دستگاه اتوماتیک لیبل زدن شیشه های گرد
دستگاه لیبل زن اتوماتیک

برای برچسب زدن بطری های گرد در صنایع نوشیدنی، دارویی، غذایی، شیمیایی روزانه و سایر صنایع مناسب است. می توان از آن برای علامت گذاری تمام هفته و علامت گذاری نیم دایره استفاده کرد. دستگاه رمزگشایی خودکار بطری اختیاری، می تواند مستقیماً به خط تولید جلو متصل شود، ...

برای برچسب زدن بطری های گرد در صنایع نوشیدنی، دارویی، غذایی، شیمیایی روزانه و سایر صنایع مناسب است. می توان از آن برای علامت گذاری تمام هفته و علامت گذاری نیم دایره استفاده کرد.

دستگاه رمزگشایی خودکار بطری اختیاری، می تواند مستقیماً به خط تولید جلو متصل شود، بطری ها را به طور خودکار به دستگاه برچسب زدن ارسال می کند تا کارایی را افزایش دهد.

پیکربندی ماشین برچسب زن اختیاری، تاریخ تولید آنلاین و شماره دسته را می توان چاپ کرد، فرآیند بسته بندی بطری را کاهش می دهد و کارایی تولید را بهبود می بخشد.

چاپگر را می توان اضافه کرد تا برچسب یا محتوای محصول را به صورت آنلاین توزیع کند، فرآیند بسته بندی بطری را کاهش دهد و کارایی تولید را بهبود بخشد.دقت برچسب زدن: ± 1 میلی متر (بدون محصول، خطای برچسب).

سرعت علامت گذاری: 40 ~ 120 قطعه در دقیقه (نسبت به اندازه محصول)؛

قطر محصول قابل اجرا: Ø 25 mm ~ Ø 100 mm;

اندازه برچسب قابل اجرا: طول: 20mm ~ 290mm.

عرض: 20 میلی متر ~ 160 میلی متر؛

اندازه دستگاه: حدود 1950 میلی متر × 1100 میلی متر × 1300 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع)؛

منبع تغذیه قابل اجرا: 220 ولت / 50 هرتز؛

وزن دستگاه: حدود 185 کیلوگرم.

قطر برچسب داخلی قابل اجرا: Ø76mm قطر برچسب خارجی: Ø 280mm


دستگاه لیبل زن بطری گرد
برچسب های محبوب: دستگاه لیبل زن اتوماتیک شیشه گرد، سازنده، تامین کننده، قیمت
قبلی:
دستگاه لیبلینگ کنسرو سقفی اتوماتیک
بعدی:
دستگاه لیبل زدن بطری منشوری شش ضلعی مربعی
شما نیز ممکن است آن را دوست داشته باشید
سیستم تصفیه آب فیلتر تصفیه آب 1.5T/H UV RO با

سیستم تصفیه فیلتر UV RO 1.5T/H برای Purif...
دستگاه پرکننده کرم دو سر

دستگاه لیبل زن اتوماتیک

دستگاه پرکن کرم دو سر
EDI 5000 لیتری مخلوط کن شیمیایی آبمیوه ترکیبی گرمایشی

مخزن میکسر شیمیایی آبمیوه گرمایش 5000 لیتری برای...
مخزن خسته کننده بطری شیشه ای عطر پنوماتیک سفارشی

تراش بطری شیشه ای عطر پنوماتیک سفارشی...
///////////////////
دستگاه لیبل زن خودکار کاغذ با چسب مرطوب

دستگاه لیبل زن خودکار کاغذ با چسب مرطوب

این دستگاه لیبل چسب مرطوب برای لیبل های کاغذی مناسب است. به طور گسترده برای انواع بطری های گرد، کوزه ها، قوطی ها و غیره استفاده می شود. هم بطری های شیشه ای و هم بطری های پلاستیکی خوب هستند.

1. چرخاندن بطری تغذیه، حرکت بطری آرام است.
2. جعبه برچسب را می توان برای پاسخگویی به الزامات مختلف برچسب زدن سفارشی کرد.
3. اندازه جعبه استیکر با توجه به اندازه های مختلف استیکر قابل تغییر است. راحت و ساده است.
4. دستگاه مجهز به پمپ چسب است، چسب را می توان به صورت دایره ای استفاده کرد. جریان چسب را نیز می توان برای برآوردن الزامات مختلف برچسب گذاری کنترل کرد.
5. برچسب کاغذی می تواند بسیار بیشتر از برچسب برچسب صرفه جویی کند.
مدل دستگاه لیبل زدن چسب بطری
راندن گیربکس موتوری
قطر بطری F55-110mm
ارتفاع بطری 60-450 میلی متر
علامت گذاری سرعت 50-120 کام / دقیقه
برچسب گذاری کنید عرض: 20-220 میلی متر طول: 80-370 میلی متر
اندازه ماشین 2400 * 824 * 1100 میلی متر
دقت، درستی ± 1 میلی متر
ورودی برق AC 220 ولت / 380 ولت 50 / 60 هرتز 750 وات

جزئیات دستگاه لیبل زن خودکار کاغذ چسب مرطوب جزئیات دستگاه لیبل زن خودکار کاغذ چسب مرطوب جزئیات دستگاه لیبل زن خودکار کاغذ چسب مرطوب

1. در مناطقی در صنایع کشاورزی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و صنایع غذایی کاربرد دارد.
2. اگر بطری روی صندلی وجود نداشته باشد، دستگاه تا زمانی که بطری در جای خود قرار گیرد متوقف می شود
3. برای الزامات استاندارد GMP اعمال می شود.
4. ظرفیت تولید: 0-22 متر در دقیقه
ویژگی های اصلی:

این دستگاه در زمینه های به طور گسترده پذیرفته شده مانند کشاورزی، دارویی، آرایشی، صنایع غذایی، مواد شیمیایی خاص و شیمی روزانه کاربرد دارد. و غیره. برای علامت گذاری بطری های گرد مناسب است. اگر بطری روی صندلی نباشد، دستگاه تا زمانی که بطری در جای خود قرار نگیرد، متوقف می شود. نوع ماشین دارای مزایای بی شماری مانند علامت گذاری با سرعت بالا و میزان خرابی کم است. اگر می خواهید اندازه بطری (بزرگتر، کوچکتر) را تغییر دهید، فقط باید برخی از قطعات کوچک مانند مهر و موم را تغییر دهید. دستگاه از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده است. سطح آن جلا داده شده است. همچنین به الزامات استاندارد GMP اشاره دارد.

ظرف گرد از UNSCRAMBLER داخلی به نوار نقاله متحرک منتقل می شود و برای قرار دادن آن در محل علامت گذاری نیرو می گیرد. سیلندر چسب دوار، چسب سرد را از دیگ چسب دریافت می کند که به غلتک چسب منتقل می شود. در نهایت یک لایه یکنواخت و نازک از چسب به سطح چسب منتقل می شود.

یک محفظه گرد روی مارپیچ تغذیه یک میکرو سوئیچ را فشار می دهد و در نتیجه جعبه برچسب نوسان می کند. پد چسب دوار یک برچسب از جعبه برچسب نوسانی می گیرد
دستگاه لیبل زن اتوماتیک

سیلندر گیرنده این برچسب را با کمک خلاء دریافت می کند. ظرف گرد در محل برچسب زدن اکنون با یک برچسب چسب پیچیده شده است، در نهایت ظرف متحرک از یک تسمه پرس لاستیکی عبور می کند که ثابت و بی نقص برچسب را تضمین می کند.

طیف وسیعی از برچسب های چسب سرد ما راه حل های متعددی را برای الزامات مختلف برچسب گذاری ارائه می دهد. این دستگاه های سریع، قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای قوطی، شیشه، پت و ظروف پلاستیکی مانند بطری، فلاسک، بطری های استوانه ای، مربعی، مستطیلی و نامنظم مناسب هستند. همچنین فرآیند چسب سرد بهترین انتخاب برای لیبل های تزئینی و کاهش هزینه ها می باشد.

بطری ها توسط یک پیچ تغذیه برای بسته بندی در نقطه علامت گذاری قرار می گیرند، یک سیلندر چسب دوار چسب سرد را از مخزن چسب دریافت می کند که به غلتک لاستیکی چسب منتقل می شود.

در نهایت یک لایه نازک از چسب به سطح چسب منتقل می شود. بطری با کمک مارپیچ روی نوار نقاله منتقل می شود و برچسب چسبانده شده از سیلندر جمع آوری با استفاده از تسمه های بافته دور ظرف پیچیده می شود. بطری برچسب‌دار سپس از طریق یک تسمه فشار لاستیکی و یک پد لاستیکی ثابت حرکت می‌کند که استفاده منظم و کامل برچسب را تضمین می‌کند.
دستگاه لیبل زن اتوماتیک