نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: LPC3250

کاربر دائمی آواتار mostafarastin239
    محل زندگی
    مرکز ایران

LPC3250

سلام
    من تازه با میکرو پروسسورهای آرم آشنا شده ام. قصد دارم به کمک یکی از آنها سیستم عامل لینوکس یا ویندوز را بارگذاری کنم. اینترنت را زیر و زبر کردم یا به عبارت دیگر گشتم نبود نگرد نیست. لطفا بگویید از کجا باید شروع کنم؟
    با تشکر

نقل قول: LPC3250

چون هدف شما راه اندازی سیتم عامل لینوکس و windows ce هست ، باید با یکی از پروسسور /میکروکنترلر های آرم9 (و جدیدتر)کار کنید . این lpc3xxx تو ایران نیست (لااقل من ندیدم) دوتا از آرم9های اتمل تو ایران هستند : at91sam9260 , at91sam9263
    9260 پکیجش مشابه tqfp هست و بابورد دو رو میتونید براش یه بورد طراحی .کنید ولی 9263 فقط پکیج bga داره و بوردتون حداقل 4 لایه میشه.
    هم 9260 و هم 9263 تو فرکانسهای نسبتا بالایی کار میکنن و برای همین باید تجربه و مهارت خوبی در زمینه طراحی مدار داشته باشید تا براشون بورد بزنید (9263 مسلما سختر و گرونتر میشه).

یه راه دیگه هم خرید بورد آماده (آموزشی) هست . بورد های mini2440 ارزونترین این بوردها هست که یه پردازنده آرم9 ساخت سامسونگ با فرکانس 400 مگاهرتز دارند. توی تهران میتونید با قیمت حدود 200 تومن خریداری کنید (+-30 تومن) . بورد برای arm Cortex-a8 یا همون TI OMAP3530 هم تو تهران پیدا میشه ولی با قیمت بیشتر (حدود 280 ) ، من خودم بااین کار میکنم.
    در هر صورت خودتون باید ببینید به چی نیاز دارید ، طبق اون تصمیم بگیرید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •