سلام
قبل از هر چیز باید تشکر کنم از مدیران بابت همه زحماتشون
اگر شما برای بخش ها مدیرانی را برگزینید باز هم بعد ها به مشکلاتنی مشابه الان برخورد می کنید
من پیشنهادی دارم که به شما می دهم و خوشحال می شم نظرتون رو در این باره به من بگید

قبل از اینکه مدیران را انتخاب کنید بهتره تمامی بخش های این تالار رو یک سطح به عقب تر ببرید
یعنی بخش ها رو تفکیک کنید
دقیقا چیزی که می خوام بگم در ایجاد تاپیک جدید هستش ولی با روشی دیگر

وقتی می خواهیم تاپیکی را ایجاد کنیم ابتدا باید نوع تاپیک را تعیین کنیم
مبتدی، حرفه ای،آموزش ، سوال ، خبر ، گفتگو ، مقاله

از این روش بهتره به این صورت استفاده کنیم
مثلا بخش سی شارپ را که واردش می شیم
این بخش به چند قسمت تقسیم شده
بخش مبتدیها ،
بخش حرفه ای ها،
بخش آموزش ،
بخش سوال ،
بخش خبر ،
بخش گفتگو ،
بخش مقاله ،
بخش ابزارها ،
بخش کامپوننت ها
و ...
و در هر بخش تاپیک های مربوط به خودش وجود داره و دیگر به این هم نیازی نیست که در ایجاد تاپیک وجود دارد این غیر فعال می شود

و سپس مدیران هر بخش تفکیک شده مجزا انتخاب می شود و یک مدیر تام الختیار بخش سی شارپ نیست فقط اختیار یکی از بخشهای مرتبط را دارد مثلا بخش سوال

این روش حسنهای زیادی دارد که بعضی از آنها را نام می برم :
1_می توانید تعداد مدیران را افزایش دهید
2_از بین کاربران به راحتی مدیر انتخاب می کنید
3_بخشی که مدیر وجود داره خودش هم درگیر با مسایل مطرح شده هستش
4_مدیریت شما آسانتر و گسترده تر می شه
5_علاقه برای مدیر شدن زیاد می شه
6_تاپیک های ثبت شده یک روند کنترل شده را پیدا می کنند
7_به صورت داوطلبانه مدیرها انتخاب شوند
8_هر مدیر به کارهای خودش هم رسیدگی می کند و هم به بخش هایی که به آنها ارتباط دارد
و...

سپس وقتی مدیران را انتخاب می کنید با شرط فعالیت انتخاب کنید
من برخی از وظایف را به عنوان مثال مطرح می کنم
بخش مبتدیها : کنترل کاربران ، حذف تاپیکها و پست ها فاقد اعتبار ، جواب دهی به موارد ، تاپیک هایی که هیچ جواب نمی دهد را سازماندهی کند تا به نتیجه برسد و ...
بخش حرفه ای ها : دخالت در مباحث مطرح شده ، حذف تاپیکها و پست ها فاقد اعتبار و ...
بخش آموزش : جمایت از کاربرانی که آموزش ارائه می دهند ، ارائه آموزش از سوی خودش ، مدیریت مسائل آموزش ، تایید کردن مسایل مطرح شده
بخش سوال : کنترل کاربران ، حذف تاپیکها و پست های فاقد اعتبار ، جواب دهی به موارد ، تاپیک هایی که هیچ جواب نمی دهد را سازماندهی کند تا به نتیجه برسد و ...
بخش خبر : ارائه خبر از سوی خود ، بررسی خبرهایی که از کاربران ارائه می شود و ...
بخش گفتگو : ایجاد گفتگو و مباحث از سوی خود ، پیگیری مباحث مطرح شده و ...
بخش مقاله : ارائه مقاله از سوی خودش، حمایت از کاربرانی که مقاله ارائه می دهند ، جمع آوری مقالات فارسی و یا زبان اصلی و ...
بخش ابزارها : معرفی ابزارهای روز دنیا از سوی خودش ، ارائه تجربیاتی که در استفاده از ابزارها به دست آورده ، در صورت لزوم لینکهای دانلود ابزارها و ...
بخش کامپوننت ها : معرفی کامپوننتها و لینک دانلود آنها هم از سوی خود و هم از سوی کاربران و مدیریت مسایل مریوط به کامپوننتها و ...
و ...

با این روش می توانید راحت تر اختیارهای یک بخش را به یک مدیر بدهید
و حدود 90 درصد مشکلات حل می شوند و برای 10 درصد از مشکلات که خیلی نادر هستند می بایست یک مدیری را مدیر کل بخش سی شارپ انتخاب کنبد و وظیفه آن مدیریت کردن مدیرانی ست که هر بخش به خصوصی را عهده دار است

برای هر بخش تعدا مدیرانی که نیاز است را به عنوان مثال مطرح می کنم

بخش مبتدیها : 2 نفر
بخش حرفه ای ها : 2 نفر
بخش آموزش : 1 نفر
بخش سوال : 2 نفر
بخش خبر : 1 نفر
بخش گفتگو : 1 نفر
بخش مقاله : 1 نفر
بخش ابزارها : 1 نفر
بخش کامپوننت ها : 1 نفر
لازم به ذکر است مدیر تکراری در این بخش ها نباشد

البته ناگفته نماند بخش سی شارپ چون خیلی مباحث مطرح می شود و کاربران زیادی درگیر این بخش هستند به تعداد حدود 12 نفر نیاز دارد مثلا بخش sql را با 3 4 نفر به راحتی می شود مدیریت کرد
اما به صورت تفکیک شده

لطفا نظرتان را بگبد