نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: متخصص کم شده؟! نیست؟! یا نسلشون منقرض میشه؟! یا ما نمیبینیم؟!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tabriz tehran

متخصص کم شده؟! نیست؟! یا نسلشون منقرض میشه؟! یا ما نمیبینیم؟!

سلام دوستان و سروران گلم
    خوب هستین انشالله؟
    اقا ما خسته شدیم از بس آگهی استخدام دادیم!!!
    یا یکی میاد دوبرابر توانایش حقوق میخاد!!
    یا یکی میاد چیزی بلد نیست!!!
    یا یکی میاد پست مدیریتی میخاد از راه نرسیده
    تازه اینارو هم که میگم میاد فکر کنید تو 10 ماهی که استارت استخدام زدیم 10 نفر نیومدن

باور بفرمایید من تو این مدت بیش از 300 تا رزومه دریافت کردم که 20 تاشون به زور شرایط رو داشتن

آقا من روزمه برنامه نویسی هارئ که مطالعه میکنم- یارو اومده نوشته بله من موسیقی هم 2 سال کار کردم و ... اخرشم نوشته 27 سالمه و مهارت هاشم که نیگا میکنی تمامی زبان های برنامه نویسی رو زده مسلط!!! این ادم ها یا احمق هستن یا دیگران رو احمق فرض میکنن
    وقتیم حرف به جای باریک میشه میگیم کار نیست!!! اقا بگیم هم کار نیست و یکیم که من چیزی بلد نیستم و کسیم بهم کار هم باشه کار نمیده.

من خودم بیشتر سعی میکنم کنار بیام با مهارت های طرف مقابل و فرصت بدم که بیاد و در حین کار یاد بگیره ولی باز میبینم بعضی ها پافشاری میکنن رو چیزهایی که تو رزومشون نوشتن و میگن بابا مگه نمیبینی تو رزومم زده بودم مسلط!!!
    و متاسفانه اشنا هستم یا مسلط هستم و از این قبل حرفها چون نسبی هست نمیشه بحث کرد با طرف مقابل.
    خاستم ببیم مشکل از طرف منه یا همه این مشکلات و کمبود متخصص یا نیرو خوب و کاربلد رو دارن؟

نقل قول: متخصص کم شده؟! نیست؟! یا نسلشون منقرض میشه؟! یا ما نمیبینیم؟!

سلام
    دوست گرامی دنبال چه متخصصی هستین ؟

متخصص هست ولی تعداد فلینسرها بیشتر از تعداد متخصص هاست اونای که به شما روزمه ارسال کرده احتمالا بیشتر فلینسر بودن که پروژه رو ها تکه تکه میکنن میدن به برنامه نویس ها براشون انجام بدن و موقع ارسال رزومه کلا ادعا میکنن که خودمون پروژه رو انجام دادیم

شخصا تا حالا کلی پروژه داشتم که یارو اومده پروزه رو برداشته وسط کار ریده به پروزه نمیتونه تکمیل کنه حالا ما باید ریدمان اونو جمع کنیم .......

کلا جو بدی رو ایجاد کردن و مشتری ها به سختی اعتماد میکنن .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tabriz tehran

نقل قول: متخصص کم شده؟! نیست؟! یا نسلشون منقرض میشه؟! یا ما نمیبینیم؟!

ما دنبال یه کسی که بتونه wpf کار کنه و به سی شارپ دات نت و فریم ورک موجودیت اشنا باشه - و توانایی ساخت و توسعه کامپوننت رو داشته باشه - بیشتر و قسمت ui ازش کار میخایم - زیاد تخصص خاصی نمیخایم والا

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •