جدید ویرایش 9 و امکانات جدید گزارش گیری
    وب سایت شخصی

پس شد
    سمینار تخصصی VFP مورخ 23و24 آبان ماه از ساعت 8 الی 18
    شرکت کنددگان 50 نفر
    موضوعات
    1- مشکلات فارسی
    2- تبدیل جداول و داده ها
    3-برنامه نویسی تحت شبکه (share access , sql server)
    4- برنامه نویسی تحت اینترنت
    5- تاریخچه و آینده ویژوال فاکس پرو
    6- معرفی امکانات جدید ویرایش 9 و امکانات جدید گزارش گیری
    7- ...
    هزینه شرکت در سمینار تقریبا هر نفر 100.000 ریال (فعلا علی الحساب -بابت پذیرایی)
    اقامت ،رفت و آمد و تور تفریحی :-) بعده شرکت کنندگان است

یکی از موضوعاتی هم که می‌تونید روش بحث کنید این است:
    - چرا ما نمی‌خواهیم قبول کنیم که هر تکنولوژی طول عمری دارد.

موفق باشید

محل زندگی
    رشت
    حرف شما کاملا درسته اگر خوب دقت کنید می بینید یکی از موضوعات :
    "- تاریخچه و آینده ویژوال فاکس پرو " مطرح شده . همه کسانی که سالهاست با فاکس انس گرفته اند ذهنشان معطوف این مسئله هست که تا چه مدت دیگر می شود از این محیط استفاده کرد. به هر حال از این طریق می خواهیم فکر ها را روی هم گذاشته تا همه به نتیجه ای دست پیدا بکنیم

طول عمر Unix چقدر است؟؟؟

زبان C چطور؟

اما متاسفانه این فاکس مال میکروسافت شد و...

salam doostan,manam besiar movafegham,ghule ghaaf ham ke bashe miam,mabahese matrah shude ham hamash jaleban,be khosoos dar zamineye shabake va web.

دوست عزیز فارسی تایپ کنید تا بقیه بهتر بتوانند مطالب شما را بخوانند.

محل زندگی
    کرمان
    متاسفانه مثلاینکه جاییکه آقای مفیدی پیدا کرده بودند نهایی نشد.لطفا دوستان اگر جایی میشناسند فقط معرفی کنند تا من پیگیری کنم.
    وب سایت شخصی

کاربر دائمی آواتار arashkhaan2002
    محل زندگی
    اصفهان و تهران

سلام

همانطور که قبلا اعلام کردم میام ولی پول رو به کجا واریز کنیم و رزرو هتل چی میشه؟

محل زندگی
    کرمان
    تا چند روز آینده جا رو مشخص میکنم و همه اطلاعات لازم در وبسایت قرار میگیره همچنین وبسایتی جهت ثبت نام متقاضیان
    وب سایت شخصی

محل زندگی
    کرمان
    از کلیه دوستانی که میتونند و علاقه دارند که بعنوان سخنران درباره موضوعات ذکر شده در همایش شرکت داشته باشند تقاضا میشود که توسط پیام خصوصی با من تماس بگیرند.

سخنرانان باید خلاصه مطلابی رو که میخواند ارائه دهند در یک فایل ورد بعلاوه یک فایل پاورپوینت بعلاوه سورس کد مبحث رو برای همایش آماده کنند.
    وب سایت شخصی

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران
    منم یه برنامه نویس ویژوال فاکس پرو هستم . قبلا هم با فاکس پرو تحت داس زیاد کار میکردم ولی اشکالاتی که ویژوال فاکس داره باعث شده به سمت وی بی و دلفی و اوراکل و... برم .
    این ویژوال فاکس تو همه جای دنیا زوال پیدا کرد. اگه بتونم حتما میام...
    ----------------------
    آدمی موفق تره که زودتر واقعیت رو بشناسه!

محل زندگی
    کرمان
    با سلام به همه
    بالاخره با لطف خدا و کمک آقای مفیدی تونستسم جا رو رزرو کنیم.سایت کنفرانس هم آماده شده و الان در حال کار است.
    http://pvfpc.binyazprograms.com
    وب سایت شخصی

محل زندگی
    کرمان
    امان از این جو سیاسی.یک اشتباهی کردیم تو یونیورسال در قسمت کنفرانس ها تاپیک زدیم بیاید ببینید بحث به چی کشیده!!!
    وب سایت شخصی

نقل قول نوشته شده توسط binyaz2003 مشاهده تاپیک
    امان از این جو سیاسی.یک اشتباهی کردیم تو یونیورسال در قسمت کنفرانس ها تاپیک زدیم بیاید ببینید بحث به چی کشیده!!!
    کجاست آدرس ؟!!!!

واقعا بهتون خسته نباشید می گم . امیدوارم موفق باشید.
    (در ضمن آبدارچی هم اگه خواستین ما در خدمتیم )
    ببخشید دیگه از خوشحالی نمی دونم چی بگم .

من که نتونستم پیداش کنم میشه آدرس بدین ؟

محل زندگی
    کرمان
    وب سایت شخصی

سلام استاد
    من که نتونستم وارد شوم این پیغام رو میده
    We were not able to authenticate you to the Universal Thread. This could be cause by a high level of security installed on your PC or your network. For more details, you can read our Troubleshooting document at http://www.universalthread.com/Troubleshooting.asp.
    میشه خودتون توضیح بدین!!!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •