صفحه 4 از 4 اولاول ... 234
نمایش نتایج 121 تا 125 از 125

نام تاپیک: آنتی تروجانی برای همه تروجانها بدون نیاز به آپدیت

کاربر تازه وارد آواتار farshid_vb
    محل زندگی
    ساکن شهر تالش

نقل قول: آنتی تروجانی برای همه تروجانها بدون نیاز به آپدیت

مشکلات گفته شده حل شد ولی من فکر کنم اگه صفحه کلید و ماوس فعال بشه . کاربر بیکار نشینه و شروع به کلیک حراب کاری کنه
    مثلا برنامه اسکن دیسک اول ویندوز رو دیدین ؟
    خوب چرا وقتی 9 ثانیه زمانی که به شما وقت میده تا از اسکن دیسک کردن در ابتدای ویندوز را کنسل کنید ولی بعد اینکه کاربر به ویندوز اجازه چک کردن دیسک رو میده دیگه نمیشه به هیچ عنوان کنسلش کرد
    و هیچ پروگرس خاصی هم نداره . البته میتونم برای اطلاع کاربر بگم چند مرحله دیگه باقی مونده
    مثلا الان در مرحله 1 هستیم از 10 مرحله و درحال بستن تسکها هستم
    مرحله 2 پاک کردن temp
    مرحله 3 اصلاح ریجستری
    مرحله 4 پاک کردن استارت آپها
    مرحله 6 غیر فعال کردن سرویسهای مزاحم
    مرح.... و الی آخر ... نظرتون چیه ؟
    راستی مکل حذف شدن tab desktop
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\policies
    کلید system را به راحتی و با خیال راحت حذف کنید و یه log oof va log in بفرمائید مشکل حل میشه . البته در برنامه هم این مشکل حل شده
    خدا وکیلی وقتی ویندوزتون توسط تروجان ترکیده و 100 قسمتش غیرفعال شده . بهتر نیست با یه چنین برنامه ای مشکلاتش حل بشه یا بهتره بریم و ویندوز عوض کنیم
    البته من که خودم از ایمیجtrue image استفاده میکنم ولی باور کنید خیلی جاها بدردم خورده ولان بعضی از دوستام راحت دارن باهاش کار میکن البته باید یکم به پیغام هاش توجه کرد
    بازهم نظر بدین خوشحال میشم و چه جوری میتونم از نظرات بقیه بچه هایی که تویه سایت هستن هم استفاده کنم ؟

باور کنید بنده هدفم جز کمک به برنامه شما و ارتقاء اون ، چیزی دیگری نیست.همچنین بقیه دوستان.
    البته خودتون بهتر می دونید ، ولی بهتون گفتم ظاهر برنامتون رو استاندارد بکنید.با این عکسی که از ظاهر برنامه تون گذاشتید ، نه تنها بهتر نشده بلکه بدتر هم شده!
    هیچ نیازی نیست که برنامتون زیبا باشه.مهم فقط کارایی هست.شما فعلا فقط می بایست از لحاظ امکانات ، برنامه رو ارتقاء بدید و در ورژن های بدی برسید به ظاهر و....
    برنامه شما می بایست بصورت realtime کار کنه.یعنی در صورت ورود برنامه مخرب همون لحظه بتونه اون رو شناسایی کنه.
    این قسمتی هم که الان هست باید تحت عنوان manual scan باشه.
    البته اگه بتونید!
    که اگر بتونید ، برنامه تون به یک برنامه حرفه ای نزدیک تر میشه.
    بخش هایی تحت عنوان تنظیمات و... به برنامتون اضافه کنید.
    نوار پیشرفت رو حتما به برنامتون اضافه کنید.
    بنده چون خودم می خواستم یه آنتی ویروس طراحی کنم ، به این موارد خیلی توجه می کردم.حالا شما خودتون بهتر می دونید.
    ضمنا من هر وقت می خوام وارد هر سایتی بشم با این که تیک "مرا به خاطر بسپار" رو زدم بازم از من پسورد می خواد.چرا؟
    یا علی.

محل زندگی
    ساکن شهر تالش

باز هم ممنون
    دوستان یه راه حل برای پاک نشدن پوشه autorun.inf برای من پیدا کنید که بتونم پوشه ای بسازم که نشه پاک کردش
    مثلان اگه با برنامه Panda vaccin کار کرده باشین این کارو انجام می دهد
    save نشدن برنامه شما هم به خاطر داشتن برنامه ( احتمالا ccleaner ( باشه یا اگه با اینترنت اکسپلورر کار میکنین باید از
    internet option > content > auto complate > setting > user name and password on form
    را تیک بزنید مشکل انشاء الله حل میشه و موقع خالی کرد temp های اینترنت اکسپلورر پسورهای ذخیره شده را خالی نکنید
    درضمن از گذاشتن پیغام های فارسی بصورت متن بی خیال شدم ( چون روی بعضی ویندوزها کار نمی کنه )
    راستی برنامه من real time نیست چون عرض کردم نیازی نمی بینم که این کارو بکنم چون اصلا برنامه من بانکی نداره تا بتونه تشخیص بده که این برنامه که می خواد اجرا بشه ویروسه ؟ کرم , تروجان .... چون با کمک این برنامه هر نوع تروجانی و کرمی که در حافظه هست را خارج و استارت آپ ها برداشته می شن
    البته به همین سادگی که فکر میکنین هم نیست
    هرچند نمی گم نمیشه نوشت . چون من که نوشتم و شما اساتید که تویه 3 سوت مینویسین ولی باور کنین برای نحوه انجام این کارهای به ظاهر ساده چند سالی وقتم رو گرفت و با روش آزمایش و خطا به این نتیجه نیمه نهایی رسیدم
    1- نظرتون چیه یه بانک به برنامه من اضافه کنم که اگه مثلا فایلی با تاریخ تولید خاص و حجم خاص به بانکش اضافه بشه در جستجوی قمت Worm Finder این فایلها را هم جستجو کنه و چون فقط یه تاریخ و یه حجم هستش فکر کنم بانکش حجم زیادی نداشته باشه
    2- و نظر بعد اینکه برنامه رو به VB.net اسباب کشی کنم ( البته به تمام جوانبش فکر کنید )
    مثلا الان برنامه به راحتی قابل اجرا در همه سیستم ها هستش ( بدون نیاز به فایلهای پر حجم مثل frame work , ... )
    هرچند برنامه ضعفهایی هم داره که در vb .net راحت تر حل میشه مثل بستن پروسه های systemi و پروسهای قوی و من هم بیشتر به خاطر همین میخوام جابجاش کنم
    3- یه کمکی از دوستان که برنامه نویسی برای 64-biti انجام دادن ... میتونم به راحتی برنامه رو برای win7 تغییر بدم یا خیلی کار میبره ؟
    مثلان برنامه من با خودش cmd , regedit , msconfig و ... را همراه میکنه که برای ویندوز 7 حتما باید فایلهای خودش کنارش باشه ولی سوالم اینه که ریجستری ویندوز 7 خیلی فرق میکنه ؟ مثلا run , runonce , startup , ... جاهای اجرای برنامه در ریجستریش خیلی فرق میکنه مثلا اگه بخواهیم گزینه run را از استارت برداریم یا فعال کنیم یا .... مثل ویندوز xp هستش ؟؟...
    ممنون از دوستان
    و به نظر شما میشه این برنامه را در اختیاز همه قرار داد یا هنوز باگش زیاده ؟
    و اینکه میشه به نام خودم ثبتش کنم ؟یا عرضشش رو نداره ؟

محل زندگی
    ساکن شهر تالش

راستی برنامه برای قفل کردن autorun.inf
    http://s1.picofile.com/file/65169225..._com_.rar.html
    پسوردش هم farshid
    ببینین حتی با Unlocker هم نمیشه حذفش کرد و فقط format حتی روی fat32 یا ntfs هم به درستی کار میکنه . جالبه و نفهمیدم که چه جوری اینکارو میکنه و جالبه که برای قفل کردن پوشه autorun.inf در یک درایو برای اولین با شاید 30 ثانیه هم طول بده . پس حتما داره کار وقت گیری انجام میده !!

درضمن از گذاشتن پیغام های فارسی بصورت متن بی خیال شدم ( چون روی بعضی ویندوزها کار نمی کنه
    پس یه راهنمای فارسی در کنار برنامه قرار بدید.
    راستی برنامه من real time نیست چون عرض کردم نیازی نمی بینم که این کارو بکنم چون اصلا برنامه من بانکی نداره تا بتونه تشخیص بده که این برنامه که می خواد اجرا بشه ویروسه ؟ کرم , تروجان .... چون با کمک این برنامه هر نوع تروجانی و کرمی که در حافظه هست را خارج و استارت آپ ها برداشته می شن
    یعنی برنامه شما بدون هیچ حدسی اقدام به شناسایی تروجان می کنه؟
    به نظر من تکنیک خوبی نیست.
    اینکه ما بیایم و همه برنامه ها رو از startup حذف کنیم ، به نظر من درست نیست.
    یعنی برنامه شما اصلا تروجان رو حذف نمی کنه؟!!
    شما بهتره با تکنیک های هوش مصنوعی آنتی ویروس ها آشنا بشید.اینجوری می تونید امکاناتی که گفتم رو به برنامه تون اضافه کنید ، و همینجوری هم بی دلیل برنامه ها رو از startup حذف نمی کنید و براساس یک منطق درست و حسابی اقدام به شناسایی تروجان ها می نمایید.
    از تکنیک re sourcing هم می تونید استفاده کنید ، ولی فکر کنم خیلی سخته ، اگه دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا بفرمایند تا بقیه هم استفاده کنند.
    -
    نظرتون چیه یه بانک به برنامه من اضافه کنم که اگه مثلا فایلی با تاریخ تولید خاص و حجم خاص به بانکش اضافه بشه در جستجوی قمت Worm Finder این فایلها را هم جستجو کنه و چون فقط یه تاریخ و یه حجم هستش فکر کنم بانکش حجم زیادی نداشته باشه
    اینجوری که بازهم برنامه باید به روز بشه!
    ضمن اینکه این اطلاعات از یه کرم کافی نیست.
    نظر بعد اینکه برنامه رو به VB.net اسباب کشی کنم ( البته به تمام جوانبش فکر کنید
    (
    اگه منابع در موردvb.net زیاد باشه فکر خوبیه ، البته اگه حوصلش رو داشته باشید.
    و به نظر شما میشه این برنامه را در اختیاز همه قرار داد یا هنوز باگش زیاده ؟
    اتفاقا به وبسایتتون اومدم ، و می خواستم همین نکته رو بهتون بگم.
    نه ، به نظر من هنوز زوده.برنامه اصلا شبیه یه برنامه حرفه ای نیست.
    ولی انشاا... میشه.
    و اینکه میشه به نام خودم ثبتش کنم ؟یا عرضشش رو نداره ؟
    اگر برنامه خوبی باشه ، چرا که نه
    بنده متاسفانه نمی دونم برنامه شما چه جوری کار می کنه ، والا شاید می تونستم راهنماییتون کنم
    یا علی

صفحه 4 از 4 اولاول ... 234

تاپیک های مشابه

1. سوال: بهترین راه برای اتصال به پایگاه داده بدون نیاز به sql server
    نوشته شده توسط scarfce در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 08 خرداد 1392, 15:17 عصر
  2. کمک ابزار مورد نیاز برنامه نویسی جاوا برای همه ی موبایل ها
    نوشته شده توسط glayoor در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 18 فروردین 1388, 11:35 صبح

برچسب های این تاپیک