مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما در رابطه با این کنترل سفارشی چیست ؟

رای دهنده
11. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • عالی

5 45.45%
  • خیلی خوب

0 0%
  • خوب

4 36.36%
  • متوسط

1 9.09%
  • بد

0 0%
  • خیلی بد

1 9.09%
نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: کنترل TextBox با (مجموع 30 خاصیت) بهمراه سورس کد تقدیم به اعضاء تالار VB.net

مدیر بخش آواتار gilsoft
    محل زندگی
    رشت

Lightbulb کنترل TextBox با (مجموع 30 خاصیت) بهمراه سورس کد تقدیم به اعضاء تالار VB.net

سلام به دوستان و عرض خسته نباشید
    یه کنترل نوشتم توضیحاتش در زیر اومده حتما دانلود کنید و استفاده کنید و اگه براتون امکان داره لطف کنید و نظر بدید.
    Controls.jpg
    ردیف هایی که با رنگ زرد مشخص شده اند در نسخه های 2.0 به بعد تقدیم شما می گردد. (هنوز اونا رو ننوشتم)
    کنترل هایی بنام های NumericBoxF, DateBoxF, LabelF و …. هم دارم می نویسم که به محض اینکه آماده شدند با سورس میزارم رو سایت که دوستان بتونند استفاده کنند.
    اگه کم و کسری تو این کنترل به چشم می خوره به بزرگی خودتون بزارید بحساب بی تجربگی من ....
    از پیشنهادات ، انتقادات و راهنمایی هایتان ، (در جهت هرچه بهتر شدن این کنترل) مرا محروم نکنید !
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    قوانین سایت برنامه نویس [به هیچ عنوان از طریق پیام خصوصی به سوالات پاسخ داده نمی‌شود.]
    حمید محرابی

چون وا نمیکنی گِره‌ای خود گِره مّشو / ابرو گشاده باش چو دستت گشاده نیست

نقل قول: کنترل TextBox با (مجموع 30 خاصیت) بهمراه سورس کد تقدیم به اعضاء تالار VB.net

سلام دوست عزیز خسته نباشید کامپوننت خوبی هست ... فقط یه پیشنهاد داشتم در صورت امکان برای این کامپوننت بیاین smart tag هم درست کنین... لینکه آموزشش رو براتون ضمیمه کردم ... موفق باشید./
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

مدیر بخش آواتار gilsoft
    محل زندگی
    رشت

نقل قول: کنترل TextBox با (مجموع 30 خاصیت) بهمراه سورس کد تقدیم به اعضاء تالار VB.net

نقل قول نوشته شده توسط The Life مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز خسته نباشید کامپوننت خوبی هست ... فقط یه پیشنهاد داشتم در صورت امکان برای این کامپوننت بیاین smart tag هم درست کنین... لینکه آموزشش رو براتون ضمیمه کردم ... موفق باشید./
    سلام دوست عزیز.
    بابت این PDF ممنونم ... چون به دنبالش بودم ... به روی چشم حتما ازش استفاده می کنم
    از شما و دوستان دیگه خواهش دارم .. اگه کم و کاستی به چشم میخورد .. مطرح بفرمایید، تا این کنترل تکمیل شود.
    قوانین سایت برنامه نویس [به هیچ عنوان از طریق پیام خصوصی به سوالات پاسخ داده نمی‌شود.]
    حمید محرابی

کاربر دائمی آواتار Hossis
    محل زندگی
    بیرجند

ردیف هایی که با رنگ زرد مشخص شده اند در نسخه های 2.0 به بعد تقدیم شما می گردد. (هنوز اونا رو ننوشتم)
    نزدیک دو سال می گذره، نسخه دومش کی بیرون میاد؟

مدیر بخش آواتار gilsoft
    محل زندگی
    رشت

Post نقل قول: کنترل TextBox با (مجموع 30 خاصیت) بهمراه سورس کد تقدیم به اعضاء تالار VB.net

نقل قول نوشته شده توسط Hossis مشاهده تاپیک
    نزدیک دو سال می گذره، نسخه دومش کی بیرون میاد؟
    سلام دوست عزيز

شديدا درگير برنامه‌نويسي هستم .. متاسفانه بايد عرض كنم كه : سه تا پروژه رو باهم شروع كردم و هنوز زيرساختشون رو تموم نكردم

اما چون شما فرموديد ... به روي چشم .و تا يك هفته ديگه همراه با سورس تقديم مي‌كنم ...
    حمید محرابی

آدم که درگیر پروژه باشه همه چیزو فراموش می کنه. مهندس هر موقع وقت کردی بزار.
    موفق باشی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خابگاه دانشگاه دامغان:|

پروژه ها تموم نشدن عایا؟

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •