صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 78 از 78

نام تاپیک: برنامه تبدیل دیتا بیس فاکس پرو به دیتا بیس اکسس و بلعکس

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره -فکر- هوا- عشق- زمین مال من است.
    ممنون دوست عزیز محبت کردی

درخواست ارسال برنامه

با سلام
    لطفا در صورت امکان برنامه تبدیل فاکس به اکسس رابه من ایمیل کنید

دوست عزیز در همین قسمت آقای حسینی عزیز زحمت این برنامه را برای تبدیل چند دیتابیس به هم کشیده اند. از برنامه ایشان استفاده کنید.

نقل قول نوشته شده توسط kia1349
    آدرس ایمیل خودتون رو بدید تا بفرستم
    با سلام وخسته نباشید بنده نیز عضو جدید این سایت هستم از برنامه تبدیل که نوشته اید خیلی ممنونم من هم به این برنامه نیاز مند هستم لطفا درصورت مقدور بودن به این ادرس نیز ایمیل فرمایید
    با تشکر
    ite1879@yahoo.com

لطفا برنامه تبدیل dbf ‌به mdb و component تبدیل کدپیج سینا به مایکروسافت رو برام بفرستید. متشکرم
    email : saman.kolahdooz@gmail.com

لطفا این برنامه را برای من بفرستید
    Spfast@gmail.com

سلام

دوست عزیز از برنامه آقای جواد حسینی استفاده کنید.

آدرس آن کجاست؟

سلام اقا کیا
    من نیاز به تبدیل یک بانک تحت داس به اکسس دارم میتونین برنامشو برام میل کنید؟ مممنون میشم Oscar_seb57@yahoo.com

با سلام
    لطفا برنامه تبدیل دیتا بیس فاکس پرو به اکسس و برنامه حل مشکل چاپگر لیزری رو برای من ایمیل کنید . خیلی خیلی ممنون میشم
    dorostkar_ma@yahoo.com

کاربر دائمی آواتار soheil_programmer
    محل زندگی
    تکه ای خاک از همین سرزمین

Lightbulb نیاز به برنامه عکس این تبدیل شما!

من یک بانک اکسس تحت ویندوز دارم که میخواهم آن را به بانک فاکس تحت داس تبدیل کنم مشکل اصلی من در تبدیل کاراکترهای ویندوز به داس است.!
    لطفا مرا یاری فرمائید.
    با سپاس فراوان - سهیل

سلام

فکر نکنم کسی داشته باشه معمولا قدیمی به جدید است نه برعکس!

از برنامه من استفاده کنید مشکلتان حل میشود
    باید فایلتان را به dbf تبدیل کنید و سپس قسمت تبدیل از ویندوز سافت به ایران سیستم را اجرا کنید
    ضمنا برنامه من تحت داس است بنام code.prg به همراه فارسی ساز صفحه نمایش egaf.com
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

فکر نکنم کسی داشته باشه معمولا قدیمی به جدید است نه برعکس!
    چرا دوست عزیز همون برنامه مبدل بنده قابلیت تبدیل از هر گونه دیتابیس به حالت دیگر با قابلیت تغییر کدپیچ از داس به ویندوز و بالعکس را داراست
    شما ابتدا از طریق گزینه خواندن فایل اکسس خود را خوانده و به هنگام ذخیره جدول فاکس (تحت داس) را انتخاب کنید و به هنگام ذخیره از شما نوع کدپیچ ذخیره سازی را سؤال می کند (ایران سیستم - سایه و ...)
    http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=41062

آقا کیا لطفا برنامه تبدیل دیتا بیس از fox رو به اکسس بطوری که فارسی ها بهم نریزند را برای من هم بفرستید
    ممنون
    alihosseinieng@gmail.com

چرا از برنامه آقای حسینی استفاده نمی کنید
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************

آقا کیا سلام لطفا برنامه های تبدیل بانک فاکس پرو به اکسس و بقیه را که شرح دادید برای بنده هم بفرستید. خیلی ممنون میشم Azadi_4197@yahoo.com

من هم نیاز به برنامه تبدیل دیتابیس اس کیوال به فاکس دارم.
    z_hajiabadi@yahoo.com

آقای کیا سلام
    وقت دارید با کمک هم این پروژه شما رو به Vb.NET تبدیل کنیم ؟
    اگر دستورات و ریزه کاریهای پروژه تحت داس رو بصورت مستند بتونین تهیه کنید من اونو به DotNET تبدیل میکنم و سورسش رو برای استفاده تو سایت میگذارم مشکل خیلی ها حل میشه

سلام دوست من
    من برنامه تبدیل کد پیچ رو با ویژوال بیسیک 6 نوشتم و در همین سایت گذاشتم و به سایر دوستان هم دادم
    برای نوشتنش هم خیلی وقت صرف کردم و واقعا الان خیلی وقت آزاد ندارم که بتونم فعالیتمو روی این موضوع متمرکز کنند ولی شما با همون برنامه vb که نوشتم به راحتی میتونید مشابه دات نتشو بنویسید

اگر ممکنه لینکش رو بذارید من جستجو کردم چیزی ندیدم

چشم اگر اجازه بدهید توی فایلهام میگردم و براتون میفرستم

http://www.box.net/public/k4g0fsz17t
    http://www.box.net/public/451yrp28mh
    لطفا فایل اسکین را هم نصب کنید تا سورس کار کند

آقا ممنون دارم دانلودش میکنم

سلام
    من از ابتدای این تاپیک تا انتها رو دنبال کردم ولی خبری از برنامتون نبود! بهتر نیست که برنامتونو توی همین قسمت قرار دهید تا اینقدر دوستان مجبور نباشند توی این تاپیک ایمیل بفرستند. در هر حال منم ایمیلم رو میدم تا اونو برای من هم بفرستید.
    با تشکر
    jabbarinik@gmail.com

کدوم یکی رو میگید
    اونکه با فاکس تحت داس نوشته شده یا اونکه بالا لینکشو دادم

ممنون در تاپیکهای دیگه پیداش کردم.

آقای کیا سلام
    من برنامه نوشته شده با VB 6.0 رو تست کردم خیلی از کاراکترها رو بصورت مرع و غیره از داس به ویندوز تبدیل میکنه
    ممکنه خودتون یه کنترل بفرمائید نتیجه رو بگین

کاربر جدید
    محل زندگی
    ایران
    جملات آموزنده زیر نویس شما بسیار عالی و انسان ساز است و تشکر ویژه خود را از این نوع فرهنگ سازی شما اعلام می نمایم .

اگر امکان داره
    1- خیلی فوری به مبدل کاراکترها از داس به ویندوز نیاز دارم .
    2- خیلی فوری به نحوه چاپ عکس پرسنلی در محیط Foxpro توسط چاپگر لیزری Hp دارم .

واقعا" ممنونم . Shkhvz@Yahoo.com

برنامه تبدیل بانکهای فارسی فاکس به فارسی ویندوز برای اکسس و اس کیو ال سرور

برای تهیه برنامه تبدیل بانکهای فارسی فاکس به فارسی ویندوز برای اکسس و اس کیو ال سرور با من تماس بگیرید

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

Thumbs down

وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

سلام
    من از دیتا منجر استفاده کردم ، خیلی عالی بود واقعا ممنون . ولی برای تبدیل خیلی زمان تلف می شه ! از آنجا که اکثرا مشکل روی فیلدهای متنی است ، آیا راهی هست که فقط بتوان یک فیلد را کانورت کرد ؟
    با سپاس

لطفا برنامه تبدیل دیتابیس foxpro به access را برای من ارسال نمائید masoud23r@gmail.com

آقا کیا سلام
    لطفا برنامه تبدیل فاکس به اکسس(داس به ویندوز)را برای من هم بفرستید
    با تشکر
    shojaei_hasan@zanjan.post.ir
    آخرین ویرایش به وسیله همانون : دوشنبه 08 بهمن 1386 در 09:37 صبح دلیل: فراموشی درج ایمیل

آقا کیا سلام
    لطفا برنامه تبدیل فاکس به اکسس(داس به ویندوز)را برای من هم بفرستید
    با تشکر
    shojaei_hasan@zanjan.post.ir

از برنامه آقای حسینی در بخش تاپیکهای چسبیده استفاده کنید.

این تاپیک قفل می شود ادامه در تاپیک آقای حسینی:
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=41062

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •