مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما در مورد این برنامه در نگاه کلی؟

رای دهنده
11. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • عالی

8 72.73%
  • خوب

3 27.27%
  • متوسط

0 0%
  • ضعیف

0 0%
نظرسنجی چند گزینه ای
نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: MBG Installer 6 - final version

کاربر دائمی آواتار majidbestgame
    محل زندگی
    in Functions and Procedures

Thumbs up MBG Installer 6 - final version

باز دباره نسخه ای از برنامه ستاپ ساز MBG Installer آماده کردم که بعد از کلی زحمت و دردسر تونستم آمادش کنم و بیام و برای کاربران گل قرارش بدم. این نسخه از برنامه یک نسخه ی پیشرفته است که قول میدم نمونه ی ایرانی که کلا نداره تو نمونه های خارجی هم اگه خدا بخواد حرفی واسه گفتن داره....تو این نسخه طراحی ستاپ بسیار انعطاف پذیر تر از نسخه ی قبل شده است به طوری که کاربر با چند کلیک میتونه ستاپ بسیار پیشرفته ای طراحی کنه..

امکانات ام بی جی اینستالر:
    1:تو بخش طراحی فرم ها این انعطاف پذیری کاملا مشخص میشه. طوری که شما میتونید هر کنترلی که 12 نوع کنترل میشه را روی فرم ها پیاده سازی کنید در این حین برنامه به یک Object Inspector مجهز شده که مشخصات کنترل انتخاب شده را نمایش میدهد و میتونید با تغییر مشخصات کنترل مورد نظر رو به هر صوتی دربیارین
    2:اینم جای گفتن داره که علاوه بر مشخصات ذکر شده برنامه داری رویداد OnClick برای کنترل های یاد شده میباشد ضمنا رویداد FormCreate , FormClose نیز برای فرم ها در نظر گرفته شده است. وبرنامه مجز به یک اسکریپت ادیتور میباشد که کاربر میتونه در صورت لزوم کنترلی ایجاد کنید و برای آن کنترل کد نویسی کند.زبانی که برای کد نویسی به کار رفته زبان دلفی میباشد و تقریبا میتونید تمام دستورات استاندارد کد نویسی دلفی رو در این برنامه انجام بدید

3:این نسخه از ستاپ ساز به راحتی از زبان فارسی پشتیبانی میکند و شما میتونید ستاپ های به زبان شیرین فارسی طراحی کنید ضمنا در نصب و ساخت پوشه هایی با اسم های فارسی هیچ مشگلی ندارد یعنی هر فایلی حتی با اسم فارسی رو به راحتی نصب میکنه.

4:این برنامه هم مجهز به فشرده ساز هست - ستاپ های فشرده شده تولید میکنه - و هم دارای قابلیت پارت پارت ساخت ستاپ است که برای رایت کردن ستاپ بر روی چند سی دی یا دی وی دی مناسب هست - هم میتونه ستاپ تکی بسازه هم پارت پارت.
    5:قابلیت تشخیص و نصب .net framework (جدید)
    6:قابلیت تشخیص SQL Server و Attach کردن بانک های اطلاعاتی (جدید)
    7:امکان پخش یک موزیک در پس زمینه در حین نصب ستاپ (جدید)
    8:قابلیت تشخیص ویندوز Serven (جدید) 9:امکان محاصبه سرعت برای پردازنده های چند هسته ای (جدید)
    10:قابلیت تشخیص Color Quality قبل از نصب ستاپ (جدید)
    11:امکان نصب کردن فایل ها و OCX ها در درایو ویندوز ، پوشه ویندوز و پوشه System32 (جدید)
    12:مجهز تر شدن اسکریپت ادیتور برای پردازش و ادیت بهتر کدها (جدید)
    13:امکان استفاده از عکس های گرافیک بالا PNG در ساخت ستاپ (جدید)

...قابلیت های هم مثل آیکون انتخابی ، پسورد گذاری ، امکانات مربوط به سیستم مورد نیاز ، تمام صفحه و سایر قابلیت ها هم از قابلیت هایی هست که در نسخه قبل وجود داشت - ضمنا بازم بگم ستاپ این برنامه سورس باز هست در صورتی که دوستان بتونن کمک کنن تا بهتر طراحیش کنیم ممنون میشم -
    در صورتی که در برنامه باگ و یا موردی دیدن که به نظرتون افزودن و یا حذف کردن اون مورد به برنامه کمک میکنه حتما بگن تا بتونیم یک برنامه ستاپ ساز ایرانی رو با کیفیت بالا طراحی کنیم

برای دانلود اینجا کلیک کنید

من با اینکه چندین از نسخه از این برنامه رو روی سایت برنامه نویس گذاشتم ولی هنوز نتونستم یه بخش خوب واسه معرفی و عرضه همچین نرم افزار هایی پیدا کنم تو بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install گذاشتم که دیگه متروکه شده اونجا تو بخش معرفی نرم افزار که مدیران اصلا تایید نمیکنن تا نمایش داده بشه و اگه مدیران صلاح دونستن بزارن تاپیک تو این بخش بمونه وگرنه منتقلش کنن یه بخش دیگه

نقل قول: MBG Installer 6 - final version

یک سوال من دارم

آیا این نرم افزار تمام امکانات اینستال شیلد رو داره و از اون فوی تره یا در یک سطح هستند ؟

آیا برتری نسبت به اون داره ؟

چون ما که توی ایران هستیم و قیمت برامون مهم نیست مثلا نمیایم به جای فتوشاپ از نرم افزارهای کم قدرت تر استفاده کنیم یا همه از ورژن فول ویندوز یا SQL Server استفاده می کنیم و کمتر سراغ اکسس میریم و هزاران نمونه دیگه . آیا این نرم افزار رقیب جدی برای اینستال شیلد هست و برتری هایی داره یا فقط یک نمونه از این دست نرم افزارهاست که بازده بدی نداشته ؟

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط alaveh مشاهده تاپیک
    یک سوال من دارم

آیا این نرم افزار تمام امکانات اینستال شیلد رو داره و از اون فوی تره یا در یک سطح هستند ؟

آیا برتری نسبت به اون داره ؟

چون ما که توی ایران هستیم و قیمت برامون مهم نیست مثلا نمیایم به جای فتوشاپ از نرم افزارهای کم قدرت تر استفاده کنیم یا همه از ورژن فول ویندوز یا SQL Server استفاده می کنیم و کمتر سراغ اکسس میریم و هزاران نمونه دیگه . آیا این نرم افزار رقیب جدی برای اینستال شیلد هست و برتری هایی داره یا فقط یک نمونه از این دست نرم افزارهاست که بازده بدی نداشته ؟
    نمیشه گفت تمامی امکانات اینستال شیلد رو داره. بالاخره هر نرم افزاری یک سیر تکاملی داره این نرم افزار از زمان اولین تولیدش تا حالا پیشرفت ها ی خوبی داشته( از اولین تولیدش تا حالا 2-3 سال بیشتر نیست) امکاناتشم که به صورت کامل توضیح داده شده. نرم افزار اینستال شیلد رو یک نفر که ننوشته!!! اونجا یک شرکت و گروه دارن روی اون نرم افزار کار میکنن ( با سابقه طولانی) ولی اینجا این نر افزارو یک نفر نوشته
    اگه بخواییم به برتریش نسبت به اینستال شیلد اشاره کنیم، راحتی ساخت ستاپ ها - امکان کد نویسی به زبان دلفی و پاسکال در ساخت ستاپ هاس - رابطی ساده و به دور از پیچیدگی
    اگه خودتون اینستال شیلدو استفاده کرده باشین متوجه میشین و به راحتی میتوانید نقاط ضعف و قوت این نرم افزارو ببینین.
    خوب همون طور که گفتم اگه بخواییم گروهی رو این نرم افزار کار کنیم و واقعا بخواییم گسترشش بدیم میشه انتظار داشت یک رقیب واسه اینستال شیلد باشه
    ولی در حال حاضر به عنوان یک ایرانی مفتخرم که تونستم همچین نرم افزاریو تولید و معرفی کنم.

++ یکی از مزیت هاش اینه که ساخت ایرانه و وارداتی نیس ++

نقل قول نوشته شده توسط majidbestgame مشاهده تاپیک
    نمیشه گفت تمامی امکانات اینستال شیلد رو داره. بالاخره هر نرم افزاری یک سیر تکاملی داره این نرم افزار از زمان اولین تولیدش تا حالا پیشرفت ها ی خوبی داشته( از اولین تولیدش تا حالا 2-3 سال بیشتر نیست) امکاناتشم که به صورت کامل توضیح داده شده. نرم افزار اینستال شیلد رو یک نفر که ننوشته!!! اونجا یک شرکت و گروه دارن روی اون نرم افزار کار میکنن ( با سابقه طولانی) ولی اینجا این نر افزارو یک نفر نوشته
    اگه بخواییم به برتریش نسبت به اینستال شیلد اشاره کنیم، راحتی ساخت ستاپ ها - امکان کد نویسی به زبان دلفی و پاسکال در ساخت ستاپ هاس - رابطی ساده و به دور از پیچیدگی
    اگه خودتون اینستال شیلدو استفاده کرده باشین متوجه میشین و به راحتی میتوانید نقاط ضعف و قوت این نرم افزارو ببینین.
    خوب همون طور که گفتم اگه بخواییم گروهی رو این نرم افزار کار کنیم و واقعا بخواییم گسترشش بدیم میشه انتظار داشت یک رقیب واسه اینستال شیلد باشه
    ولی در حال حاضر به عنوان یک ایرانی مفتخرم که تونستم همچین نرم افزاریو تولید و معرفی کنم.

++ یکی از مزیت هاش اینه که ساخت ایرانه و وارداتی نیس ++
    واقعا شرمندم

اصلا متوجه نشدم که خودتون نوشتیدش . ببخشید . جای مقایسه نداشت با اینستال شیلد . ممنون که برای استفاده قرار دادید . حتما بعد از استفاده نظر خواهم داد و اگر باگ یا ایرادی دیدم جهت رفع و بهبود کار اطلاع میدم .

کاربر تازه وارد آواتار kiadata
    محل زندگی
    زیر آسمان این شهر

سلام دوست عزیز کارتون خیلی عالیه لطفا لینک دانلود رو دوباره بذارین ممنونم.

لینک دانلود ناقصه
    لطفا دوباره آپلود کنید

در ضمن یک سوال دارم:
    اگه این نرم افزار وارداتی نیست و وطنیه ، چرا منوهاش و پنجره های همه لاتینه
    چرا از زبان شیرین فارسی استفاده نکردید؟

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط kiadata مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز کارتون خیلی عالیه لطفا لینک دانلود رو دوباره بذارین ممنونم.
    سلام لینک دانلود اصلاح شد
    http://cloob-tools.ir/cloob-tools-software-setup-maker/17-mbg-installer-6-final-version.html

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط hadisalahi2 مشاهده تاپیک
    لینک دانلود ناقصه
    لطفا دوباره آپلود کنید

در ضمن یک سوال دارم:
    اگه این نرم افزار وارداتی نیست و وطنیه ، چرا منوهاش و پنجره های همه لاتینه
    چرا از زبان شیرین فارسی استفاده نکردید؟
    این برنامه وارداتی نیست، و دو ربانه هست(فارسی-انگلیسی)
    از منوی زبان میتوانید زبان دلخواه را انتخاب کنید
    لینک دانلود
    http://cloob-tools.ir/cloob-tools-so...l-version.html
    تصوری از فارسی بودن محیط برنامه در ویندوز 8

mb.jpg

سلام،
    کاش این برنامه رو Open Source میکردی، تا بشه بیشتر روش کار کرد. اگه این کار رو کنی خیلی عالی میشه.

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط BORHAN TEC مشاهده تاپیک
    سلام،
    کاش این برنامه رو Open Source میکردی، تا بشه بیشتر روش کار کرد. اگه این کار رو کنی خیلی عالی میشه.
    چند وقتی میشه که روی اوپن سورس کردنش فکر کردم،باس یک نسخه مناسب برای اوپن سورس با توضیحات همراه براش آماده کنم که تو همین بخش منتشر بشه و ایشالله با همکاری دوستان بشه بیشتر توسعه ش داد

تاپیک های مشابه

1. برنامه ستاپ ساز فارسی، ایرانی MBG Installer 4.0
    نوشته شده توسط majidbestgame در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 25 خرداد 1390, 10:11 صبح
  2. برنامه ستاپ ساز فارسی، ایرانی MBG Installer 4.0
    نوشته شده توسط majidbestgame در بخش ارزیابی نرم افزار
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 05 خرداد 1390, 00:01 صبح
  3. نرم افزار ستاپ ساز MBG Installer 3.0 همراه با دانلود رایگان
    نوشته شده توسط majidbestgame در بخش ارزیابی نرم افزار
    پاسخ: 10
    آخرین پست: چهارشنبه 26 آبان 1389, 01:50 صبح
  4. ارور hv,Installing Database - Version 05.00.00...FAILURE 400 - Generic failureدر نصب DNN
    نوشته شده توسط k_ce_esf در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 04 مرداد 1389, 09:31 صبح
  5. Zend and Oracle Release Beta of Easy to Install PHP Version
    نوشته شده توسط houtanal در بخش PHP
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 09 شهریور 1384, 17:17 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید