صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 93 از 93

نام تاپیک: پول در ایران، فقط با بانکهای اطلاعاتی؟

کاربر دائمی آواتار amir-yeketaz
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: پول در ایران، فقط با بانکهای اطلاعاتی؟

نقل قول نوشته شده توسط مرتضی پیروزی مشاهده تاپیک
    1485159 عزیز ( شماره موبایلته؟؟)
    خدایی وضع ذهنی خرابی داری ها! :)
    من پست های گذشته تو رو دیدم، معلومه خیلی سر در گمی............ خودتم نمیدونی کجا بری......
    دوست من آینده نگر بودن خوبه، ولی بیش از حد به آینده فکر کردن سبب میشه که ذهنت فلج بشه......
    ترس بیافته به ذهنت..............
    --------------------
    یک مدت میری سمت بازی سازی،یک مدت وب،یک مدت شبکه، یک مدت امنیت، آخرش هیچ...........
    ببین این همه حوزه توی نرم افزار وجود داره، حتی اگر فرضاً یکی آشغال باشه، اگر روش خوب زحمت بکشی
    میتونی به جاهای خوبی برسی، ولی اگر فرضاً یکی بهترین باشه ولی روش زحمت نکشی به هیچ جا نمیرسی............. قبلاً که توی بازی فعالیت میکردی، خوب چه اشکالی داره تا حالا که کار کردی بقیه اش
    رو هم ادامه بده،فکر میکنی بازی سازی حوزه بدیه؟؟ اگه بدونی چه پولی از میشه در آورد..........
    من اگر هم سن تو بودم.......... (4-5 سال ازت بزرگ ترم، امیدی نیست، نه؟؟)
    برو به مایا مسلط شو، فکر کنم دنبال OpenGL هم بودی، خوب اون رو هم ادامه بده، یکم سعی کن با اصول سه بعدی آشنا بشی، یکم ریاضیاتت رو قوی کن( خیلی نمیخواد راضی دان بشی، تو بازی شما با ماتریس
    و مثلثات سروکار داری)..............
    مثلاً بازی سازی تو ایران ضعیفه، شما اگر خوب زحمت بکشی، تا هفت هشت سال دیگه که بازی سازی رونق بگیره شما تازه شدی 25 -24 ساله، میتونی پادشاهی کنی...........
    ببین خودت به چی علاقه داری، بچسب به همون، فقط و فقط علاقه مهمه، بهتر و بدتر بی معناست.............. اگر خودت بخوای، محال بی معنا میشه.......
    --------------------
    زیاد فکرهای مخرب نکن، یک حوزه رو بگیر و بچسب بهش و تا آخرش برو..............
    ------------
    موفق باشی
    یه چیزی رو جدا عرض میکنم ... اگه شما (داش مرتضی!) میزدی تو کار مشاوره آینده ی خوبی داشتینا ... خیلی خفن مشاور میدین .. آدم میشه ته روحیه ... منم کاملا با شما موافقم ولی هر چی فکر میکنم میبینم من کلا به کامپیوتر علاقه دارم ... چه WinApp چه WebApp چه بازی سازی چه ... البته خودم یه راهو مشخص میکنم ولی بازم؟؟؟؟

کاربر دائمی آواتار 1485159
    محل زندگی
    NULL

عزیز ( شماره موبایلته؟؟)
    نه بابا..... وقتی ثبت نام میکردم حوصله نداشتم دستم رو گذاشتم رو کیبورد(قسمت اعداد) و .......
    خدایی وضع ذهنی خرابی داری ها! :)
    نیاز به کشف شما نبود! خودم میدونم
    قبلاً که توی بازی فعالیت میکردی، خوب چه اشکالی داره تا حالا که کار کردی بقیه اش
    رو هم ادامه بده،فکر میکنی بازی سازی حوزه بدیه؟؟ اگه بدونی چه پولی از میشه در آورد..........
    وقتی نشستم و خوب فکر کردم دیدم که به دردم نمیخوره! آخه نه ذوق هنری دارم(واسه نقاشی کردم) و دیگه اینکه opengl حوصله ام رو سر برد. برای باز کردن یه فایل png باید کلی دردسر بکشی!! که در آخر هم بعد از یک ماه تلاش روی باز کردن فایل های png نتونستم!!(هیچ کدوم از کتابخانه هایی که دانلود
    کردم کار نکرد) از انجین های آماده هم خوشم نمیاد!
    ممون.

سلام دوست عزیز
    وقتی نشستم و خوب فکر کردم دیدم که به دردم نمیخوره! آخه نه ذوق هنری دارم(واسه نقاشی کردم)
    واسه یادگیری میتونی از نقاشی های آماده استفاده کنی! همچنین در تیم های بازی سازی شما نقاشی نمیکشی، گرافیست ها این کار رو میکنند.........
    نکته مهمتر اینکه ذوق هنری به مرور به وجود میاد
    دیگه اینکه opengl حوصله ام رو سر برد
    خوب برو دایرکت کار کن ببین این مشکل از خودته! شما اگر اینطوری باشی مطمئن باش هر طرفی که بری سریعاً دلسرد میشی........ کما اینکه تا حالا به گفته خودت شونصد بار دلسرد شدی! همه چی به طرز فکر خودت بستگی داره..........
    برای باز کردن یه فایل png باید کلی دردسر بکشی!!
    این هم ریشه در تنبلی داره! بذارش کنار........
    که در آخر هم بعد از یک ماه تلاش روی باز کردن فایل های png نتونستم!!(
    واقعاً چون نتونستی یک فایل رو باز کنی دلسرد شدی؟ بابا تو دیگه کی هستی؟
    خوب از بقیه کمک میگرفتی، یکم سخت کوش باش پسر،زندگی سختی داره
    از انجین های آماده هم خوشم نمیاد!
    این از اون حرفای فیلسوفانه بود! حوصله انجین نوشتن نداری، از انجین آماده هم خوشت نمیاد........... تازه دیتابیس هم دوست نداری، از سی شارپ هم متنفری، حوصله هم نداری،
    پس دیگه چی موند؟
    خود دانی، نمیگم برو بازی ساز شو، ولی اگر بخوای اینطور بی حوصله باشی، هیچ فایده ای نداره

ببخشید منظورتون از فقط بانک اطلاعاتی چیه؟
    بانک اطلاعاتی فقط یک جزء از ابزارهای ضروری برنامه نویسی هست.

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

ببخشید منظورتون از فقط بانک اطلاعاتی چیه؟
    منظورشون اينه كه اكثر برنامه هاي ساخته شده بر پايه بانك اطلاعاتي هستند!
    بانک اطلاعاتی فقط یک جزء از ابزارهای ضروری برنامه نویسی هست
    يك ابزار ضروري نيست بلكه يك ابزار پركاربرد هست.
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

ضروریه دیگه.
    الان کسی بلد نباشه با بانک اطلاعاتی (منظورم DBMS هایی مثل MySQL هست) کار کنه که نمیشه برنامه نویس درست و حسابی! یعنی باید حداقل SQL رو بلد باشه.

منظورشون اينه كه اكثر برنامه هاي ساخته شده بر پايه بانك اطلاعاتي هستند!
    بانک اطلاعاتی که خودش سیستم و منطق و الگوریتم برنامه نیست.
    فکر میکنم منظورتون اینه که برنامه بیشتر بصورت ذخیره و بازیابی و دستکاری اطلاعات در دیتابیس هست و چندان امکانات دیگه ای نداره. درسته؟
    چون یه برنامه میتونه از دیتابیس خیلی استفاده کنه ولی در عین حال بخشهای اصلی و حجیم و پیچیدهء کارش چیزهای دیگری باشه.

محل زندگی
    NULL

واقعاً چون نتونستی یک فایل رو باز کنی دلسرد شدی؟ بابا تو دیگه کی هستی؟

وقتی نتونی مهمترین قسمت رو پیاده کنی بقیه ارزشی ندارن!
    الان کسی بلد نباشه با بانک اطلاعاتی (منظورم DBMS هایی مثل MySQL هست) کار کنه که نمیشه برنامه نویس درست و حسابی! یعنی باید حداقل SQL رو بلد باشه.
    عجب!!! یعنی کسی که پایگاه داده بلد نیست، برنامه نویس هم نیست؟

نقل قول نوشته شده توسط 1485159 مشاهده تاپیک
    عجب!!! یعنی کسی که پایگاه داده بلد نیست، برنامه نویس هم نیست؟
    از نظر تعریف محض برنامه نویس هست. چون برنامه نوشتن برنامه نوشتنه. چه بانک اطلاعاتی توش باشه و چه نباشه.
    اما منظورم اینه که اینطور بدون قابلیت استفاده از دیتابیس، حیطهء کار برنامه نویس بنحو قابل توجهی محدود میشه و همچنین ممکنه خیلی جاها برنامه های بهینه ای از نظر پارامترهای مختلف مهندسی نرم افزار ننویسه (چون اصول صحیح طراحیش در اون کاربردها با دیتابیس های آماده و احتمالا اکسترنال بوده).
    از طرف دیگه مگه این بانک اطلاعاتی چیه کار و خیلی شاق و زمانبری هست که اینقدر گندش میکنید؟ برنامه نویس عادی درحد استاندارد برای کارهای معمول بلد باشه کافیه. نمیخواد که جایزهء بهترین بهینه ساز دیتابیس رو ببره!!
    بانک اطلاعاتی که درمقابل اینهمه مهارت و نیازها و دانش برنامه نویسی چیزی نیست. فقط یک بخشه.
    یعنی بنظر شما یادگرفتن SQL و ساختن چنتا کوئری و طرز کار با MySQL و غیره اینقدر کارهای بزرگی هستن؟!

محل زندگی
    NULL

با ویروس نویسی هم میشه پول در آورد؟ چطوری؟(آخه بنده تو ویروس نویسی واسه خودم یلی هستم....)

محل زندگی
    NULL

به نظرم اگه هرکی بیاد و کارش رو توضیح بده خوب باشه

کاربر دائمی آواتار HjSoft
    محل زندگی
    مشهد

سلام
    خوب اولا واسه ویروس نویسی باید به vb6 یا ++C بیای . چون اون ها Native هستند و سرعت بیشتری دارند و نیازی به .net نیست .
    اما در کل میشه با ویروس نویسی پول در آورد . حتی راحت تر از اون یعنی یک keylogger بنویسی و بزاری توی یک کافی نت حداقلش هفته ای 1 دونه حساب بانکی میزنی ( این رو امتحان کردم ) ....
    اما نکته اصلی اینجاست : ... که از نظر خودت این پول از نظر شرعی درسته ؟
    اگر آره ... خوب چه کاریه که بیای برنامه نویسی کنی ، خیلی راه های دیگه هستند که میتونی پول در بیاری .
    اما اگر واقعا بخوای در زمینه ویروس فعالیت کنی ، می تونی روی آنتی ویروس سرمایه گذاری کنی .
    و به احتمال زیاد اگر بتونی آنتی ویروسی بنویسی که کارآمد باشه میتونی ازش یک درامد هم کسب کنی .

محل زندگی
    NULL

سلام
    خوب اولا واسه ویروس نویسی باید به vb6 یا ++C بیای . چون اون ها Native هستند و سرعت بیشتری دارند و نیازی به .net نیست .
    اما در کل میشه با ویروس نویسی پول در آورد . حتی راحت تر از اون یعنی یک keylogger بنویسی و بزاری توی یک کافی نت حداقلش هفته ای 1 دونه حساب بانکی میزنی ( این رو امتحان کردم ) ....
    اما نکته اصلی اینجاست : ... که از نظر خودت این پول از نظر شرعی درسته ؟
    اگر آره ... خوب چه کاریه که بیای برنامه نویسی کنی ، خیلی راه های دیگه هستند که میتونی پول در بیاری .
    اما اگر واقعا بخوای در زمینه ویروس فعالیت کنی ، می تونی روی آنتی ویروس سرمایه گذاری کنی .
    و به احتمال زیاد اگر بتونی آنتی ویروسی بنویسی که کارآمد باشه میتونی ازش یک درامد هم کسب کنی .
    منظورم این نبود که! بحث ویروس نویسی رو قبلا کردیم!
    میگم که هرکی بیاد شغلش رو معرفی کنه. مثلاچه برنامه هایی مینویسه.

کاربر دائمی آواتار ricky22
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول نوشته شده توسط 1485159 مشاهده تاپیک
    منظورم این نبود که! بحث ویروس نویسی رو قبلا کردیم!
    میگم که هرکی بیاد شغلش رو معرفی کنه. مثلاچه برنامه هایی مینویسه.
    لطفا جستجو کنید

https://barnamenevis.org/showthread.php?t=226528
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=226009
    آخرین ویرایش به وسیله ricky22 : سه شنبه 09 فروردین 1390 در 02:14 صبح

صفحه 3 از 3 اولاول 123

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •