نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ردخواست راهنمایی در مورد نسخه آزمایشی کردن برنامه

ردخواست راهنمایی در مورد نسخه آزمایشی کردن برنامه

با سلام خدمت اساتید محترم . اینجانب چند سوال در مورد نسخه آزمایشی کردن برنامه داشتم
    1- اصولا برای آزمایشی کردن برنامه ای که نیاز به همه امکانات کلیدی در نسخه آزمایشی دارد، چه راه هایی پیشنهاد می شود؟
    2- در صورتی که قصد کنترل تعداد رکورد را داشته باشیم که نتواند بیشتر از تعداد مشخصی رکورد وارد بانک کند ، چه راهی پیشنهاد می شود ؟ اصولا کدهای نوشته شده برای این منظور قابل بررسی و ک.ر.ک کردن می باشند یا نه؟
    3- بعضی از خصوصیات کامپوننت گزارش گیری مثل چاپ را غیر فعال کنیم. آیا این خصوصیات با ک.ر.ک کردن قابل فعال شدن می باشند؟
    4- کدی که برای حذف رکورد های اضافی یک بانک نوشته می شود، آیا قابل ک.ر.ک می باشد.

ممنون می شوم اگر کسی در این موارد راهنمایی کند.

نقل قول نوشته شده توسط jalilmousavi مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت اساتید محترم . اینجانب چند سوال در مورد نسخه آزمایشی کردن برنامه داشتم
    1- اصولا برای آزمایشی کردن برنامه ای که نیاز به همه امکانات کلیدی در نسخه آزمایشی دارد، چه راه هایی پیشنهاد می شود؟
    2- در صورتی که قصد کنترل تعداد رکورد را داشته باشیم که نتواند بیشتر از تعداد مشخصی رکورد وارد بانک کند ، چه راهی پیشنهاد می شود ؟ اصولا کدهای نوشته شده برای این منظور قابل بررسی و ک.ر.ک کردن می باشند یا نه؟
    3- بعضی از خصوصیات کامپوننت گزارش گیری مثل چاپ را غیر فعال کنیم. آیا این خصوصیات با ک.ر.ک کردن قابل فعال شدن می باشند؟
    4- کدی که برای حذف رکورد های اضافی یک بانک نوشته می شود، آیا قابل ک.ر.ک می باشد.
    ممنون می شوم اگر کسی در این موارد راهنمایی کند.
    تمام مواردی رو که ذکر کردید اگه فقط با یک دستور شرطی ساده چک بشن به راحتی با ابزارهای مهندسی معکوسی مانند IDA قابل دور زدن هستند.
    اگه مجبورید یک نسخه ی تریال تحویل بدید (و برنامه ای که نوشتید بسیار مهم است) من فکر میکنم قسمتهای حیاتی برنامه رو کاملا حذف کنید (و نه اینکه با قرار دادن شرط از روی اونها بپرید)

http://en.wikipedia.org/wiki/Interactive_Disassembler
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

نقل قول نوشته شده توسط sinpin مشاهده تاپیک
    تمام مواردی رو که ذکر کردید اگه فقط با یک دستور شرطی ساده چک بشن به راحتی با ابزارهای مهندسی معکوسی مانند IDA قابل دور زدن هستند.
    اگه مجبورید یک نسخه ی تریال تحویل بدید (و برنامه ای که نوشتید بسیار مهم است) من فکر میکنم قسمتهای حیاتی برنامه رو کاملا حذف کنید (و نه اینکه با قرار دادن شرط از روی اونها بپرید)

http://en.wikipedia.org/wiki/Interactive_Disassembler
    پس ظاهرا راه مطمئنی نیست.

تاپیک های مشابه

1. تقاضایی راهنمایی و کمک در کار با Dreamweaver
    نوشته شده توسط احمد کاوه در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 29 مهر 1389, 12:41 عصر
  2. آقا چه چیزایی با javascript قابل حل هست چه چیزایی با .net
    نوشته شده توسط odiseh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 13
    آخرین پست: جمعه 02 فروردین 1387, 04:44 صبح
  3. دوستانی که با interbase آشنایی دارند لطفا راهنمایی کنند
    نوشته شده توسط mehdi_moosavi در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 01 بهمن 1384, 14:11 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید