نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: س.رس:ProgressBar(درصد پیشرفت کار) در پشتیبان گیری SQl Server بدون استفاده از SMO

کاربر دائمی آواتار فرید نجفلو
    محل زندگی
    تبریز

Thumbs up س.رس:ProgressBar(درصد پیشرفت کار) در پشتیبان گیری SQl Server بدون استفاده از SMO

سلام خدمت استاید
    با توجه به اینکه درخواست های زیادی جهت افزودن ProgressBar به صفحه پشتیبان گیری از طرف دوستان دیده می شه تصمیم گرفتم که یک نمونه واسه این کار تهیه کنم که واستون می ذارم
    توضیحات:
    این برنامه فقط از دستورات SQL استفاده می کنه به همین جهت نیازی به دادن رفرنس به اسمبلی های Smo نداره
    چون این برنامه در اصل به در خواست یکی از دوستان بوده بنابراین کانکشن استرینگ و نام پایگاه داده بر حسب خواسته ایشون نوشته شده که شما باید اونا رو طبق نیاز خودتون تغییر بدید(جمعا دو خط که جهت سهولت برای شما با علامت ستاره مشخص کردم)
    محیط طراحی:VS2010 و SQL Server 2008و فریم ورک 3.5(بخاطر ملاحضه دوستانی که از VS2008 استفاده می کنن)

توصیه:
    بنده به شخصه این نوع طراحی رو برای پشتیبان گیری توصیه نمی کنم برای توضیحات بشتر به این تاپیک بنده سر بزنید

BkPrg.rar

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستم
    آخرین ویرایش به وسیله فرید نجفلو : یک شنبه 21 اسفند 1390 در 23:00 عصر دلیل: اصلاح ضمیمه و کامنت گذاری

Question نقل قول: س.رس:ProgressBar(درصد پیشرفت کار) در پشتیبان گیری SQl Server بدون استفاده از SMO

سلام

prgCtrl.dll در FrmBackup کجا فراخوانی میشه ؟
    کاش برای بعضی دستورات یه توضیح کوچولو مینوشتید

کاربر دائمی آواتار فرید نجفلو
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: س.رس:ProgressBar(درصد پیشرفت کار) در پشتیبان گیری SQl Server بدون استفاده از SMO

prgCtrl.dll در FrmBackup کجا فراخوانی میشه ؟
    جزو پروژه نبود و حذف شد!

کاش برای بعضی دستورات یه توضیح کوچولو مینوشتید
    با اون پ.خ که شما می فرستادی امکان نداشت

ضمیمه رو اصلاح کردم می تونید دوباره دانلود کنید
    آخرین ویرایش به وسیله فرید نجفلو : دوشنبه 22 اسفند 1390 در 00:06 صبح

نقل قول: س.رس:ProgressBar(درصد پیشرفت کار) در پشتیبان گیری SQl Server بدون استفاده از SMO

ممنون

سلام من کدتون رو کپی کردم این ارور رو میده معنیش چیه و چرا اتفاق میافته و چکار باید بکنم
    ex.Message "An attempt to attach an auto-named database for file I:\11\archives1\archives1\bin\Debug\dbjahedi.mdf failed. A database with the same name exists, or specified file cannot be opened, or it is located on UNC share."

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •