نقل قول نوشته شده توسط Mohammad Salehi مشاهده تاپیک
hamidhws :
بنده هم مث شما خیلی شدید نیاز به پول دارم... ولی خب اون چیزی که باعث همکاری من میشه علاقه ای هست که دارم...
به هر حال بنده و آقای نقدی منتظر همکاری شما عزیزان هستیم.
میخوایم یه چیز جدیدتر ایجاد بکنیم که یه کاربر بتونه توی تمام دستگاه هاش امنیت رو ( که سعی ما امنیت بالا ) هستش رو برقرار کنه...
از نوع رابط کاربری اون می تونید به این صحبت ها پی ببرید ..

از نظر و توجه شما بسیار سپاسگذارم...
و به خاطر این که بنده 4 سال متوالی روی بحث مهندسی طراحی رابط های کاربری گرافیکی کار و تحقیق میکردم ( و هنوزم میکنم ) سعی کردم که یه رابط کاربری سبک و راحت رو ارائه کنم...
نرم افزاری که شما لطف کردید و تصویر اون رو گذاشتید : این نرم افزار از رابط کاربری قدیمی استفاده میکنه ... یه مقداری سنگینه و کاربر رو سردر گم میکنه ... ولی نقاط قوت هم داره!

مدل کاری رابط کاربری ما DDM هستش .. مدلی که بنده خودم ابداع کردم و کاملا اصولی و حساب شده هستش...

موفق باشید

ممنون از پاسختون . البته من همون طور که گفتم همه ی پستا رو نخوندم و واقعا فکر می کنم خوندن همشونم عملی نباشه .
من متوجه موضوع هستم که هدف چی هست و این هدفو ستایش می کنم .
البته چیز هایی که گفتم بیشتر در حد یک سری پیشنهاد هست که به نظرم با اجرا شدنشون رسیدن به هدف تضمین شده و اگه اجرا نشن شاید به هدف اصلیتون نتونید برسید .
البته می دونم که تو پست های قبلی ، حتما این موضوعا بررسی شده . اما اون ها از طرف افراد پروژه بوده .
این صحبتای منو به عنوان یه نظر از طرف استفاده کننده های آینده ی این پروژه در نظر بگیرید که در واقع نیاز مندی های یه کاربر بره جذب شدن به آنتی ویروس شما رو بررسی کرده .
یه پیشنهاد جدید هم دارم که تا حالا تو هیچ جایی ندیدم اجرایی شده باشه ( شاید باشه . ولی من ندیدم ) :
آنتی ویروستو امکانی داشته باشه که مثلا در کنار تضمین امنیت سیستم کامپیوتر خودتون ، بتونه با وصل شدن به یک سیستم دیگه ( از طریق شبکه شدن یا ssh ) از طریق شبکه ، اون سیستم رو ویروس یابی کنه .
اگه چنین امکانی رو آنتی ویروستون داشته باشه ، یه چیزیه که رو دست نداره .
البته پیشنهادای زیادی دارم . ولی اگه بخوام همشو این طوری بگم ، یه جورایی فک کنم خوشتون نیاد که چنین وضعی ایجاد بشه . چون شبیه دستور دادن یا سفارش دادن می شه . در حالی که اگه خودم وقتشو داشتم ، حتما بهتون کمک می کردم . مخصوصا تو بحث شبکه و طراحی Qt و کار های جانبیش .