نمایش نتایج 1 تا 23 از 23

نام تاپیک: امنیت ویژه قفل نرم افزاری من ( امنیت بالای 90 درصد )

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Exclamation امنیت ویژه قفل نرم افزاری من ( امنیت بالای 90 درصد )

با سلام ، از تمامی دوستان آشنا به مهندسی معکوس خواهشمندم برنامه بنده رو کرک کنید
    تکنیک های به کار برده شده در این قفل نرم افزاری عبارت اند از :
    Anti Resorcer , Anti RCE , Anti Dump , Anti Trace , Anti Debugger
    قسمت اعظم محافظت برنامه به الگریتم داخلی اون مربوط می شه ، اگه برنامه کرک شد سورس برنامه رو همینجا میذارم ، واقعا" می گم چون الگوریتمش زیاد برام مهم نیست.
    از آقای Whitehat هم خواهش می کنم ، پست رو پاک نکنه ، همه چی رو درست و سالم گذاشتم
    ممنون می شم اگه تست کنید.
    برنامه با دریافت کد صحیح فرم شماره 2 رو نمایش می ده.
    برنامه اصلی ضمیمه شده اگه دانلود کردین کار نکرد از لینک زیر یه سری فایل Dll هست دانلود کنید بزارین کنار فایل اجرائی حتما" کار می کنه.

لینک دانلود فایل DLL : ( اگه VS رو سیستم نصب باشه احتیاجی بهشون نیست )
    http://atropatsoft.webng.com/Debug.rar

آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388 در 00:03 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Smile سخن آخر

با سلام خدمت تمامی اساتید ، متشکرم که بنده رو تحمل فرمودین ، نمی دونم فایل رو دانلود کردین نگاش نکردین یا اینکه روش کار کردین ولی نتیجه بخش نبوده ، در هر حال من این فایل رو به چند تا سایت کرک ایرانی که از بردن نام اونها ( قوانین سایت ) معذورم دادم نتیجه تقریبا" همانند نتیجه ای شد که من الان دارم تو این سایت می بینم.
    تقریبا" الگوریتمی که بتونه تا چند روز دوام داشته باشه رو پیدا کردم ، یادتون باشه اوایل تا یه کرک می میذاشتم به روز نمی کشید که کرک می شد ولی خوشبختانه با تکیه به الگوریتمی که همش هم کار خودم نبود ، والبته یه سری .... تونستم به برنامه مورد نظرم برسم ، از تمامی دوستانی که بنده رو در این موهب کمک کردن بسیار سپاسگذارم.

تشکر خاص از آقایان :
    JOKER , Mehran , Mima_Subzero , Fh_Prg , Debugger

در پناه حق

مدیر بخش آواتار Securebit
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: امنیت ویژه قفل نرم افزاری من ( امنیت بالای 90 درصد )

آقای Nima شما از پروتکتور SmartAssembly استفاده کردین آیا پروتکتور چرتیست
    یک نکته دیکه این که شما هیچ وقت نمی تونید امنیتNET . رو حتی 20% دشو هم تامین کنید

کاربر تازه وارد آواتار Sir.V65j
    محل زندگی
    IRan,X

SmartAssembly!!! یه آموزشی دیده بودم توی SND براش .
    یه نکته کنکوری هم ذکر کنم .
    SUB Z3R0 کنکور داره ، جوکر روی پروتکتور و پرژه های دیگش زوم کرده .
    از بقیه هم خبری در دست نیست

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    خوب چند تا از دوستام هم دانلود کردن گفتن اجرا نشد ولی یه عده هم اجراش کردن ، من لینک رو اصلاح کردم یه بار دیگه هم دانلود کن ببین چی میشه ولی اگه تخصص شما دات نت نیست هیچی.
    ولی بازم ممنون که زحمت کشیدی به فایل ما فقیر فقرا هم یه نگاهی کردی.
    منتظر جواب جناب Fh_Prg می مونم. !!!!!!!!!!
    من كه قبلا تو تاپيك كركمي قبلي شما گفتم ، تا مطمئن نشم كه كركمي شما صحيح كار ميكنه دست بهش نميزنم و من به اين كركمي هم مشكوكم كه درست كار كنه اگه درست كار كرد و رو سيستم من رجيستر شد كرك شده تحويلت ميدم شما لطف كن يك كدفعال سازي براي سيستم من بده .

در ضمن يه مشت obfuscator و پكر زدي تنگ هم كه فكر ميكنم بهترينها در دات نت باشن :
    9Rays Obfuscator
    RustemSoft Skater
    SmartAssembly
    CodeVeil or unknown Packer/Protector

فايلت آنپك شده و من سورسش رو دارم ولي برنامت به نظر من هيچوقت درست كار نميكنه مثل كركمي قبليت پر از اشتباه و باگ ! البته اين به برنامه نويسي شما برنميگرده... وقتي اينهمه obfuscator ميزني تنگه هم نبايد توقع داشته باشي كه برنامت تو همه سيستما درست كار كنه!

ويرايش شد :

برنامت رو آنپك و كرك كردم با وجود اينكه در اثر كار obfuscator هايي كه روي هم استفاده كردي خراب شده بود !
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله Fh_prg : سه شنبه 28 خرداد 1387 در 13:17 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با سلام ، ممنون که رو فایلم وقت گذاشتین ، بنده یه کم سرم شلوغه ولی در اسرع وقت کد فعالسازی رو خدمتتون تقدیم می کنم.
    فایل آنپک شده توسط شما به هیچ عنوان فعال نمی شه ، ولی فایل اصلی توسط کدی که در ادامه بهتون می دم فعال می شه ، در ضمن تو این برنامه اصلا" از CodeVeil استفاده نکرده بودم‌!!
    اگه گفتم فعال نمی شه به این خاطر که وقتی که من بخوام از این الگوریتم تو یه برنامه بزرگ استفاده کنم میام و تو تمامی کارها صحت قفل رو چند باره بررسی می کنم ، با توجه به نوع رمزنگاری برنامه درست کردن کی جن براش محاله ، خوب تنها کاری که من میکنم اینه که برنامه مثلا" با ذخیره کردن هر رکورد تو بانک اطلاعاتی صحت قفل رو بررسی کنه ، یا اینکه قفل مثل یه بمب چند زمانی عمل کنه ، قفل توی یه مسیر مشخص فعال نشه ، بلکه قفل هم به تعداد فعالیت کاربر و هم با توجه به زمان اتوماتیک خودش رو به روز کنه به این ترتیب حتی اگه شما برنامه رو کرک هم بکنید فایل کرک بعد از مدتی از کار می افته ، لازم به ذکره که تو برنامه بایستی دو مسیر گوناگون وجود داشته باشه ، یه مسیر اصلی که کرکر به راحتی اونو پیدا کنه و به خیال خودش برنامه رو کرک کنه و یک یا چند مسیر دیگه که طی فعالیت های کاربر که شبیه سازی اون توسط کراکر غیر ممکن باشه برنامه رو دوباره فعال کنه و....

در ضمن ممنون می شم اگه یه سطح واسه قفل هم بدی ( یه عدد مابین 0 تا 100 )
    0 تا 25 : مبتدی
    25 تا 55 : متوسط
    55 تا 100 : پیشرفته

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خدمت آقا بردیا هم بایستی عرض کنم که نمیدونم به چه دلیل می گن نمیشه امنیت دات نت رو حتی تا 20 ٪ هم حفظ کرد ، ولی بنده می گم میشه !
    واسه گفته خودم هم دلیل دارم ، این که ما نتونیم الگوریتم درست و حسابی برای برناممون پیدا کنیم دلیل بر عدم وجود امنیت نیست ، اگه بتونید به نرم افزار Reglock 2008 ، محصول آمیتیس رسانه دسترسی پیدا کنید می فهمین منظورم چیه ، برنامه فوق خوشبختانه یا متاسفانه تا به امروز کرک نشده. !!!!!
    هم واسه WIN32 برنامه قفل گذاری داره و هم واسه dotNET

با سلام ، ممنون که رو فایلم وقت گذاشتین ، بنده یه کم سرم شلوغه ولی در اسرع وقت کد فعالسازی رو خدمتتون تقدیم می کنم.
    فایل آنپک شده توسط شما به هیچ عنوان فعال نمی شه ، ولی فایل اصلی توسط کدی که در ادامه بهتون می دم فعال می شه ، در ضمن تو این برنامه اصلا" از CodeVeil استفاده نکرده بودم‌!!
    در ضمن ممنون می شم اگه یه سطح واسه قفل هم بدی ( یه عدد مابین 0 تا 100 )
    0 تا 25 : مبتدی
    25 تا 55 : متوسط
    55 تا 100 : پیشرفته

اين ديگه از اون حرفا بود! ميبيني كه برنامت طبق همون حرفي كه تو پست اولت گفتي فرم شماره 2 رو نشون ميده پس كرك شده ديگه جايي براي دلايل مريخي وجود نداره !.... در مورد CodeVeil هم اگه با دقت نگاه كني ميبيني كه گفتم CodeVeil OR unknown packer
    گرچه مهم نيست كه با چي پك شده حالا شما ببخشين منو !
    واما در مورد اينكه شما ميتوني چندجاي ديگه هم قفل رو چك كني بايد بگم روش منطقي و خوبيه ولي بازم جلوي كار يك كركر با حوصله رو نميگيره ! من قبلا يك برنامه معروف رو به صورت آزمايشي كرك كردم كه علاوه بر قفل نرم افزاري دانگل هم داشت و حدود 3000 جاي مختلف وجود قفل رو با روشهاي مختلف چك كرده بود ولي پيدا كردنشون به هيچ وجه سخت نيست اگه تجربه اي در اين مورد داشته باشي ميفهمي چي ميگم...
    بنده بدون داشتن كد فعال سازي برنامه شما رو كرك كردم و اگه كد فعال سازي رو داشته باشم كارم بسيار راحت تر ميشه اگه از اين روش تو يك برنامه تجاري استفاده كني مسلما مجبوري كد فعال سازي به مشتريت بدي حالا يكي از مشتريات ممكنه يك كركر ار آب در بياد....
    در مورد برنامه اي كه گفتي كرك نشده حتما يا برنامه ناشناخته اي بوده كه كاربرد عمومي نداشته يا اونقد بي ارزش بوده كه هيچكي وقتشو باهاش تلف نكرده اين دليل قدرت هيچ قفلي نميشه !

در مورد اينكه گفتي فايل كرك شده توسط من به هيچ عنوان فعال نميشه كاملا دسته ! چون فايلي كه كرك شده نياز به فعال سازي نداره!
    در خاتمه اين تاپيك رو جمع ميكنم و امتياز 25 رو به امنيت برنامه ميدم كه به نظرم خيلي خوبه و فكر نميكنم تا حالا به كسي اين امتياز رو داده باشم البته تا حد زيادي به پروتكتورها و ابزاري كه استفاده كردي مربوط ميشه.
    در ضمن اميدوارم فكر نكني هرچي منبعد اينجا ميذاري كرك ميكنم چون منم مشغله كاري دارم.
    در كل بهترين كار براي ايجاد امنيت خسته كردن كركر هست كه شما خيلي خوب تو اين كركمي اينكارو كردي...
    موفق باشي.
    آخرین ویرایش به وسیله Fh_prg : سه شنبه 28 خرداد 1387 در 19:48 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Smile نقل قول: امنیت ویژه قفل نرم افزاری من ( امنیت بالای 90 درصد )

خیلی از نظرات و راهنمایهای با ارزشتون ممنونم.
    بنده اگه فایلی رو اینجا میذارم هیچ گونه قصد جسارت یا چیزهای شبیه به این رو ندارم ، بنده کاملا" آگاهم که همه ما به نحوی مشغله ذهنی داریم پس از این به بعد تو پست هام می گم اگه وقت کردین فایلم رو کرک کنید.
    بازم از آقای Fh_Prg بسیار ممنونم.
    فایل جدیدی هم که آپلود کردم همون قفله قبلیه با این تفاوت که لزوما" کد فعالسازی به سخت افزار مربوط نمی شه ، اگه خواستین برنامه رو با کد واقعی فعال کنین مقادیر دو تکست باکسی که مقدار عددی Installation key رو مشخص می کنن رو با هم جمع کنید و به عنوان کد فعالسازی وارد کنین.
    هدف از این تغییر کوچولو این بود که خواستم کراکر های دیگه هم یه نگاهی به برنامه بندازن ( با حضور کد فعالسازی ) چون نمی تونستم یکی یکی از همه شناسه سخت افزار بگیرم و کد بدم.
    در ضمن بسیار بسیار بیشتر ممنون می شم اگه وقت کردین این برنامه رو هم یه نگاهی بهش بکنین.
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : چهارشنبه 13 آذر 1387 در 02:11 صبح

بازم Themida؟
    تو تاپيكهاي ديگه هم گفتم ، گرچه Themida براي Native Code فوق العاده خوب عمل ميكنه ولي هنوز قدرت كافي رو براي دات نت نداره امنيتش صفر....
    فايل رو آنپك كردم ميذارم تا بقيه روش كار كنن. فايل هنوز كرك نشده فقط اون تايمر شيطون كه بعد از 25 ثانيه برنامه رو به خواب ابدي ميبرد از كار انداختم. بقيش با خودتون اگه دوست داشتين رو كركش كار كنين. چندتا تابع تودرتو كه در صورت درست نبودن ورودي به صورت بازگشتي خودشون رو صدا ميزنن و برنامه تو يك لوپ بينهايت ميفته پس كد اشتباه ندين چون برنامه هنگ ميكنه. بگردين شرطها رو پيدا كنين و از كار بندازين....
    موفق باشين.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Talking Updated

با سلامی دوباره قفل رو آپدیت کردم ، یه سری باگ داشت که سعی کردم رفعشون کنم.
    کرک کردنش یه کم مشکل تر از سری پیش شده ، ممنون می شم اگه کسی از دوستان وقت کرد یه نگاهی بهش بندازه.
    از کمک های جناب Fh_Prg هم صمیمانه تشکر میکنم

مدیر بخش آواتار Securebit
    محل زندگی
    تهران

این که پر از باگ به قول آقای Fh_prg هر چی Obfuscator دستتون اومده زدید تنگش و نمی شه ازش برنامه انتظار داشت که درست اجرا شه مخصوصا اگه به زبان NET . باشه

كركمي هات ديگه تكراري و خسته كننده شدن. از اين به بعد دوستان كمكت ميكنن....
    اين كركمي آخرت كه آپديت كرديش ، آنپك و كرك شده (البته تايمرها هنوز كار ميكنن لزومي نداشت از كار بيفتن )
    به عنوان حسن ختام و پنجاهمين و آخرين پست من تا يه مدت ديگه كه برگردم .موفق باشيد.

ويرايش شد :
    در جواب به پست پايين كه گفتي من تقلب كردم! اينم دليل بر اينكه داري باز مغلطه بازي ميكني پسرجان! جوري از كرك مي خودت حرف ميزني اينگار فوق العاده پيچيده بوده لااقل براي خودت شايد پيچيده بوده! شايد به دليل تشابه اسمي اشتباه كردي ولي اينو كه ديگه خودت ميدوني ، كركمي final بعد از چند ثانيه هنگ ميكنه در صورتي كه كركمي آخري آپديت شده بعد از چند ثانيه بسته ميشه امتحان كن تا به اشتباهت پي ببري.
    فعلا بشين و قسمتي از تايمرها رو از تصوير زير بشمار !
    بحث بيخود نكن چون ديگه جوابي از من نخواهي ديد.... كاش لااقل به يكي از وعده هايي كه دادي عمل ميكردي. تموم كركمي هات كرك شده اما دريغ از يك سورس كد يا توضيح در مورد روشي كه استفاده كردي فكر بقيه كاربرا كه اين تاپيك رو ميبينن هم بكن...!
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه  
    آخرین ویرایش به وسیله Fh_prg : شنبه 01 تیر 1387 در 17:11 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با سلام این فایلی که گذاشتی فایل آخری نبود که , این فایل همون فایل Final بود بی زحمت فایل Update رو کرک کنید که در حدود 35 تا تایمر داره .ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

درسته من اشتباه کردم , دقت نکرده بودم
    خوب الوعده وفا
    الگوریتم کاری خودم رو کاملا" توضیح می دم , من تو این برنامه برای چک کردن قفل نرم افزاری از چند تا تابع استفاده می کنم , توابعی که با مرحله به مرحله قسمتی از کد فعالسازی رو بررسی می کنن , اگر مرحله اول درست بود یه متغییر عمومی مقدارش True می شه به این ترتیب اگر کار توابع زنجیره ای به درستی تموم شه , تمامی اطلاعات خروج از توابع به یه تابع نهائی پاس داده می شه , تابع نهایی هم تمامی مراحل رو دوباره چک می کنه تا ببینه قفل درست بررسی شده یا نه
    هدف از تایمر هاهم این بود که به کراکر اجازه انگولک کردن برنامه رو ندم که متاسفانه به درد نخورد یا شاید هم من خیلی تابلو از تایمر ها استفاده کردم.
    اول از آقای Fh_Prg به خاطر اشتباهم عذر خواهی میکنم , وبعد بسیاز ازشون ممنونم.
    ان شالله شیوه قفل گذاری برنامه رو کاملا" عوض می کنم و دوباره بر می گردم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Smile نقل قول: امنیت ویژه قفل نرم افزاری من ( امنیت بالای 90 درصد )

با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز مخصوصا" جناب Fh_Prg
    این بار الگوریتم قفل رو کاملا" تغییر دادم , بی زحمت یه نگاهی به سطح قفل بندازین و یه عددی ما بین 0 تا 10 به عنوان امتیاز بهش بدین , اگه با قفل های قبلی هم یه مقایسه کوچیکی انجام بدین بسیار ممنون می شم..
    گرچه تو برنامه از Obfuscator های زیادی استفاده کردم ولی برنامه نه باگ داره و نه به هم ریخته .
    اینم به خاطر این که آقای Fh_prg شاکی نشه میگم :
    تو برنامه برای چک کردن قفل یه جورائی از روالهای Runtime استفاده کردم
    اگه کسی از دوستان هم نیاز به کد فعالسازی داشت , مشخصاتش رو بذاره تا کد رو تقدیم کنم.
    ( اگه عکس ضمیمه کنید که بیشتر تر ممنون می شم )

گرچه تو برنامه از Obfuscator های زیادی استفاده کردم ولی برنامه نه باگ داره و نه به هم ریخته .
    شما از چه Obfuscator هایی همزمان استفاده کردید؟
    من امتحان کردم نشد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

9Rays ,Smar Assembeli

کاربر دائمی آواتار sh2007
    محل زندگی
    آبهای نیلگون خلیج فارس و دریای عمان خطه جنوب

Cool نقل قول: امنیت ویژه قفل نرم افزاری من ( امنیت بالای 90 درصد )

با سلام
    خدمت اساتيد بزرگ
    من يه قفل نرم افزاري معرفي مي كنم 100 درصد موثره بجاي اينهمه درگيري با دي ال ال ها بهتر مقدار ركورد به برنامه بديد كه ثبت كنه بعد از گذشتن مقدا مورد نظر پيغام رجيستر شدن توسط برنامه نويس بدهد يعني مثلا براي يك جدول تا 500 ركورد مشكلي براي ثبت نباشد

به نظر شما اين قفل بهتر از بقيه نيست

من منتظر سورس شما بودم که ببینم چجوری هست
    خیلی دوست دارم با این روش آشنا بشم.
    حالا که کرک شده سورستون بگذارید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

از گذاشتن سورس کامل شرمنده ام چون هنوز دارم روش کار می کنم.
    ولی نحوه اضافه کردن اشیاء به صورت Runtime رو می ذارم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

قفل رو آپدیت کردم , خدا رو شکر کنکور هم داره تموم می شه و میتونیم از راهنمایی های Nima_Subzero هم استفاده کنیم.
    ممنون می شم بهش یه ... بدین

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اول از آقای White Hat تشکر می کنم که قفل تاپیک رو برداشتن
    در مورد الگوریتم قفل قبلی باید خدمتتون عرض کنم که تو برنامه قبلی من کلید مربوط به چک کردن قفل رو به صورت Runtime درست می کردم بعدش میومدم Event مربوطش رو بهش وصل میکردم , مزیت این کار این بود که کار Reflector رو یه کمی سخت میکرد و کراکر حتما" میبایست از طریق دیباگ کردن برنامه پی به عملکرد اون ببره نه از مطالعه سورس کد , در ضمن بنده تو فایل قبلی تمامی رشته ها رو هم به صورت Encrypt شده به کار برده بودم. ( فایل قبلی تو سایت شبگرد کرک شد )
    ولی این فایل ضمیمه آخری ( در انتظار تائید شدن ) الگوریتمش یه کمی فرق کرده , توی این فایل اومدم تمامی فرم و ... به صورت Runtime تحت کنترل یه فرم پدر اضافه کردم , ممنون میشم از دوستان یه کسی در مورد این الگوریتم یا فایل مربوطه یه نظری چیزی بده.
    بسیار سپاسگذارم.
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : چهارشنبه 05 تیر 1387 در 21:22 عصر دلیل: غلط املائی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •