مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما درباره تشکیل چنین نهادی چیست؟

رای دهنده
383. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • مفید است

326 85.12%
  • نظری ندارم

12 3.13%
  • بی نتیجه است

45 11.75%
صفحه 40 از 66 اولاول ... 30383940414250 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1,561 تا 1,600 از 2601

نام تاپیک: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

کاربر دائمی آواتار Jarvis
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

دوستان ، الان جلسه آنلاین برگزار کردیم .. خودتون دیدید که چه بی نظمی ای بوجود اومد و آقای شهرکی هم نمی دونست سوال کی رو جواب بده...
    آقای شهرکی اگه میگن نشست حضوری بهتره به خاطر همین چیزاست ... حداقل تجربه ی دو تا نشست قبلی که اینجور ثابت کرد!

لطف کنید برای نشست شیراز ثبت نام کنید.

کاربر دائمی آواتار qartalonline
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط XPATRIOT مشاهده تاپیک
    دوستان ، الان جلسه آنلاین برگزار کردیم .. خودتون دیدید ...
    کی؟ کجا؟ با کی؟ مگه قرار نبود همه دعوت بشن پس چی شد؟

کاربر دائمی آواتار Jarvis
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط qartalonline مشاهده تاپیک
    کی؟ کجا؟ با کی؟ مگه قرار نبود همه دعوت بشن پس چی شد؟
    ساعت 10:35 بود که دیگه شروع کردیم ... آقای شهرکی برای یاهو اش یه مشکلی پیش اومد .. دیگه آقا مهرداد زحمت رووم رو کشیدن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

خودتون دیدید که چه بی نظمی ای بوجود اومد و آقای شهرکی هم نمی دونست سوال کی رو جواب بده...
    مسنجر بیلوکس،ابزار مدیریتی روم رو دار،اگر اونجا باشه میشه مدیریت کرد افرادو
    اما نمیدونم چرا نوبت من نشد بعدم که میایم اینجا مشکلات رو میگیم،جناب شهرکی میگه شما رو اعصابی
    کلا برای متقاعد کردن مدیران باید ی 2/3 روزی کل کل کنیم،کشتی بگیریم، تا بلکه کاری انجام بشه
    اون از گروه ها
    اون از دپارتمان PHP
    اون از نشست انلاین
    و ....
    ===
    در اخر هم از تمامی دوستان که شرکت کردن تشکر میکنم

محل زندگی
    تبریز

واقعا واسه خودم متاسفم. خوب شد قبلا از نشست این مسئله اتفاق افتاد و زودتر متوجه شدم تو گروهی هستم که هیچ کسی واسم ارزشی قائل نداره من که با شور و اشتیاق امده بودم با لگد بیرونم کردید بعد پشت سرم هم اطلاعیه میدید که چرا هیچکس تو نشست ها شرکت نمیکنه و فعال نیست و ...
    تا اینجا بی احترمی های زیادی تو این انجمن و حتی از طرف اعضای نهاد بهم شده بود ولی صبر میکردم و نادیده میگرفتم ولی این بار این توهین بزرگ یادم نمیره واسه خودتون جلسه آنلاین میذارید خبر میدید که شرکت کنید بعد سخت ترین کار که دعوت به کنفرانس بودید انجام ندادید چه برسه به کارهایی که قرار تو نشست ها انجام بشه من هیچ گاه اجازه نمیدم تو جمعی باشم که بهم کوچکترین بی احترامی یا توهینی بشه پس دیوونه نیستم که از اینجا پاشم بیام شیراز واسه اینکه یه گروهی میخوان واسه خودشون تصمیم بگیرن و نقش سایر افراد صرفا تامین هزینه و افزایش تعداد نفر باشه.
    حیف اون فکر و تصمیم هایی که واسه نهاد داشتم.
    تو عمرم چنین توهینی بهم نشده بود ولی به هر حال این هم تجربه جالبی بود.
    انشالله که موفق می شید و چرخ نهاد واستون می چرخه.

با سلام
    پیرو صحبت های جناب شهرکی در کنفرانس مجازی امشب و ابهامات پیش امده بد نیست یک پیشنهاد بدم.

در ابتدا بگم که قرار بر این شده که نهاد برای شروع کارش و تامین هزینه ای جاری از اعضا حق عضویت بگیره تا در اینده بتونیم به مرحله ی درامئ زایی برسیم.از اونجایی که شرکت شخصی هست امتیاز و اعتبار کل شرکت برای هیئت موسس و ... میباشد.
    اما پیشنهاد من

این شرکت باید سهامش رو بین اعضای خودش بفروش بزاره تا هرکسی خواست سهام رو بخره و ماهیانه از درامد هایی که شرکت داره برای سهام دارها هزینه ی جاری شرکت تامین بشه.
    این روش چندتا مزیت داره
    1.شرکت عام المنفعه میشه و دیگه فردا حرفی توش نیست چون همه میتونن سهام بخرن و قد سهامشون از شرکت درامد داشته باشن که از اونطرف هزینه های جاری شرکت رو باید سهامداران تامین کنن.
    2.اعضا دیگه نیازی نیست حق عضویت بپردازن و سود شرکت از درصدی هست که از پروژه ها برای سهامدارها برمیداره.
    مثلا من بعنوان عضو 15 درصد درامد رو باید به نهاد و شرکت بپردازم تا بشه سود برای سهام داران و تامین هزینه های جاری مثل اجاره ی مکان نمایندگی ها در هر شهر
    و...

معایب سیستم کنونی این هست که هدف از ایجاد نهاد این بود که مرجعی باشه برای حمایت از برنامه نویسان و ...
    اما الان شرکت خصوصی هست و اعتبار شرکت فقط برای هیئت موسس هست با این وجود که اعضای نهاد هر کدومشون برای رسیدن به اهداف تلاش کردن و علاوه بر سود مادی باید صاحب اعتبار این نهاد هم باشن.

صحبت هام فقط چیزی بود که فکر میکنم برای همه سوال بود وگرنه هم من هم بقیه ی اعضا ارادت ویژه به اقای شهرکی و اقا مهرداد داریم
    اما خب اینها چیز هایی هست که باید برای همه روشن بشه.اینجوری خیال همه راحت میشه و در جهت پیشرفت این نهاد کمک میکنن.

نقل قول نوشته شده توسط omidabedi مشاهده تاپیک
    با سلام
    پیرو صحبت های جناب شهرکی در کنفرانس مجازی امشب و ابهامات پیش امده بد نیست یک پیشنهاد بدم.

در ابتدا بگم که قرار بر این شده که نهاد برای شروع کارش و تامین هزینه ای جاری از اعضا حق عضویت بگیره تا در اینده بتونیم به مرحله ی درامئ زایی برسیم.از اونجایی که شرکت شخصی هست امتیاز و اعتبار کل شرکت برای هیئت موسس و ... میباشد.
    اما پیشنهاد من

این شرکت باید سهامش رو بین اعضای خودش بفروش بزاره تا هرکسی خواست سهام رو بخره و ماهیانه از درامد هایی که شرکت داره برای سهام دارها هزینه ی جاری شرکت تامین بشه.
    این روش چندتا مزیت داره
    1.شرکت عام المنفعه میشه و دیگه فردا حرفی توش نیست چون همه میتونن سهام بخرن و قد سهامشون از شرکت درامد داشته باشن که از اونطرف هزینه های جاری شرکت رو باید سهامداران تامین کنن.
    2.اعضا دیگه نیازی نیست حق عضویت بپردازن و سود شرکت از درصدی هست که از پروژه ها برای سهامدارها برمیداره.
    مثلا من بعنوان عضو 15 درصد درامد رو باید به نهاد و شرکت بپردازم تا بشه سود برای سهام داران و تامین هزینه های جاری مثل اجاره ی مکان نمایندگی ها در هر شهر
    و...

معایب سیستم کنونی این هست که هدف از ایجاد نهاد این بود که مرجعی باشه برای حمایت از برنامه نویسان و ...
    اما الان شرکت خصوصی هست و اعتبار شرکت فقط برای هیئت موسس هست با این وجود که اعضای نهاد هر کدومشون برای رسیدن به اهداف تلاش کردن و علاوه بر سود مادی باید صاحب اعتبار این نهاد هم باشن.

صحبت هام فقط چیزی بود که فکر میکنم برای همه سوال بود وگرنه هم من هم بقیه ی اعضا ارادت ویژه به اقای شهرکی و اقا مهرداد داریم
    اما خب اینها چیز هایی هست که باید برای همه روشن بشه.اینجوری خیال همه راحت میشه و در جهت پیشرفت این نهاد کمک میکنن.
    دوست عزیز اگر پست هارو میخوندی قرار شد همه ای دی اقای شهرکی رو ادد کنیم و ایشون از طریق یاهو invite کنن به کنفرانس
    برای کسی کارت دعوت فرستاده نشده
    همه خودشون پیگیر بودن
    پست های قبل رو بخونید

کاربر تازه وارد آواتار mahdirabbani
    محل زندگی
    اصفهان

جناب qartalonline حتما یه مشکلی بوده. شاید شناسه ی یاهوی شما بهشون نرسیده و ... حتما آقای شهرکی علت این کار را توضیح میدن. اصلا توی بچه های نهاد این بد اخلاقی ها نیست.

محل زندگی
    اصفهان

جناب omidabedi حرف من هم در کنفرانس این بود که باید برای سود رسانی نهاد از هر نظر (اقتصادی و ...) یک قانون درست و حسابی وضع بشه. و مثل نظام سرمایه داری نباشه که هرچی ضعفا(این جا منظور بی تجربه ها) تلاش کنن نتونن به پای اغنیا (با تجربه ها) برسن و تلاش ضعفا به نفع اغنیا باشه. البته آقای شهرکی گفتن تو نشست شیراز بیشتر در موردش صحبت می شه.

نقل قول نوشته شده توسط mahdirabbani مشاهده تاپیک
    جناب omidabedi حرف من هم در کنفرانس این بود که باید برای سود رسانی نهاد از هر نظر (اقتصادی و ...) یک قانون درست و حسابی وضع بشه. و مثل نظام سرمایه داری نباشه که هرچی ضعفا(این جا منظور بی تجربه ها) تلاش کنن نتونن به پای اغنیا (با تجربه ها) برسن و تلاش ضعفا به نفع اغنیا باشه. البته آقای شهرکی گفتن تو نشست شیراز بیشتر در موردش صحبت می شه.
    همونجور که اقای شهرکی گفتن انلاین نمیشه درمورد اینگونه مسائل صحبت کرد.
    رو در رو نمیشه دیگه چه برسه انلاین.
    ایشون نتونستن صحبت کنن بنده خدا.
    اصلا کنفرانس جالبی نبود

واقعا واسه خودم متاسفم. خوب شد قبلا از نشست این مسئله اتفاق افتاد و زودتر متوجه شدم تو گروهی هستم که هیچ کسی واسم ارزشی قائل نداره من که با شور و اشتیاق امده بودم با لگد بیرونم کردید بعد پشت سرم هم اطلاعیه میدید که چرا هیچکس تو نشست ها شرکت نمیکنه و فعال نیست و ...
    تا اینجا بی احترمی های زیادی تو این انجمن و حتی از طرف اعضای نهاد بهم شده بود ولی صبر میکردم و نادیده میگرفتم ولی این بار این توهین بزرگ یادم نمیره واسه خودتون جلسه آنلاین میذارید خبر میدید که شرکت کنید بعد سخت ترین کار که دعوت به کنفرانس بودید انجام ندادید چه برسه به کارهایی که قرار تو نشست ها انجام بشه من هیچ گاه اجازه نمیدم تو جمعی باشم که بهم کوچکترین بی احترامی یا توهینی بشه پس دیوونه نیستم که از اینجا پاشم بیام شیراز واسه اینکه یه گروهی میخوان واسه خودشون تصمیم بگیرن و نقش سایر افراد صرفا تامین هزینه و افزایش تعداد نفر باشه.
    شما که توسط من اضافه شدید به کنفرانس
    آقای شهرکی براشون مشکل به وجود اومده بود دقیقا نمیدونم چه توهینی شده بهتون ؟

من آی دی آقای حسین زاده رو براتون تو پیام فرستادم که دعوت بشین، گویا ندیدین. خود من هم با اینکه دعوت شدم و روم باز شد هیچ پیامی نمیدیدم تا 11 که مشکل حل شد

محل زندگی
    اصفهان

ولی به نظر من به عنوان اولین تجربه و کشوندن حدود 40 نفر به کنفرانس کار جالبی بود. برای بی نظمی ها هم خیلی راهکار هست. به نظر من هر هفته باید این کنفرانس باشه.

از همه دوستان بخاطر مشکلات پیش اومده در برگزاری جلسه آنلاین عذرخواهی میکنم. هر کاری میکردم اعضا رو نمیشد Invite کنم. بهرحال تجربه ای بود در نوع خودش که دیدیم YM آنچنان هم برای اینجور کارها Stable نیست. اگه خدا بخواد در جلسات بعدی از یک مسنجر بهتر استفاده میکنیم. من خودم هم وسط کار چند بار از روم بیرون افتادم و بقیه دوستان دوباره لطف کردن دعوتم کردن. آخر سر هم دعوتنامه ها رو یکی یکی ارسال کردیم و اگه این وسط کسی از قلم افتاد مجدداً عذرخواهی میکنم. درهرحال جلسه بدی نبود و نتایج و آرشیو صحبتهای مطرح شده رو اگه باز یاهو مسنجر ادا بازی در نیاره، تا فردا میگذارم. از آقای پورمحمد عزیز هم شخصاً عذرخواهی ویژه دارم. تک تک اعضای نهاد روی چشم من جا دارن. بی احترامی کجا بود برادر؟ بنظر یکطرفه به قاضی رفتی ها آقا محمدرضای عزیز.

کاربر جدید
    محل زندگی
    زاهدان

سلام،من موندم کی کنفرانس برگزار کردید؟ساعت 10.30 برای من دعوت نامه اومد رفتم داخل روم یک 10 نفر دیگه هم بودن اونجا ولی تا 11:30 صبر کردم خبری نشد اصلا،بعد رفتم.
    شما روم رو تغییر دادید به بقیه یادتون رفته بگید.

آقای عابدی، توی جلسه آنلاین که گفتم: اعضا با پرداخت حق عضویت، در نهاد صاحب سهام میشن و درآمد ماهانه نهاد برحسب میزان سهم اعضا، بینشون تقسیم میشه. درواقع نهاد بصورت شرکت سهامی خاص هست.

کسانی که از ویندوز 8 استفاده کردن، گویا بیشتر از بقیه با یاهو مسنجر مشکل داشتن. گفتم این نکته هم بیان بشه که همه مشکلات رو گردن یاهو مسنجر نیندازیم.

محل زندگی
    تبریز

دوست عزیز اگر پست هارو میخوندی قرار شد همه ای دی اقای شهرکی رو ادد کنیم و ایشون از طریق یاهو invite کنن به کنفرانس
    برای کسی کارت دعوت فرستاده نشده
    همه خودشون پیگیر بودن
    پست های قبل رو بخونید
    به احتمال زیاد این نوشته رو برام می خواستید نقل قول کنید (چون نمیشه برای پاسخ خودتون جواب بدید) پاسخ رو مینویسم اگه واسه من بود که هیچ در غیر اینصورت معذرت میخوام.

من نگفتم واسم کارت دعوت بفرستن بهتره کلمه invite رو معنی کنید.

در مورد فروش سهام بگم :
    ما آماده هرگونه پیشنهادی هستیم و خوشحال شدم که جز دعوا و بحث سر اینکه من امتحان دارم و من بچم روگازه ! یکی بالاخره یک حرف کمک کننده زد !
    ما این تاپیک و زدیم تا به مسائل مهمتری برسیم
    مثل سیکل گردش مالی
    مدیریت پروژه
    چذب پروژه و غیره
    بنده به عنوان نماینده از ظرف هیئت موسس اعلام میکنم اماده هرگونه انتقاد و پیشنهادی هستیم

هدف ما نفع به شما ها نیست فقط ! نفع به خودمون هم نیست فقط ! نفع به یک جامعه هست که اسمش برای بنده مقدس هست " جغدان معصوم و همیشه خسته " برنامه نویسان ...
    برا هدفمون ارزش قائل بشیم
    به قول مهندس شهرکی هیچ چیز دور از انتظار نیست
    هیئت موسس پیزی جز یک اسم نیست
    خیلی از کارهای میتونست با تصیمیم 3 نفره ما انجام بشه
    اما صداقت و کار گروهی و ترجیح دادیم و همه مسائل ریز و با هم تصمیم گرفتیم و البته خیلی هم اذیت شدیم بابت تنش های به وجود اومده
    اما باز هم امیدی به فردا یی روشن هست !

نقل قول نوشته شده توسط silencer مشاهده تاپیک
    سلام،من موندم کی کنفرانس برگزار کردید؟ساعت 10.30 برای من دعوت نامه اومد رفتم داخل روم یک 10 نفر دیگه هم بودن اونجا ولی تا 11:30 صبر کردم خبری نشد اصلا،بعد رفتم.
    شما روم رو تغییر دادید به بقیه یادتون رفته بگید.
    نه اینجور نبود خیلی ها نمیتونستن pm هارو ببینن باید یبار لاگین لاگ اوت میکردن.

محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط monilin مشاهده تاپیک
    من آی دی آقای حسین زاده رو براتون تو پیام فرستادم که دعوت بشین، گویا ندیدین. خود من هم با اینکه دعوت شدم و روم باز شد هیچ پیامی نمیدیدم تا 11 که مشکل حل شد
    چرا اتفاقا بعد از پیغامتون add کردم و پیغام فرستادم ولی واکنشی ندیدم.

محل زندگی
    اصفهان

به نظر من مسنجر ایرانی l4i برای کنفرانس بد نیست. امکاناتش هم خیلی زیاده. خصوصا امکانات مدیریتیش.

کاربر جدید
    محل زندگی
    زاهدان

نه اینجور نبود خیلی ها نمیتونستن pm هارو ببینن باید یبار لاگین لاگ اوت میکردن.
    من توی روم با چند تا از دوستان صحبت کردم پس pm ها رو دیدم،حتی یک بار یکی از دوستان اومد تو گفت اینجا روم اصلی یا نه؟ما موندیم گفتیم اره مگه چند تاست روم،نگو که راست بوده

نقل قول نوشته شده توسط $ M 3 H R D A D $ مشاهده تاپیک
    در مورد فروش سهام بگم :
    ما آماده هرگونه پیشنهادی هستیم و خوشحال شدم که جز دعوا و بحث سر اینکه من امتحان دارم و من بچم روگازه ! یکی بالاخره یک حرف کمک کننده زد !
    ما این تاپیک و زدیم تا به مسائل مهمتری برسیم
    مثل سیکل گردش مالی
    مدیریت پروژه
    چذب پروژه و غیره
    بنده به عنوان نماینده از ظرف هیئت موسس اعلام میکنم اماده هرگونه انتقاد و پیشنهادی هستیم

هدف ما نفع به شما ها نیست فقط ! نفع به خودمون هم نیست فقط ! نفع به یک جامعه هست که اسمش برای بنده مقدس هست " جغدان معصوم و همیشه خسته " برنامه نویسان ...
    برا هدفمون ارزش قائل بشیم
    به قول مهندس شهرکی هیچ چیز دور از انتظار نیست
    هیئت موسس پیزی جز یک اسم نیست
    خیلی از کارهای میتونست با تصیمیم 3 نفره ما انجام بشه
    اما صداقت و کار گروهی و ترجیح دادیم و همه مسائل ریز و با هم تصمیم گرفتیم و البته خیلی هم اذیت شدیم بابت تنش های به وجود اومده
    اما باز هم امیدی به فردا یی روشن هست !
    خیلی متشکر از توجهتون
    :)
    نمیدونم چرا دکمه ی تشکر برای اقای شهرکی و شما خاموش شده (نیستش)

من تا همین الان دارم با بچه ها صحبت میکنم بیشترشون تو ای قسمت ها سوال داشتن و ....
    از طرفی هم اینو هم میدونم که شما عزیزان کاری جز ثبت شرکت نمیتونستید کنید و جای حرفی نیست اما خب کمی و کاستی هارو میشه با تعیین قوانین خوب برطرف کرد

چرا اتفاقا بعد از پیغامتون add کردم و پیغام فرستادم ولی واکنشی ندیدم.
    من شما و ادد کردم اما اکسپت نشد
    و شما و invite کردم بعد از اون
    اگه باز هم واکنشی به قول شما نشد فک کنم با یک حساب سر انگشتی باید تقصیر بیافته به گردن باهو شما
    چون بقیه این 40 نفر از سمت من دعوت شدند و کاملا بدون مشکل بودند
    خلاصه با همه اوصاف با همه مشکلات یک جلسه انلاین 40 نفره برگزار شد که جای شکر داره
    و بعد از عذر خواهی اقای شهرکی و دلایل ما اگه هنوزم اصرار دارید که به شما توهینی شده و این شیرینی و تو پست های پیا پی دارید هی به تلخی میکشید بنده باز هم از شما عذر میخوام
    شاید گردن خمیده مارو قبول کنید تا یک گام به سمت گذشت پیش بریم
    ممنون

به احتمال زیاد این نوشته رو برام می خواستید نقل قول کنید (چون نمیشه برای پاسخ خودتون جواب بدید) پاسخ رو مینویسم اگه واسه من بود که هیچ در غیر اینصورت معذرت میخوام.

من نگفتم واسم کارت دعوت بفرستن بهتره کلمه invite رو معنی کنید.
    دوست عزیز منظور از invite این بود که توی یاهو مسنجر یک نفر که پنجره ی چت رو باز میکنه میتونه بقیه رو هم به اونجا دعوت کنه
    کیا؟ اونایی که تو ادد لیستش هستند.
    اونارو انتخاب میکنه و بعد دکمه ای داره بنام invite (شما اشتباه گرفتید با دعوت گیری اینجوری) که برای اونها پیام میاد که میتونن رد کنن یا accept کنن و join بشن به بقیه.
    خود من چند نفر رو invite کردم چون مشکل داشن یاهو اقای شهرکی منو هم invite نکردن :| اما خب دوستان به دادم رسیدن
    مشکل از سیستم بود و اینکه این کنفرانس یهویی شد بدون برنامه ریزی فقط برای تست

محل زندگی
    تبریز

شما که توسط من اضافه شدید به کنفرانس
    آقای شهرکی براشون مشکل به وجود اومده بود دقیقا نمیدونم چه توهینی شده بهتون ؟
    من که چیزی ندیدم احتمالا بعد از آفلاین شدن اضافه کردید.
    بزرگترین توهین همین 3 ساعت منتظر گذاشتن بی ثمر پشت سیستم بود.

من فکر میکنم یه فرم ساده ارسال پیغام که به صورت آژاکس پیغام ارسال میکنه درست کنیم و یک برنامه پت ساده بسازیم خیلی بهتر هست
    پیغام بفرسته به بانک
    هرپیغام که رسید شماره تولید کنه ( آیدی )
    و ازون ور نمایش بده
    حتی میشه مثل wechat با کمک فایل های فلش صدا ضبط کرد و ارسال کرد ( بیسیم )
    مثل بیسیم میتونیم تعریف کنیم که مدیر جلسه بتونه تعریف کنه الان فقط پیغام های کی بیاد وسط + و حتی تایین کنیم که نوبت سوالل کردن بگیرند ( شماره نوبت )
    فک کنم کار سختی نباشه
    آرشیو هم میشه پیغام ها

محل زندگی
    تبریز

دوست عزیز منظور از invite این بود که توی یاهو مسنجر یک نفر که پنجره ی چت رو باز میکنه میتونه بقیه رو هم به اونجا دعوت کنه
    کیا؟ اونایی که تو ادد لیستش هستند.
    اونارو انتخاب میکنه و بعد دکمه ای داره بنام invite (شما اشتباه گرفتید با دعوت گیری اینجوری) که برای اونها پیام میاد که میتونن رد کنن یا accept کنن و join بشن به بقیه.
    خود من چند نفر رو invite کردم چون مشکل داشن یاهو اقای شهرکی منو هم invite نکردن :| اما خب دوستان به دادم رسیدن
    مشکل از سیستم بود و اینکه این کنفرانس یهویی شد بدون برنامه ریزی فقط برای تست
    عرض من همینه هیچ پیغامی ، پنجره ای برای تایید یا رد یا هیچ اتفاق تازه ای برام رخ نداد که من بگم invite شدم.

من که چیزی ندیدم احتمالا بعد از آفلاین شدن اضافه کردید.
    بزرگترین توهین همین 3 ساعت منتظر گذاشتن بی ثمر پشت سیستم بود.
    آقای پورمحمد عزیز، فکر کنم عذرخواهی بنده رو ندیدین. اگه میشه، اینجا رو ببینید. امیدوارم رضایت بدین.

من فکر میکنم یه فرم ساده ارسال پیغام که به صورت آژاکس پیغام ارسال میکنه درست کنیم و یک برنامه پت ساده بسازیم خیلی بهتر هست
    پیغام بفرسته به بانک
    هرپیغام که رسید شماره تولید کنه ( آیدی )
    و ازون ور نمایش بده
    حتی میشه مثل wechat با کمک فایل های فلش صدا ضبط کرد و ارسال کرد ( بیسیم )
    مثل بیسیم میتونیم تعریف کنیم که مدیر جلسه بتونه تعریف کنه الان فقط پیغام های کی بیاد وسط + و حتی تایین کنیم که نوبت سوالل کردن بگیرند ( شماره نوبت )
    فک کنم کار سختی نباشه
    آرشیو هم میشه پیغام ها

یه سیستم اماده ی چت روم دارم خیلی سریع و کاربردی هست اگر جایی هست up کنید تا استفاده کنیم بگید بفرستم براتون

یه سیستم اماده ی چت روم دارم خیلی سریع و کاربردی هست اگر جایی هست up کنید تا استفاده کنیم بگید بفرستم براتون
    بله استقبال میشه

اینم تاکید کنم اسراری نباید باشه به تولید دوباره چرخ
    من ساده ترین حالتشو مثال زدم
    سیستمی تست شده اگه هست استفاده میکنیم
    بهتره که درگیر یاهو بشیم
    سیستمی هست پیغام صوتی صبط و ارسال کنه ؟ مثل wechat

محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    آقای پورمحمد عزیز، فکر کنم عذرخواهی بنده رو ندیدین. اگه میشه، اینجا رو ببینید. امیدوارم رضایت بدین.
    ببخشید آقای شهرکی من اعصابم خرد شده بود دیگه کنترل نداشتم.
    تمام.
    --
    از همه دوستان عذر میخوام.

بله استقبال میشه

اینم تاکید کنم اسراری نباید باشه به تولید دوباره چرخ
    من ساده ترین حالتشو مثال زدم
    سیستمی تست شده اگه هست استفاده میکنیم
    بهتره که درگیر یاهو بشیم
    سیستمی هست پیغام صوتی صبط و ارسال کنه ؟ مثل wechat
    پیداش میکنم براتون میفرستم.
    برای چت صوتی هم باز بین فایل هام میگردم میفرستم براتون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    WLAN

من invite شدم و تمامی invite شده ها رو می دیدم ولی ، پیغامی رو نمی دیدم !! فکر کردم برگزار نشده !
    همین جوری 2 ساعت پای سیستم و منتظر بودم :(

کاربر دائمی آواتار colors
    محل زندگی
    کــردســــــــــتــان

نقل قول نوشته شده توسط mahdirabbani مشاهده تاپیک
    دوست عزیز روش صحیح و اصولیش این هست که هر کدام از اعضا با توجه به مقدار و نوع فعالیت خود درآمد داشته باشن. برای مثال عضوی که کد نویسی رو در سطح بسیار ساده ای انجام میده و مثلا توانایی شی گرایی رو نداره, قطعا نباید به اندازه عضوی که تمام بخشهای پروژه رو تجزیه و تحلیل و راه و روش ارائه میده و حتی کدنویسی های حرفه ای انجام میده, درآمد داشته باشه.
    بلاخره عضوی که به قول شما جز "اغنیا" باشه, سالها زحمت و وقت گذاشته و حتی باید با حظور این افراد در نهاد خوشحال و استقبال کنیم, چرا که قطعا باعث پیشرفت دوچندان نهاد و سود رسانی بیشتر به همه خواهند شد.

این بحث خیلی واضح و روشنه. بنظرم اصلا جای بحث نداره!

جمع بندی صحبتهای دیروز رو برای اون دسته از دوستان که به هر دلیلی نتونستن حاضر باشن، میگذارم:

1- نهاد بعنوان یک شرکت که قراره فعالیت اقتصادی داشته باشه، در درجه اول باید بتونه هزینه های خودش رو پوشش بده. بنابراین، هزینه ها مرتباً رصد میشن و هزینه ماهانه نهاد (شامل سرور اختصاصی و هزینه های آموزش و بازاریابی و...) محاسبه میشه و بین اعضا تقسیم میشه و اعضا تحت عنوان حق عضویت، سهم خودشون رو پرداخت میکنن. درمقابل چون نهاد بعنوان یک شرکت از نوع سهامی خاص ایجاد شده، اعضا با پرداخت حق عضویت، درواقع دارن در نهاد سهم خریداری میکنن و سود ماهانه نهاد بین اعضا برحسب میزان سهمی که دارن، توزیع میشه. درنتیجه بعد از سه الی چهار ماه که پروژه ها (ازقبیل دانلود سنتر پیشرفته و...) به مرحله سودآوری رسیدن، عملاً درآمد ماهانه اعضا ازطرف نهاد، تبدیل به یک حقوق ثابت برای اونها میشه و این مسئله، جدا از پروژه هایی هست که دریافت میکنن.

2- نهاد بعنوان یک شخص حقوقی که توی شورای عالی انفورماتیک هم ثبت شده، میتونه توی مناقصه های رسمی و دولتی شرکت کنه و پروژه های بزرگ بگیره و بین اعضا توزیع کنه. کاری که خود اعضا به تنهایی نمیتونن انجام بدن. بنابراین، عمده خدماتی که نهاد به اعضا ارائه میده شامل آموزش، گرفتن (یا تعریف) و توزیع پروژه، مشاوره، تشکیل تیمهای کاری و تجربه نقشهای مختلف در تیم مثل مدیر پروژه و...، ایجاد چهارچوب استاندارد کاری جهت کدنویسی و...، ایجاد درآمد، قیمتگذاری کارشناسی شده برروی پروژه ها، انجام پروژه هایی که به اعضا پیشنهاد میشه و خودشون نمیخوان/نمیتونن انجام بدن و اختصاص درصدی از درآمد پروژه تحت عنوان کمیسیون معرفی (Referral)، برگزاری سمینارها و نشستهای کاری با حضور اعضای عادی و هیئت مدیره و هیئت مؤسس، ایجاد و تکمیل رزومه حرفه ای و رسمی و سایر خدمات مرتبط با موارد مطرح شده است.

3- توی سیستم کاری نهاد، قراره به همه سود برسه. حالا این سود میتونه تعریفهای مختلفی داشته باشه و لزوماً همیشه مادی نیست. برای مثال، یکنفر با تجربه، عمده سودش در مشارکت در پروژه های حرفه ای و درآمد مالی ممکنه خلاصه بشه ولی افراد کم تجربه یا فاقد دانش کافی، بیشترین سودشون در نهاد تا وقتی که حرفه ای نشدن، آموزشهای تخصصی که دریافت میکنن و همچنین مشارکت در پروژه های حرفه ای که در داخل نهاد تعریف میشه و همکاری با اعضای حرفه ای، بدون داشتن استرس ناشی از کم تجربگی هست. اعضای هیئت مدیره و مؤسس هم طبیعتاً بخشی از درآمدهای کلی نهاد رو بعنوان دستمزد تلاشی که برای بقای نهاد و جلو رفتن به سمت اهدافش انجام میدن، دریافت میکنن. بنابراین توی این سیستم، برخلاف سیستمهای نظام سرمایه داری، همه به نوعی سود میبرن.

4- دپارتمان آموزش فعالیتهایی ازقبیل تهیه و توزیع پکیجهای آموزشی، تولید محتوای مکتوب (ازطریق همکاری با دپارتمان نشریه داخلی)، برگزاری کلاسهای آنلاین یا حضوری و... رو در دستور کار خودش داره و تمام کسانی که در دپارتمانهای دیگه حضور دارن و میتونن فعالیت آموزشی داشته باشن، باید با این دپارتمان همکاری کنن و بخش عمده درآمد حاصل از فروش پکیجهای آموزشی یا برگزاری کلاسها و... هم به خود برگزارکنندگان اختصاص داده میشه و درصدی هم بعنوان کمیسیون هماهنگی و فراهم آوردن شرایط مناسب جهت ارائه خدمات، به نهاد اختصاص پیدا میکنه تا ازطریق اون، حقوق و مزایای اعضای دپارتمانهای آموزش و نشریه داخلی، تأمین بشه.

5- دپارتمان بازاریابی مسئولیت جستجوی نیازهای بازار جهت تعریف پروژه هایی با سوددهی بالا و همچنین دنبال کردن و شرکت در مناقصات رو بعنوان نماینده نهاد، برعهده داره و حقوق اعضای این دپارتمان هم از محل درآمدهای نهاد تأمین خواهد شد.

6- یک مورد که فرصت نشد و یادم رفت گفته بشه اینه که اگه هرکدوم از اعضا حق عضویتش رو پرداخت نکنه، تا 6 ماه صرفاً سهمش کمتر از بقیه میشه (به دلیل اینکه ماهانه معادل دیگران، ازطریق پرداخت حق عضویت، سهم خریداری نکرده) و بعد از6 ماه عدم فعالیت و عدم پرداخت حق عضویت، از سیستم نهاد حذف و درآمدش کلاً قطع خواهد شد.

فکر نمیکنم دیگه موردی جا مونده باشه ولی اگه احیاناً مورد خاصی وجود داشت که از قلم افتاده، دوستان لطف کنن یادآوری کنن تا این پست رو تکمیل کنم.

کاربر دائمی آواتار mostafa_shoakry
    محل زندگی
    فعلا که ساکن اردبیلم

. آخر سر هم دعوتنامه ها رو یکی یکی ارسال کردیم و اگه این وسط کسی از قلم افتاد مجدداً عذرخواهی میکنم.
    والا واسه من که چیزی نیومد با اینکه خیلی خسته بودم تا 11:30 منتظر بودم از 30 مین قبل از جلسه هم آنلاین شده بودم ولی چیزی دریافت نکردم
    جلسه رو تنهایی برگذار کردین بدون من
    ایشالا امشب پول به دستم برسه تو نشست شیراز ثبت نام می کنم

جمع بندی صحبتهای دیروز رو برای اون دسته از دوستان که به هر دلیلی نتونستن حاضر باشن، میگذارم:

1- نهاد بعنوان یک شرکت که قراره فعالیت اقتصادی داشته باشه، در درجه اول باید بتونه هزینه های خودش رو پوشش بده. بنابراین، هزینه ها مرتباً رصد میشن و هزینه ماهانه نهاد (شامل سرور اختصاصی و هزینه های آموزش و بازاریابی و...) محاسبه میشه و بین اعضا تقسیم میشه و اعضا تحت عنوان حق عضویت، سهم خودشون رو پرداخت میکنن. درمقابل چون نهاد بعنوان یک شرکت از نوع سهامی خاص ایجاد شده، اعضا با پرداخت حق عضویت، درواقع دارن در نهاد سهم خریداری میکنن و سود ماهانه نهاد بین اعضا برحسب میزان سهمی که دارن، توزیع میشه. درنتیجه بعد از سه الی چهار ماه که پروژه ها (ازقبیل دانلود سنتر پیشرفته و...) به مرحله سودآوری رسیدن، عملاً درآمد ماهانه اعضا ازطرف نهاد، تبدیل به یک حقوق ثابت برای اونها میشه و این مسئله، جدا از پروژه هایی هست که دریافت میکنن.

2- نهاد بعنوان یک شخص حقوقی که توی شورای عالی انفورماتیک هم ثبت شده، میتونه توی مناقصه های رسمی و دولتی شرکت کنه و پروژه های بزرگ بگیره و بین اعضا توزیع کنه. کاری که خود اعضا به تنهایی نمیتونن انجام بدن. بنابراین، عمده خدماتی که نهاد به اعضا ارائه میده شامل آموزش، گرفتن (یا تعریف) و توزیع پروژه، مشاوره، تشکیل تیمهای کاری و تجربه نقشهای مختلف در تیم مثل مدیر پروژه و...، ایجاد چهارچوب استاندارد کاری جهت کدنویسی و...، ایجاد درآمد، قیمتگذاری کارشناسی شده برروی پروژه ها، انجام پروژه هایی که به اعضا پیشنهاد میشه و خودشون نمیخوان/نمیتونن انجام بدن و اختصاص درصدی از درآمد پروژه تحت عنوان کمیسیون معرفی (Referral)، برگزاری سمینارها و نشستهای کاری با حضور اعضای عادی و هیئت مدیره و هیئت مؤسس، ایجاد و تکمیل رزومه حرفه ای و رسمی و سایر خدمات مرتبط با موارد مطرح شده است.

3- توی سیستم کاری نهاد، قراره به همه سود برسه. حالا این سود میتونه تعریفهای مختلفی داشته باشه و لزوماً همیشه مادی نیست. برای مثال، یکنفر با تجربه، عمده سودش در مشارکت در پروژه های حرفه ای و درآمد مالی ممکنه خلاصه بشه ولی افراد کم تجربه یا فاقد دانش کافی، بیشترین سودشون در نهاد تا وقتی که حرفه ای نشدن، آموزشهای تخصصی که دریافت میکنن و همچنین مشارکت در پروژه های حرفه ای که در داخل نهاد تعریف میشه و همکاری با اعضای حرفه ای، بدون داشتن استرس ناشی از کم تجربگی هست. اعضای هیئت مدیره و مؤسس هم طبیعتاً بخشی از درآمدهای کلی نهاد رو بعنوان دستمزد تلاشی که برای بقای نهاد و جلو رفتن به سمت اهدافش انجام میدن، دریافت میکنن. بنابراین توی این سیستم، برخلاف سیستمهای نظام سرمایه داری، همه به نوعی سود میبرن.

4- دپارتمان آموزش فعالیتهایی ازقبیل تهیه و توزیع پکیجهای آموزشی، تولید محتوای مکتوب (ازطریق همکاری با دپارتمان نشریه داخلی)، برگزاری کلاسهای آنلاین یا حضوری و... رو در دستور کار خودش داره و تمام کسانی که در دپارتمانهای دیگه حضور دارن و میتونن فعالیت آموزشی داشته باشن، باید با این دپارتمان همکاری کنن و بخش عمده درآمد حاصل از فروش پکیجهای آموزشی یا برگزاری کلاسها و... هم به خود برگزارکنندگان اختصاص داده میشه و درصدی هم بعنوان کمیسیون هماهنگی و فراهم آوردن شرایط مناسب جهت ارائه خدمات، به نهاد اختصاص پیدا میکنه تا ازطریق اون، حقوق و مزایای اعضای دپارتمانهای آموزش و نشریه داخلی، تأمین بشه.

5- دپارتمان بازاریابی مسئولیت جستجوی نیازهای بازار جهت تعریف پروژه هایی با سوددهی بالا و همچنین دنبال کردن و شرکت در مناقصات رو بعنوان نماینده نهاد، برعهده داره و حقوق اعضای این دپارتمان هم از محل درآمدهای نهاد تأمین خواهد شد.

6- یک مورد که فرصت نشد و یادم رفت گفته بشه اینه که اگه هرکدوم از اعضا حق عضویتش رو پرداخت نکنه، تا 6 ماه صرفاً سهمش کمتر از بقیه میشه (به دلیل اینکه ماهانه معادل دیگران، ازطریق پرداخت حق عضویت، سهم خریداری نکرده) و بعد از6 ماه عدم فعالیت و عدم پرداخت حق عضویت، از سیستم نهاد حذف و درآمدش کلاً قطع خواهد شد.

فکر نمیکنم دیگه موردی جا مونده باشه ولی اگه احیاناً مورد خاصی وجود داشت که از قلم افتاده، دوستان لطف کنن یادآوری کنن تا این پست رو تکمیل کنم.

سیستم جامع و کاملی هست بسیار عالی.
    امیدوارم این طرح به مشکل بر نخوره.
    چندتا سوال
    ایا کسی میتونه سهام بیشتری خریداری کنه؟
    سیستم حسابداری خوبی باید طراحی بشه که اعضا از حساب خودشون و ... با خبر باشن.
    طرحی براش در نظر گرفتید ایا؟

دوستان برای تست یک اسکریپت چت نصب کردم
    لطفا برید تستش کنید و نظرتون رو بگید
    اسکریپت خیلی خوب و پر سرعتی هست ظاهرا/اگر هم که بتونید مثلا قرار بزارید سر یه ساعت باهم برید اونجا صحبت کنید برای چند دقیقه ای بهتره
    ممنون میشم
    http://shiraz-web.ir/demo/chat
    بعنوان مهمان وارد بشید (login as guest)

صفحه 40 از 66 اولاول ... 30383940414250 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: تشکیل گروه برنامه نویسان php برای عرضه نرم افزارهای open source
    نوشته شده توسط dousti_design در بخش PHP
    پاسخ: 28
    آخرین پست: سه شنبه 28 آبان 1392, 11:23 صبح
  2. معرفی یک نرم افزار برای برنامه نویسان VB
    نوشته شده توسط Voldemort در بخش VB.NET
    پاسخ: 0